Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

To będzie jeden z najnowocześniejszych torów dla zdalnie sterowanych aut

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 grudnia 2018 r. o 23:06 Powrót do artykułu
Super informacja mam nadzieje że wszystko sie uda i zawody odbęda sie 1-go maja.Powodzenia !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam Tomasza i wiem, że z takim zaangażowaniem i pasją do tego co się robi sukces jest gwarantowany! Widzimy się 1 maja na otwarciu sezonu, nie mogę się doczekać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ekipa z Dąbrowy Górniczej trzyma kciuki !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawny poligon czołgowy? A gdzie to Panie jest, bo nie za dawną jednostką to na bank. Poligon czołgowy był gdzie indziej, nie mówiąc o tzw czołgowisku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawny poligon czołgowy? A gdzie to Panie jest, bo nie za dawną jednostką to na bank. Poligon czołgowy był gdzie indziej, nie mówiąc o tzw czołgowisku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Redaktor Dziennika Wschodniego nigdy nie był w wojsku. Proponuje wyjazd na poligon do Orzysza czy Żagania. Powącha trochę prochu i potem będzie cokolwiek udawać, że wie o wojsku. Laik po zdjęciu zorientuje się, że ten jego „poligon czołgowy” to zwykła strzelnica.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mam nic do ludzi bawiących się w samochody RC, to fajne hobby. Ale czy w razie wojny będziemy się bronić za pomocą tych samochodów??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jednostka wojskowa powinna wrócić na ten teren a nie idiotyczny nikomu nie potrzebny tor...który można by zrobić na zwykłym polu. poligon czołgowy był na terenie dawnej garbarni w pobliskim Orchówku do czasu jej wybudowania w połowie lat 70-tych ub. wieku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...