Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Związkowcy pikietowali przed PZL Świdnik

Utworzony przez apollo, 1 września 2011 r. o 22:52 Powrót do artykułu
Banda nierobow i pijakow szczegolnie W360
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak to możliwe ze Pan Robert zarabia 2350 zł brutto i pracuje 9 lal ,ja tam pracowałem 1,5 lata i miałem ok 2900zł brutto + premia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro zarabiałeś 2900 po 1,5 roku tzn, że masz tam "rodzinkę" i dlaczego już nie pracujesz(załatwili ci coś lepszego?) - cwaniaczku. Poza tym co ma twoja wypowiedź do tego, że pracownicy chcą zarabiać więcej za to, że więcej produkują???? Jeśli można płacić pracownikom włoskim w naszej firmie 15 euro na godzinę to dlaczego my mamy robić tosamo (o wiele lepiej i szybciej od nich!!!) za śmieszne kilka euro za godzinę - zastanowiłę się nad tym??? Przez takie gadki i postawę jak TWOJA i wielu, wielu innych w Polsce, my Polacy nie zarabialiśmy jak ludzie w europie, nie zarabiamy i nie będziemy zarabiać, bo jak nieliczni chcą i nie boją się zawalczyć o lepszą kasę, to zawsze znajdą się tacy jak TY - którzy potrafią tylko gadać i krytykować. Jak trzeba zawalczyć to WAS nie ma, ale jak brać lepszą kasę to pierwsi otwieracie portfele po podwyżkę....Jak nie chcesz pomóc to przynajmniej nie przeszkadzaj swoją pustą gadką....Trochę pokory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znam cię apollo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
możesz się bać swojego cienia amen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak piszą ludzie którzy zarabiają dobrze. Jest im obojętne, czy pracują za darmo, czy też za dobre słowo. Może to kadra kierownicza?. Pozdrawiam i piszcie na forum wzz.swidnik.cal.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...