Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zróbcie wreszcie nam parking!

Utworzony przez Skalpel, 8 grudnia 2008 r. o 15:14 Powrót do artykułu
i tak nic z tego nie będzie....ale chciałbym być mile zaskoczony.3mam za was kciuki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejsc może nie ma duzo, ale nie jest tak tragicznie żeby nie mozna było sensownie zaparkować, ale każdy chce pod samymi drzwiami i na co najmniej dwóch miejscach. Dziś np wygodniej było dwóm wieśniakom Renault Kangoo LU72... i Seat Ibiza LSW9R.. zaparkować na skrzyzowaniach dróg blokując wjazd ciezarówkom, mimo ze było kilka wolnych miejsc na ulicy i na parkingu. Te pojada więc po trawnikach albo będa stały na uliczkach czekając az wieśniacy odjadą i blokując ruch. Może drodzy mieszkańcy ul Spadochroniarzy zaczać najpierw od siebie i swoich sasiadów? To punkt widzenia z drugiej strony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tego co zdązyłem zauwazyć przez okno to towar do sklepu biedronka przyjezdza wieczorem... I przyjezdza to jeden tir a nie ciężarówki tak jak jest napisane w artykule. i Albo ten pan co tak uważa ma jakieś problemy ze wzrokiem albo sam nie wiem co mu dolega, po drugie parking przy sklepie biedronka jest dla Klientów sklepu a nie dla Właścicieli pobliskich bloków czyż nie tak??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...