Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zderzenie trzech aut. Sprawczyni wyprzedzała, pomimo deszczu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 sierpnia 2017 r. o 17:00 Powrót do artykułu
A to w czasie deszczu nie można wyprzedzać??? Poziom dziennikarstwa sięga dna...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla poszkodowanych należne jest odszkodowanie z oc sprawcy, dopłata do zaniżonego kosztorysu oraz auto zastępcze na pełny okres rozliczenia szkody bezpłatnie więcej info 513 996 555
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOCHANI................. ZAPAMIĘTAJCIE! PO WODZIE - JAK PO LODZIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tytuł sugeruje, że w deszcz nie wolno wyprzedzać. A to nie przyczyna kolizji. Z opisu wnioskuję, że kierująca po prostu źle oceniła odległość nadjeżdzającego Opla Vivaro. Proponuję skierować kierującą na badania do okulisty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TYTUŁ GODNY IDIOTY - ZAKAZ WYPRZEDZANIA W CZASIE OPADÓW - GDZIE NACZELNY DZIENNIKA WYNAJDUJE TAKICH DEBILI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam miałem ostatnio wypadek samochodowy nie ze swojej winy i jeśli chodzi o zaniżone odszkodowanie mogę polecić z czystym sumieniem firmę CrashPlus.Zaproponowali dodatkowe pieniadze,które przyznam-bardzo MI sie w tym okresie przydały.Mogę podać numer do ich doradcy: 570 660 879  :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
513 996 555 570 660 879 Hieny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Sprawczyni wyprzedzała, pomimo deszczu" Co za idiota wymyśla tytuły. Proszę o przepis który zakazuje wyprzedzania podczas deszczu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chodzi o wspomnianie tu wcześniej odszkodowanie, to warto do euco się zgłosić jak jest problem z ubezpieczycielem. Oni faktycznie pomagają. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...