Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bliskie spotkanie z rysiem to rzadkość. Ten szedł po ruchliwej drodze [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 marca 2018 r. o 09:07 Powrót do artykułu
.. chyba że je ktoś otruje... jak bieliki... "Pojawienie" się rysia, jenota, wilka jest naturalną reakcją przyrody na zwiększoną populację bobra, gdyż to jego naturalni wrogowie! Natura sama się reguluje chyba że człowiek wsadzi tam swoje paluchy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ryś niestety ukradł mi 3 kury, nie daruje mu tego. Obetne mu te frendzle i bedzie wygladal jak zwykly kot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No patrzcie Szyszko przestał walczyć w lasach "herwesterami" i już wraca "spiżowa" zwierzyna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie piszcie takich informacji gdzie tego Rysia ktoś widział, bo zaraz BULL pojedzie na polowanie i Zamorduje to zwierzą ! Dziadek ma wolne i się nudzi w Budzie Radzieckiej !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Roztoczu już dwa razy spotkałem rysia i to z bardzo bliska raz z ok 8 m i raz z odległości 17 kroków ryś leżał a ja przez pół godziny robiłem mu zdjęcia telefonem i nic sobie nie robił z mojej obecności to ja się wycofałem a on pozostał w lesie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...