Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie: 11-latek chwycił siatkę ogrodzeniową i poraził go prąd. Uratował go 17-letni Fabian

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 października 2018 r. o 18:01 Powrót do artykułu
GRATULACJE DLA RODZICÓW. MOŻECIE BYĆ PAŃSTWO BARDZO DUMNI ZE SWOJEGO SYNA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarabiam 86 $ za godzine pracy w domu. Bylem zszokowany, gdy moja sasiadka powiedziala mi, ze wynosi srednio 95 USD, ale teraz widze, jak to dziala. Teraz czuje taka swobode, ze jestem swoim wlasnym szefem. Oto, co robie..........>>>>>> w­w­w­.­M­o­n­e­y­4­6­.­c­o­m­
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarabiam 86 $ za godzine pracy w domu. Bylem zszokowany, gdy moja sasiadka powiedziala mi, ze wynosi srednio 95 USD, ale teraz widze, jak to dziala. Teraz czuje taka swobode, ze jestem swoim wlasnym szefem. Oto, co robie..........>>>>>> w­w­w­.­M­o­n­e­y­4­6­.­c­o­m­
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarabiam 86 $ za godzine pracy w domu. Bylem zszokowany, gdy moja sasiadka powiedziala mi, ze wynosi srednio 95 USD, ale teraz widze, jak to dziala. Teraz czuje taka swobode, ze jestem swoim wlasnym szefem. Oto, co robie..........>>>>>> w­w­w­.­M­o­n­e­y­4­6­.­c­o­m­
 KASA, KASA......................... A GDZIE EMPATIA ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarabiam 86 $ za godzine pracy w domu. Bylem zszokowany, gdy moja sasiadka powiedziala mi, ze wynosi srednio 95 USD, ale teraz widze, jak to dziala. Teraz czuje taka swobode, ze jestem swoim wlasnym szefem. Oto, co robie..........>>>>>> w­w­w­.­M­o­n­e­y­4­6­.­c­o­m­
  KASA, KASA......................... A GDZIE EMPATIA ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu plot byl pod napięciem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam takiej skody jest fabia ale fabian była pierwsze słyszę. Dobra skoda mimo co.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wesole miasteczko dla dzieci i plot pod napieciem? what the fuck?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...