Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rok pamięci o „Jastrzębiu”, legendzie polskiego podziemia

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 stycznia 2017 r. o 19:57 Powrót do artykułu
aby Polska była Polską ,walczyli o to z bolszewikami i ich pachołkami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
aby Polska była Polską ,walczyli o to z bolszewikami i ich pachołkami. wbrew stanowisku Rządu Londyńskiego naturalnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SURGE POLONIA! GLORIA VICTIS! A wy siepacze kod-ZOMO - zamknijcie już te swoje ruskie szczekaczki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chwała Bohaterom! Biada KODowcom!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisowcy żerują na cudzych zasługach, agitację będą sobie robili na pogrzebie, jeszcze debile apel smoleński odczytają. Leon Taraszkiewicz by wam w pysk napluł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowcy żerują - powiadasz... dobrze, że ktos w ogóle "żeruje", bo jakby liczyć na peowców czy innych politykierów od "ch...j, du..pa i kamieni kupa", to "Jastrząb" pewnie dalej leżałby w tej biednej i zapomnianej mogile w Siemieniu. Już ta kretyńska nienawiśc do PiS-u zupełnie niektórym na mózg padła, ale cóż... jak pisął Dostojewski w "Idiocie" - Jak Pan Bóg chce kogo ukarać, to mu najpierw rozum odbiera. Widać gołym okiem, że sobie mocno u Niego nagrabiłeś... ;-) A na ciebie, to "Jastrząb" pewnie by nawet napluć nie chciał. :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Antyk-Ta nienawiść ma swoje uzasadnione przyczyny, zobacz co PIS robi z wolnością i demokracją o którą walczył Jastrząb.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Makus nie zająknął sie nawet, że podczas ataku na Parczew pan Jastrząb z bratem zrobili mały pogromik ostałym się po wojnie Żydom i ich mienie było im bliższe niż walka z parczewską władzą ludową. Wstyd Włodawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeklęci napisał:
Pan Makus nie zająknął sie nawet, że podczas ataku na Parczew pan Jastrząb z bratem zrobili mały pogromik ostałym się po wojnie Żydom i ich mienie było im bliższe niż walka z parczewską władzą ludową. Wstyd Włodawo.---- Nie bierzesz tego pod uwagę,że żydzi współpracowali z ruskimi??.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Perkozek napisał:
Panie Antyk-Ta nienawiść ma swoje uzasadnione przyczyny, zobacz co PIS robi z wolnością i demokracją o którą walczył Jastrząb.--- A jak wygląda wolność i demokracja wg oPOzycji??. Myślę, że demokracja jest dla wszystkich (równość, odpowiedzialność). Natomiast wolność twoja kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność moja, sąsiada. Proszę oszczegółowe uzasadnienie swoich wypocin!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.