Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czy wy widzieliście aby policja Niemiecka jeżdziła citroenem lub peagotem lub policja francuska jeżdziła oplem lub mercedesem albo voldzwagenem???. Jeśli pieniądze pójdą za granicę to wszyscy stracą a nie tylko Świdnik i Mielec. Czy nasze wojsko i rząd nie rozumieją, że żyją z naszych podatków a nie francuskich czy niemieckich ??? Kiedy ci wszyscy durnie zrozumieją, że wydają nasze pieniądze a nie swoje?!. Może kupmy sobie do tego jeszcze kilka Pendolino mimo, że nasza Pesa sprzedaje do wszystkich krajów Europy?! Kiedy Polacy zaczną myśleć !?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wy widzieliście aby policja Niemiecka jeżdziła citroenem lub peagotem lub policja francuska jeżdziła oplem lub mercedesem albo voldzwagenem???. Jeśli pieniądze pójdą za granicę to wszyscy stracą a nie tylko Świdnik i Mielec. Czy nasze wojsko i rząd nie rozumieją, że żyją z naszych podatków a nie francuskich czy niemieckich ??? Kiedy ci wszyscy durnie zrozumieją, że wydają nasze pieniądze a nie swoje?!. Może kupmy sobie do tego jeszcze kilka Pendolino mimo, że nasza Pesa sprzedaje do wszystkich krajów Europy?! Kiedy Polacy zaczną myśleć !?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wy widzieliście aby policja Niemiecka jeżdziła citroenem lub peagotem lub policja francuska jeżdziła oplem lub mercedesem albo voldzwagenem???. Jeśli pieniądze pójdą za granicę to wszyscy stracą a nie tylko Świdnik i Mielec. Czy nasze wojsko i rząd nie rozumieją, że żyją z naszych podatków a nie francuskich czy niemieckich ??? Kiedy ci wszyscy durnie zrozumieją, że wydają nasze pieniądze a nie swoje?!. Może kupmy sobie do tego jeszcze kilka Pendolino mimo, że nasza Pesa sprzedaje do wszystkich krajów Europy?! Kiedy Polacy zaczną myśleć !?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wy widzieliście aby policja Niemiecka jeżdziła citroenem lub peagotem lub policja francuska jeżdziła oplem lub mercedesem albo voldzwagenem???. Jeśli pieniądze pójdą za granicę to wszyscy stracą a nie tylko Świdnik i Mielec. Czy nasze wojsko i rząd nie rozumieją, że żyją z naszych podatków a nie francuskich czy niemieckich ??? Kiedy ci wszyscy durnie zrozumieją, że wydają nasze pieniądze a nie swoje?!. Może kupmy sobie do tego jeszcze kilka Pendolino mimo, że nasza Pesa sprzedaje do wszystkich krajów Europy?! Kiedy Polacy zaczną myśleć !?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bronek to dla kolegów.Przedstawianie mnie w świetle,jako zdrajca narodu mija się totalnie z prawdą.Nigdy nie miałem żadnych kontaktów i wspólnych interesów z komunistami.Zawsze ale to zawsze byłem w opozycji.Przeciwko komunie,to ja walczyłem w przeciwieństwie do krzykaczy,którzy w większości nawet jeszcze nie żyli w tamtych czasach.Więc nie mają zupełnie pojęcia o realiach tamtych zgniłych czasów.Żadnych helikopterów nie faworyzuję,tylko dałem do zrozumienia że nikt nie może być pewny i musi stanąć na głowie by mu się udało..Nieco starsze Francuskie konstrukcje,zostały zrekonstruowane i przerobione w sposób by nie odbiegały od nowych a i odpowiadały wymaganiom.Mielec i Świdnik są zbulwersowani.Rozumiem ale kierownictwo zakładów od początku wiedziało ile ich helikopterom brakuje żeby wygrać przetarg i nie robili prawie nic w związku a i nie informowali odpowiednio związkowców by przygotować ich do ewentualnej porażki..Przypominam że nigdy nikomu źle nie życzyłem i nie mam takiego zamiaru.Wywodzę się z partii rządzącej i uważam że tylko dlatego mniejszość elektoracka sieje propagandę nienawiści.To zakrawa demokracji.Zwłaszcza gdy czytam komentarze w związku z trafieniem do szpitala pana Bartoszewskiego.Ludzi którzy życzą Mu nawet śmierci.Bardzo smutno mi się robi ale na szczęście większość Polaków zna prawdę historyczną i wie ile cierpienia przeżył pan Włodzimierz.Życzę panu Bartoszewskiemu by dożył spokojnie setki
Na Mazury  macać kury, bu,ha,ha,ha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pomijam antypolski rząd i prezydenta mungoła... ale towarzysze związkowcy trzepią ładną kaskę liżąc dupcie wzajemnie z dyrekcją, taka prawda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem, że troche nie na temat , ale widzę, że temat jest gorący a zależy mi na tym , żeby dużo osób dowiedziało się o sprawie: Przestrzegam Wszystkich  przed zakupem jedzenia w punkcie gastronomicznym: Kucharski Poezja Smaku Wyszyńskiego 17 (Galeria VENUS, poziom 0) 21-040 Świdnik Sprzedają nieświeże jedzenie. W dniu dzisiejszym mieli inspekcję sanepidu i dostali karę za rażące naruszenie zasad co do jakości i świerzości produktów. Dużo dzieci znajduje się w szpitalu w Świdniku z ostrym zatruciem po zjedzeniu tam rurki z kremem.  Jestem mamą dziecka, które przez bezmyślność i łakomość na kasę właścicieli spędza teraz w szpitalu 4 dobę. Pozdr  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...