Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zwierzę obdarte ze za skóry na śmietniku w Świdniku

Utworzony przez CodeZero, 11 lutego 2010 r. o 17:53 Powrót do artykułu
Brawo, wykroczenie za zanieczyszczenie środowiska. BRAWO POLSKIE PRAWO D.E.B.I.L.I
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli puszczasz psa bez smyczy po lesie to musisz liczyć się z tym, że myśliwy jest od tego między innymi, żeby dokonywać odstrzału bezpańskich psów, gdyż zagrażają zwierzętom...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czego on szukał na śmietniku? Wrażeń? Jak taki dobry, to trzeba było sobie zamrozić to ciałko. Ach, te hieny śmietnikowe!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myśliwi to zakompleksieni, chamscy sadyści czerpiący jakąś zboczoną, chorą przyjemność z zabijania i zadawania bólu zwierzętom. Dla normalnego człowieka nawet własnoręczne zabicie karpia na wigilię jest przykre i wiele osób woli przerzucić tę czynność na kogoś innego. Tymczasem tych żałosnych półgłówków (czyt.myśliwych) bawi strzelanie do saren, dzików, lisów, zajęcy.Przecież to jest chore i nienormalne. Chyba te stare dziady ze strzelbami jakąś niezdrową podnietę w tym znajdują bo na inny rodzaj podniet tych kretynów dawno już nie stać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Goldberg napisał:
Myśliwi to zakompleksieni, chamscy sadyści czerpiący jakąś zboczoną, chorą przyjemność z zabijania i zadawania bólu zwierzętom. Dla normalnego człowieka nawet własnoręczne zabicie karpia na wigilię jest przykre i wiele osób woli przerzucić tę czynność na kogoś innego. Tymczasem tych żałosnych półgłówków (czyt.myśliwych) bawi strzelanie do saren, dzików, lisów, zajęcy.Przecież to jest chore i nienormalne. Chyba te stare dziady ze strzelbami jakąś niezdrową podnietę w tym znajdują bo na inny rodzaj podniet tych kretynów dawno już nie stać.
Najpierw się gada, gada, gada na myśliwych, a później dziczyznę, to by się zjadło... W takim razie, skoro myśliwi się tacy źli, to i ludzie pracujący w rzeźni, czy nawet zwykli rolnicy, to też są tacy? Przecież rolnik tez zabija świnie... A odnośnie artykułu, to coś mi się wydaje, ze prędzej zrobił to jakiś kłusownik, niż myśliwy z uprawnieniami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Goldberg napisał:
Myśliwi to zakompleksieni, chamscy sadyści czerpiący jakąś zboczoną, chorą przyjemność z zabijania i zadawania bólu zwierzętom. Dla normalnego człowieka nawet własnoręczne zabicie karpia na wigilię jest przykre i wiele osób woli przerzucić tę czynność na kogoś innego. Tymczasem tych żałosnych półgłówków (czyt.myśliwych) bawi strzelanie do saren, dzików, lisów, zajęcy.Przecież to jest chore i nienormalne. Chyba te stare dziady ze strzelbami jakąś niezdrową podnietę w tym znajdują bo na inny rodzaj podniet tych kretynów dawno już nie stać.
