Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Bardzo ładne dziewczyny - oby były tak samo mądre i pracowite.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozważne tylko takie żeby były
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podobno przyjmują tylko same dziewice, więc nie wiem dlaczego wybór padł na Świdnik?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoła Stewardess - TAK ??? Tylko trzeba powiedzieć, że to zawód -praca na pierwsze 10 może 15 lat. A CO POTEM ? Jeszcze nie widziałem stewardessy w wieku 65 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bufetowe wysokich lotów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzech facetów siedzi przy piwku w knajpie. Nagle jeden zaczyna mówić o cipce swojej żony. - moja baba ma cipkę jak Paryż. -Dlaczego jak Paryż? Pytają dwaj pozostali. -Bo jest taka romantyczna ... Drugi na to ze jego żona ma cipkę jak Londyn bo taka tajemnicza i zawsze wilgotna. Słysząc to trzeci facet łyknął piwa i mówi; - a moja ma jak Świdnik. Zdziwieni koledzy pytają -Jak to jak Świdnik? Mężczyzna odpowiada: -Dziura. Po prostu dziura.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochana młodzieży, zastanówcie się nim zaczniecie naukę w tym kierunku. Wyobrażacie sobie taki odlot do 67 roku życia? ps. NIE KAŻDY PILOT GUSTUJE W SENIORKACH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tekście "to linie lotnicze ogłaszają nabory", do tego w porcie w Świdniku zgłosiło się 65 osób. Czy to nie pomysł z gatunku "mam świetny pomysł, bo wybory wkrótce", zwłaszcza, że list intencyjny inicjuje kandydat :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprzątaczka która dobrze zna 2-3 języki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...