Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie: Śmierć po potrąceniu na przejściu dla pieszych. Kobieta zmarła w szpitalu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 listopada 2019 r. o 09:35 Powrót do artykułu
Funkcjonariusze niech apelują o przepisową jazdę. Przyczyną wypadków w Polsce nie są piesi, ale pędzący, lekceważący ograniczenia prędkości kierowcy. Takie są twarde dane z rządowych raportów. Odblaski NIE pomogą jak kierowcy będą zapie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja uważam, że pieszy nie zdaje sobie sprawy, że samochód nawet gdy jedzie 40-50 nie zatrzyma się w miejscu jeszcze gdy jest mokro, ciemno, za bardzo wydaje się pieszym, że są bezpieczni na przejściu, kiedyś poowtarzano żeby się rozejrzeć w lewo,prawi i w lewo i dopiero iść, a ja widzę jak dużuo pieszych wchodzi bez sprawdzenia czy jest samochód ,szczególnie młodzi w okolicach umcsu kulu itp miałem kilka incydentów z takim wtargnięciem, 20cm od maski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"miałem kilka incydentów z takim wtargnięciem" - o jakim wtargnięciu mówimy, gdy piesza miała 75lat i znajdowała się na już środku przejścia. Świadczą o tym uszkodzenia po lewej stronie pojazdu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"miałem kilka incydentów z takim wtargnięciem, 20cm od maski" - skoro nie doszło do potrącenia i udało się zatrzymać przed przejściem - znaczy się, że nie doszło do wtargnięcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"a ja uważam, że pieszy nie zdaje sobie sprawy, że samochód nawet gdy jedzie 40-50 nie zatrzyma się w miejscu jeszcze gdy jest mokro, ciemno, za bardzo wydaje się pieszym, że są bezpieczni na przejściu" - nie wiem kogo nazywasz PIESZYMI, bo wszyscy z nas są pieszymi. Także Ty. Wydaje mi się, że przechodzę ostrożnie przez przejścia, to nie mam pewności czy nie zostanę potrącony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie tylko kierowcy sa winni, ale takze piesi. Pomijajac juz fakt braku idblaskow czy chociazby jasnych ubran, to dochodzi fakt sluchawek na uszach i oczu w telefonie. Juz raz mi tak pieszy wyskoczyl, nawet klaksonu nie slyszal i mial ogromnie zaskoczona mine gdy zatrzymalam sie z trudem (zima, jechalam ok 50 km/h) 2 cm od niego. Uratowalo go to, ze byl dzien i go widzialam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teoria jedno, życie drugie, w świeto zmarłych idze dwoje ludzi prawą stroną jezdni po zmierzchu, oboje ubrani na ciemno, pominąwszy brak odblasków, mieli jeszcze pretensję że trąbnąłem na nich, to samo dotyczy rowerzystów na wsi bez świateł o furmankach traktorach bezoświetlenia nie wspomnę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta dyskusja t owywarzanie otwartych drzwi - mająuważać wszyscy piesi też kierowcy rowerzyści też,tyle w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem ile jechał ten kierowca natomiast poza miejscami zabudowanymi piesi to największa zmora zaraz po zwierzynie leśnej. Bez odblasków bez oświetlenia idzie jeden z drugim jak swieta krowa bo jest u siebie na wsi i wszystko mu wolno. Odblasku nie założy no bo jak ....chociaż by latarkę wziął lub telefonem świecił żeby można go ujrzeć. I tu wcale nie trzeba jechać szybko co z tego że będę jechał te 70km/h jak ni z piernika ni z wiatraka mi ktoś nieoświetlony wejdzie na przejście czy jezdnię do tego w ciemnym ubraniu. Ale o tym można gadać trąbić tu się nic nie zmieni. Jeżeli trzeźwy i nie gazował to aby kierowcy szkoda bo będzie miał kobitę na sumieniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktem jest, że grso pieszych na przejściach są jak zombie.... Idą na pewniaka... nie patrzą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyrazy współczucia dla bliskich ... kto ma depresje, lęki, problemy niech obejrzy to wideo ---- youtube : sens życia i prawda w 4 minuty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam 2 pytania. Dlaczego na przejściach wyniesionych nie dochodzi do potrąceń? Dlaczego pojazdy nauki jazdy nie powodują wypadków?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisanie o świętych krowach w kontekście, że kobieta została zabita na pasach jest po prostu zwyrodnieniem. Zamiast pisać o ciemno ubranych ludziach zapytajcie jaki procent kierowców jeździ PRZEPISOWĄ PRĘDKOŚCIĄ. Odpowiedź mniej niż 15%. Macie przyczynę wypadków. NIE CIEMNE UBRANIA, ale DEBILIZM KIEROWCÓW. Zwolnij, nie jesteś pewien czy ktoś idzie - zwolnij!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciągle wymyślają jakieś głupie pomysły a obowiązkowych kamizelek odblaskowych w godzinach wieczornych nie daje im się narzucić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bezpiecznie ominac na pasach..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...