Najpierw się gada, gada, gada na myśliwych, a później dziczyznę, to by się zjadło... W takim razie, skoro myśliwi się tacy źli, to i ludzie pracujący w rzeźni, czy nawet zwykli rolnicy, to też są tacy? Przecież rolnik tez zabija świnie... A odnośnie artykułu, to coś mi się wydaje, ze prędzej zrobił to jakiś kłusownik, niż myśliwy z uprawnieniami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żaden z Was nie jest w stanie objąć swoim rozumem wielkiej idei i misji jakie jest zawarte w myślistwie.Sceptyków zapraszam do Koła Łowieckiego nr 4 JUCHECZUJ, oczywiście w Zamościu.Pozdrawiam DARZ BÓR !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak nie robi myśliwy tak robi bydle, które zamiast szarych komórek ma w mózgu kasze gryczana albo ryż. Normalny człowiek nie robi takich rzeczy, nie posuwa się do takiego bestialstwa. Skoro ten niby myśliwy czy jak mu tam tak postąpił ze zwierzęciem, które dość często łatwiej jest ujarzmić niż człowieka to co byłby wstanie zrobić któremuś z nas. I co miota takimi durnymi ludźmi, którzy łamią łapy dla psa, kota czy lisa co to za różnica jaki to gatunek zwierzęcia tak samo cierpiało. Wiecie co takie myśli mi się piętrzą w głowie po przeczytaniu tego artykułu, że gdybym tego dupka, który to zrobił zobaczyła to chyba bym zdolna była powiedzieć mu, że są jednak tacy ludzie, którym należy odebrać godność osoby ludzkiej. Ludzie są gorsi od zwierząt!!!!!!!!!!! Taki chory świat. Gdyby to leżało w mojej mocy to, ten półgłówek dostałby za to bezwzględną kare pozbawienia wolności. A w duchu miałabym nadzieje, że znajdzie się ktoś pod celą, kto go nauczy rozumu, chociaż jak się go nie ma to napewno nie można się go nauczyć. To chociaż miałabym nadzieje, że dobrze mu d....e przeoraną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ola napisał:
Tak nie robi myśliwy tak robi bydle, które zamiast szarych komórek ma w mózgu kasze gryczana albo ryż. Normalny człowiek nie robi takich rzeczy, nie posuwa się do takiego bestialstwa. Skoro ten niby myśliwy czy jak mu tam tak postąpił ze zwierzęciem, które dość często łatwiej jest ujarzmić niż człowieka to co byłby wstanie zrobić któremuś z nas. I co miota takimi durnymi ludźmi, którzy łamią łapy dla psa, kota czy lisa co to za różnica jaki to gatunek zwierzęcia tak samo cierpiało. Wiecie co takie myśli mi się piętrzą w głowie po przeczytaniu tego artykułu, że gdybym tego dupka, który to zrobił zobaczyła to chyba bym zdolna była powiedzieć mu, że są jednak tacy ludzie, którym należy odebrać godność osoby ludzkiej. Ludzie są gorsi od zwierząt!!!!!!!!!!! Taki chory świat. Gdyby to leżało w mojej mocy to, ten półgłówek dostałby za to bezwzględną kare pozbawienia wolności. A w duchu miałabym nadzieje, że znajdzie się ktoś pod celą, kto go nauczy rozumu, chociaż jak się go nie ma to napewno nie można się go nauczyć. To chociaż miałabym nadzieje, że dobrze mu d....e przeoraną.
odp.e.d.ol się od kaszy gryczanej,bvraku.A co on tam szukał w tych workach-jedzenia?No to znalazł.I jeszcze mu żle.A wystarczyło zrobić badanie na włośnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gardzę tymi wszystkimi nieco "ludźmi" którzy popierają lub śmieją się z takiego bestialstwa. Piszcie sobie co chcecie wy małe zakompleksione kreatury i tak jesteście i będziecie nikim z waszą pretensją do świata i nienawiścią do wszystkiego co żyje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie ja do cholery żyje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO DZIENNIKARZY DZIENNIKA WSCHODNIEGO: Poczytajcie komentarze, połowa czytelników ma was za półanalfabetów, a ja powiem od siebie że jeszcze trochę to będziecie grzebać w psim gównie zeby cokolwiek tu zamieścić. Dajcie sobie spokój z tego typu artykułami, świata i ludzi tym nie zmienicie. Pisząc to podnosicie ludziom niepotrzebnie ciśnienie,a artykuły typowo "bestialskie" nieopatrujecie klauzulą "dla dosrosłych" po co to mają dzieci oglądać?? Po to byście mieli jeden artykuł więcej?? Szkoda, bo coraz rzadziej zaglądam na wasz portal, a chyba nie o to chodzi!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja znalazłem na śmietniku rękę świni i teraz żałuję ,że nie zadzwoniłem do Dziennika tylko zbagatelizowałem sprawę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Gdzie ja do cholery żyje?
ech ty bulgocie naucz się polszczyzny!!!!!!! jeśli mówisz ja napisz żyję!!!!!!!!!!!!!!!!!!! on żyje ty jako ja żyję ch...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znam mysliwego który mieszka w tych blokach !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
odp.e.d.ol się od kaszy gryczanej,bvraku.A co on tam szukał w tych workach-jedzenia?No to znalazł.I jeszcze mu żle.A wystarczyło zrobić badanie na włośnie.
