Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Żona świdnickiego radnego wpadła z heroiną. To córka Janusza Korwin-Mikkego

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 kwietnia 2017 r. o 18:16 Powrót do artykułu
Brawo ! Strzał w kolano , a może i lepiej :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki szef taka partia,jaki ojciec taka córka.Nie ma sie co dziwić że tego człenia w Polsce nigdy nikt nie traktował poważnie,co najbardziej widoczne zawsze było przy wyborach gdzie procent oddanych głosw na tego człowieka zawsze był równy poziomowi błędu statystycznego. A im dalej ten człowiek jest od naszej rodzimej polityki(Bruksela) tym lepiej,bo zdrowy na głowe ze swoimi poglądami i oceną ludzi to on nigdy nie był.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale Korwin chyba zawsze był za dostępem do narkotyków. więc co w tym dziwnego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, zastanówcie sie, to moze byc prowokacja, pomówienie. Wszystko jest domniemane, PODOBNO itp. Zaczekajcie na oficjalne komunikaty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiś czas temu została zatrzymana w sklepie podczas próby kradzieży. Oj coś tatuś kiepsko córkę wychował ale co się dziwić skoro wg niego kobiety są głupie to po co je wychowywać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z heroina biegaja po ulicach, ale Kusocinskiego nie ma kto i za co wybudowac! Zgroza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze bawią mnie te niby "celebryckie" afery Jeszcze nie wiadomo co i jak już afera Sensacja to jedyny wyznacznik Zamiast pisać o ważnych i istotnych sprawach to o takich "celebrytach" od szesciu boleści haha To temat na pudełek a nie tu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic dziwnego tatus zawsze nacpany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani postawiono już zarzuty ale pewnie i to nie jest prawdą? W ogóle to z pewnością nie ona prowadziła ale jakiś sobowtór.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie narkotyzuja się bo nie widzą sensu, czują pustkę, są nieszczęśliwi - a różne narkotyki zmieniają im emocje, świadomość, dają zapomnienie -- ale to złudne i robią sobie większą szkodę sobie i często innym : skutki zdrowotne, finansowe, społeczne, rozbite rodziny. ukojenie, wypełnienie pustki, sens, siła i nadzieja tylko w wiecznym : " pójdźcie do mnie wszyscy, którzy jesteście spracowani i obciążeni, a ja wam dam ukojenie. (29) weźcie na siebie moje jarzmo i uczcie się ode mnie, że jestem cichy i pokornego serca, a znajdziecie ukojenie dla dusz waszych. " - ewangelia mateusza 11:28-29 , ***mieczducha888.blogspot.com/2016/09/jedyny-lek-na-depresje-i-ochrona-przed.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spoko.. i tak nic jej nie zrobia. zaraz powiedza, ze to na pewno podrzucili lewaki ;) p.s ciekawe co na to tatus. zawsze stal po stronie policji, czy tym razem rowniez?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tatuś już powiedział, że jest dorosła i niech się sama tłumaczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odzywają się sami święci;) będzie się tłumaczyła i tyle Co za afera ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na poczet kary zabiorą  motocykl męża i po sprawie :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żona radnego narkomanka a radny co ma to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez prawa jazdy ale skoro mąz jest radnym i pisowcem to oczywiste że prawa przestrzegać nie musi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale mąż nie jest pisowcem;) to partia wolność:) a co on ma odpowiadać za żonę Nie oceniamy przez pryzmat żony to jakby Tuska oceniac przez pryzmat córki szafiarki czy zony;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Bartłomiejem Pejo to prezes Regionu Lubelskiego partii „Wolność” (wcześniej KORWiN) i członek zarządu krajowego" co do radnego, to zgoda, ale "pisowcem" ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Postawienie zarzutów nie oznacza że jest winna Więc poczekajmy na wyrok żebysmy nie czytali później sprostowan i przeprosin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Tatuś już powiedział, że jest dorosła i niech się sama tłumaczy.
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
majac tyle dzieci to sie nie da ich porządnie wychować, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...