Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Potrącenie na pasach. Piesza pofrunęła w powietrzu [wideo]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 kwietnia 2018 r. o 13:39 Powrót do artykułu
,,piesza pofrunęła", trochę niefortunny tutuł, takjakby śmieszkujący.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie można fruwac w wodzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny kierujący, który za nic ma przepisy. A gdzie zakaz wyprzedzania przed i na przejściu? A gdzie nakaz zachowania szczególnej ostrożności? A gdzie nakaz zmniejszenia prędkości przy dojeżdżaniu do przejścia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja niestety przestałem przepuszczać pieszych w takich sytuacjach. Wolę wyjść na chama niż przyczynić się do cudzej śmierci przez jadącego debila !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No wina kierowcy jak nic, ale i piesza wykazała się zupełnym brakiem instynktu przeżycia, nie widać żeby odwróciła głowę w stronę co trzeba było, tylko szła po prostej jakby miała klapki na oczach, wychodząc zza pojazdu trzeba zawsze się upewnić czy za nim będzie czysto. Życie cały czas weryfikuje, że jeśli na dwóch pasach jeden się zatrzyma to drugi zrobi to samo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za takie "uprzejme" przepuszczanie powinni karać. Gdyby idioci się tego oduczyli byłoby mniej wypadków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„Za takie "uprzejme" przepuszczanie powinni karać. Gdyby idioci się tego oduczyli byłoby mniej wypadków.” Dlaczego chcesz karać za prawidłowe zachowanie kierowcy z prawego pasa, a nie piszesz nic o piracie z lewego? To ten z lewego złamał przepisy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie którzy twierdzą że ten na prawym pasie postąpił prawidłowo niech sie pukną w głowe i nie pojawiają na drodze publicznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka szybka reakcja rowerzysty. Brawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Za takie "uprzejme" przepuszczanie powinni karać. Gdyby idioci się tego oduczyli byłoby mniej wypadków." To ty jesteś idiotą wypisując takie głupoty. Ludzie, którzy twierdzą, że kierowca jadący prawym pasem zachował się nieprawidłowo przepuszczając pieszą na przejściu dla pieszych mają coś nie tak z głową i powinni udać się na badania psychiatryczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"To ty jesteś idiotą wypisując takie głupoty. Ludzie, którzy twierdzą, że kierowca jadący prawym pasem zachował się nieprawidłowo przepuszczając pieszą na przejściu dla pieszych mają coś nie tak z głową i powinni udać się na badania psychiatryczne." Kim jesteś że uzurpujesz sobie prawo do pouczania innych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając wasze wypowiedzi i opinie od kiedy w przepisach jest tak że kierowca i pieszy ma zielone światło prosze o komentarze chyba że się myle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla poszkodowanej pani należne jest odszkodowanie z oc sprawcy. Dlaczego warto skorzystać z usług kancelarii prawnej specjalizującej się w odszkodowaniach? Ponieważ samemu uzyska się drobną część tego ,co my uzyskamy dla naszego klienta- więcej info o ODSZKODOWANIA 513 996 555
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
„Za takie "uprzejme" przepuszczanie powinni karać. Gdyby idioci się tego oduczyli byłoby mniej wypadków.” Dlaczego chcesz karać za prawidłowe zachowanie kierowcy z prawego pasa, a nie piszesz nic o piracie z lewego? To ten z lewego złamał przepisy.
 Oczywiście masz rację. Gdyby idioci oduczyli się omijać pojazd, który zatrzymał się w celu ustąpienia pierwszeństwa pieszemu, byłoby zdecydowanie mniej wypadków - to raz. Ale, niestety, jest jeszcze dwa, co n-ty raz powtarzam: mniej wypadków byłoby też gdyby tacy przepuszczani piesi nie tracili na widok zatrzymującego sie pojazdu resztek instynktu samozachowawczego i nie wkraczali - nie patrząc już na nic - tak dziarsko na przejścia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i dlatgo ja sie nie zatrzymuje, miałem juz taka sytuacje, że dzieki mojej uprzejmości omal nie zgineła kobieta bo ja sie zatrzymałem na prawym a ona jak cielę wlazła na pasy i w ogóle nie popatrzyła czy lewym nic nie jedzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako piesza miałam taką sytuację. ...stałam przed przejściem zatrzymał się kierowca z prawego pasa i zirytowany macha na mnie żebym szła, ale ja widziałam że po lewym pasie pędzi drugi i nie ma zamiaru hamować. Przemknął ...i dopiero ten który się zatrzymał ogarnął dlaczego nie wlazłam na przejście. My jako piesi też musimy być czujni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...