Nie interesuje mnie czego ten człowiek szukał w śmietniku, może szczęście, własnego cienia albo puszek. Za to nie potrafię być obojętna na bestialstwo ludzi, którzy nie widzą nic złego w niehumanitarnym mordowaniu zwierząt. Bo musiałabym być pozbawiona skrupułów aby nie obruszyło mnie to co przeczytałam w tym artykule. Trzeba być wyrachowanym człowiekiem pełnym kaszy w mózgu aby zabijać powoli zwierze, mając świadomość , że zadaje mu się bój a ono go odczuwa i po mimo dalej mu łamać łapy na koniec obedrzeć być może jeszcze żywego ze skóry. Ciekawe co pajac zrobił z tą skórą? może odkręcił sobie podstawę czaszki i włożył do głowy tą skórę. I przekonana jestem , że to zwierze było zdecydowanie mądrzejsze od swojego oprawcy. To co pajac zrobił jest dowodem na to, że są ludzie, który w swoim postępowaniu są gorsi od zwierząt bo zabijając pałają chęcią zysku albo satysfakcji a zwierzęta zabijają się aby przetrwać.Tak postępuje zakompleksiony pajac, który w życiu nic nie osiągną i wojuje wyżywając się na słabszych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alka napisał:
Nie interesuje mnie czego ten człowiek szukał w śmietniku, może szczęście, własnego cienia albo puszek. Za to nie potrafię być obojętna na bestialstwo ludzi, którzy nie widzą nic złego w niehumanitarnym mordowaniu zwierząt. Bo musiałabym być pozbawiona skrupułów aby nie obruszyło mnie to co przeczytałam w tym artykule. Trzeba być wyrachowanym człowiekiem pełnym kaszy w mózgu aby zabijać powoli zwierze, mając świadomość , że zadaje mu się bój a ono go odczuwa i po mimo dalej mu łamać łapy na koniec obedrzeć być może jeszcze żywego ze skóry. Ciekawe co pajac zrobił z tą skórą? może odkręcił sobie podstawę czaszki i włożył do głowy tą skórę. I przekonana jestem , że to zwierze było zdecydowanie mądrzejsze od swojego oprawcy. To co pajac zrobił jest dowodem na to, że są ludzie, który w swoim postępowaniu są gorsi od zwierząt bo zabijając pałają chęcią zysku albo satysfakcji a zwierzęta zabijają się aby przetrwać.Tak postępuje zakompleksiony pajac, który w życiu nic nie osiągną i wojuje wyżywając się na słabszych.
Masz rację- niestety najgorszym gatunkiem ze wszystkich żyjących na świecie istot żywych jest CZŁOWIEK !!!! Mówi się ,że to jedyny gatunek posiadający rozum ( Homo Sapiens) , tylko , jak widać niektórym rozumy gdzieś zanikły, albo jest to pewien gatunek BEZMÓZGOWCÓW. Szkoda, że te bezmózgowce nie wiedzą , ile mogłyby się nauczyć właśnie od zwierząt. Co do artykułu- gdyby niektórzy sędziowie egzekwowali odpowiednie kary za bestialskie traktowanie zwierząt , tego bestialstwa byłoby zapewne o wiele mniej. Mając niejako przyzwolenie na znęcanie się nad zwierzętami ( śmieszne wyroki sądowe) czynią to , co między innymi opisane jest w powyższym artykule. Cóż , jakie rządy , takie sądy, a bezbronne zwierzęta cierpią okrutne męki. Mam nadzieję ,że na tych wszystkich barbarzyńcach los wcześniej , czy pózniej się zemści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
odp.e.d.ol się od kaszy gryczanej,bvraku.A co on tam szukał w tych workach-jedzenia?No to znalazł.I jeszcze mu żle.A wystarczyło zrobić badanie na włośnie.
Jak widać głupich nie sieją , ale sami się rodzą.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obdzieranie ze skóry odbywa się zazwyczaj kiedy zwierzę żyje i jest to jedna z najbardziej brutalnych i paskudnych praktyk jakie człowiek wymyślił dla pozyskania futra. Prawdopodobnie właśnie w tym przypadku mamy do czynienia z tym bestialstwem, bo zwierzęciu połamano łapy, żeby nie mogło uciekać. Sekcja zwłok może co najwyżej dodatkowo wskazać, czy zwierze przed śmiercią doznało dodatkowych obrażeń oraz czy zostało znieczulone jakimiś środkami. Tak czy inaczej mamy do czynienia z samowolnym, głupim aktem sadyzmu i okrucieństwa. Współczuję mieszkańcom Świdnika - Wasz sąsiad to potwór!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...