Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Francuzi obrazili się na strefę wolną od LGBT. Burmistrz Włodawy namawia do współpracy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 lutego 2020 r. o 15:34 Powrót do artykułu
Lepsze 1000 ludzi z lgbt niż jeden pisowiec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Burmistrz to G ? B? czy T? A może tylko politycznie poprawny lewak ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ma PiS do LGBT - ludzie przestańcie oglądać TVN i TVP bo coś się z Wami niedobrego dzieje ! Przecież wolności chcieliście !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i już po moim głosie i mojej rodziny Panie burmistrzu, a jednak są we Włodawie homofoby... czyli Pan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strefy wolne od LGBT są obrzydliwe, ponieważ wykluczają konkretnego człowieka, któremu i tak nie jest łatwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LGBT we Włodawie, i związek Włodawy z Francją, to taki nonsens jak baba bez kuciapy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wolę lpg niż pedofila w czarnej garsonce z patykami w ręku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Francuzi obrazili się" - wielkie mi zmartwienie. Stefan Kisielewski w "Dziennikach" pisał: "Pocieszam się tylko, że ta stara k…a Francja odcierpi jeszcze za naszą krzywdę, zawsze nas zdradzała i sprzedawała!"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta współpraca miast to fikcja, pojadą jacyś "działacze" nachlają się wódy zniszczą pokoje hotelowe i na tym to polega.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już nie pierwszy raz Pan Burmistrz Włodawy zaskarbił sobie mój głos, mimo, że jestem z Łęcznej, to chętnie bym widział więcej takich koncyliacyjnych i pogodnych włodarzy. Wcześniej, dobrze o Włodawie pomyślałem, gdy przystał Pan na zmianę planów rewitalizacji Czworoboku, i postanowił ocalić przyrodę, szczególnie drzewa z placu, które pracownia architektoniczna lekka ręką skazała na wycięcie, acz mieszkańcy zaprotestowali. Pan Burmistrz wykazał się tu myśleniem partycypacyjnym, co bardzo mi się podoba w zarządzaniu JST. Dzisiaj wyciągniecie przyjaznej ręki do samorządu jednej z Gmin we Francji, też uważam za przykład dobrych praktyk. To prawda, to, że pewna grupa gmin się pozamykała na cztery spusty, LGBT wygania, a obcych nie wpuszcza, ale nie znaczy, że wszyscy w całym regionie postępują tak samo. Te mniej tolerancyjne gminy to mniejszość, w kraju znanym historycznie z tolerancji. Panie Muszyński, może i z Łęcznej, ale ma Pan mój głos. Pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serdecznie namawiam do wysyłania, na adres Pani Dunia Mijatović będącej komisarzem Rady Europy ds. praw człowieka pytanie, czy kraj, w którym łamane są wszystkie wspólne dla Europy zasady współżycia posiada nie tylko moralne, ale i prawne uwarunkowania do otrzymywania środków unijnych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pięknie, tak właśnie trzeba z prawicowym g*snem !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Włodawa, komunistyczna dziura zabita dechami POstkomunizmu, nic się nie dzieje, beton i żelbeton komuszy, brrrrrrrrrrrrr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Włodawa!!! Podoba mi się ten pan!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Burmistrz lata sobie do Izraela jeździ na Białoruś a teraz chce się do Francji. Podatnik zapłaci za wojaże delegacje w jewro itd.A bieda jak była we Włodawie tak i jest .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olać żabojadów. To naród nic nie warty i nie wiarygodny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uchodźców nie chcieliście ale jak z nich zrobili pedałów i lesbijki to zapraszacie sami?!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bardzo dobrze ? tylko nasi włodarze liżą łapę banderowcom zamiast zerwać umowę o miastach partnerskich PL i ua .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prdlić ich, niech sobie "zawieszają współpracę" !!! Jakie wymierne korzyści daje nam ta współpraca? Poza tym, że może jakiś urzędas pojedzie sobie do Francji z wizytą? Ilu turystów konkretnie stamtąd przyjechało konkretnie tutaj? Z żabojadami, którzy nas wydymali w 1939, należy rozmawiać z pozycji ekonomicznej - zamknąć runek zbytu i niech sami zżerają swoje sery czy wypijają wina, nie mówiąc o wyrobach samochodopodobnych, niech sami nimi jeżdżą. Należy bojkotować ich markety i ich produkty. Nie będą nam frędzle dyktować, co mamy robić we własnych kraju! My nie chcemy promowania zboczczeńców z LGBT, a wam wara od naszych poglądów !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie burmistrzu Włodawy. Może lepiej zająć się czymś konkretnym a nie takimi pierdołami. Rząd ogłosił program kolej+ gdzie w planie jest remont trasy Chełm Orchówek. Czy władze miasta Włodawa interesują się tym tematem? I czy podejmą działania aby wydłużyć ten tor do miasta aby mieszkańcy miasta mogli korzystać z cywilizowanego transportu publicznego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...