Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Co się stanie z dzwonami rurowymi na rondzie? Stoją tu prawie od 50 lat

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 marca 2019 r. o 15:31 Powrót do artykułu
Co się stanie? O tym zdecydują mieszkańcy Włodawy! W latach 70 byłem zaangażowany w projektowanie i wykonawstwo kotłowni miejskiej, a w związku z tym dojeżdżałem do Włodawy kilka razy w tygodniu i zawsze miasto kojarzyć mi się będzie z ciekawą instalacją przestrzenną ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzienniku Wschodni! Zwróćcie uwagę na reklamę z dziewczyną i chłopakiem na stronie głównej. Mi to nie przeszkadza ale ktoś może się czepić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się stanie? O tym zdecydują mieszkańcy Włodawy! W latach 70 byłem zaangażowany w projektowanie i wykonawstwo kotłowni miejskiej, a w związku z tym dojeżdżałem do Włodawy kilka razy w tygodniu i zawsze miasto kojarzyć mi się będzie z ciekawą instalacją przestrzenną  ...
 Projekt kotłowni powstał w BPBK przy Leszczyńskiego, którego siedzibę przejął UM. Pozdrawiam inwestora zastępczego. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na złom to!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...a wystarczy nazwać to np. prośbami do (którejś tam ) Matki Boskiej i nikt nie poważy się tego ruszyć :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem kto to pisze/ co za "redaktorzy" ale patrzcie co piszecie na fb w opisie jest, że rury stoją 70 lat a dalej jest napisane, że 50!!!!! Jak nie wiecie to nie piszcie i nie róbcie z siebie blaznow! RURY STOJĄ OK 50 LAT A NIE 70!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzyże ...przerobić na krzyże... Koniecznie! A następnie zburzyć i spalić cały dorobek artystyczny 45-89! Bo się kojarzy! Mnie się ojciec R. i Jarosław bardzo z PRL kojarzą! Co za matolstwo! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od dziecka pamiętam ta instalacje, mogliby ja zostawić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ma swoją nazwę : pomnik hydraulika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dodać mrugające lampy przy zjazdach jak to było przed laty takie pomarańczowe włączały się fotokomórką w skrzyni rozdzielczej ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, przede wszystkim zostawić w oryginale, ale może podświetlić i wstawić jakieś gwizdki które przy podmuchu wiatru będą wydawały dyskretne dźwięki a w ten sposób tworzyły muzykę... Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście, że "pomnik hydraulika" powinien zostać! Rury pomalować (oczywiście niebieską farbą) i dodać światełka, jak proponuje Blaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten pomnik to "Schody do nieba" i niech tam zostanie...w niebieskim kolorze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...