Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ukradli mu ule warte kilka tysięcy zł. Podejrzewa, kto mógł to zrobić. "To haniebne"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 czerwca 2018 r. o 15:28 Powrót do artykułu
10 km ??? hahahahaaaaa gdzie on to wyczytał ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No wiadomo, że to złodziejski naród. Jak mówi pan Paluch, nigdzie nie kradli uli, dopiero tutaj. Polacy znani są na świecie ze swoich lepkich rączek. Przykład to samochody kradzione w na potęgę w Niemczech w latach 90-tych. Wstyd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wychodować przez ch to jest dopiero dziennikarstwo lubelskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wychodować przez ch to jest dopiero dziennikarstwo lubelskie
 nie ma w tym artykule takiego słowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do gościa z 15:58,Polacy nie kradli w Niemczech tylko odbierali to co im odebrano w czasie II wojny...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się niestety kompletnie na tym nie znam. Nie będę mógł w tym temacie pomóc...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do gościa z 15:58,Polacy nie kradli w Niemczech tylko odbierali to co im odebrano w czasie II wojny...!
 uuu, ale tłumaczenie zwyczajnego złodziejstwa. To może idąc twoim tokiem myślenia, żydzi też niech przyjdą i odbiorą co zabrali im polacy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do gościa z 15:58,Polacy nie kradli w Niemczech tylko odbierali to co im odebrano w czasie II wojny...!
 kradną też w holandii, i? co i kiedy w przeszłości holendrzy zabrali polakom?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkie pszczoły powinny posilić się ... tym złodziejem. Hańba!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi w Nysie rok temu w maju ukradli 7 uli z pszczołami, ani miejscowy związek nie zainteresowani. dałem ogószenie w MP . i wyznaczyłem 1tys. zł. nagrody. Zero odzewu. Też uważam, że nie ukradł pszczół gołębiarz, tylko doświadczony pszczelarz z kolegami, napewniej miejscowi. Nagroda aktualna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Debilu! Nie wyczytal tylko wie, poniewaz jest pszczelarzem! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...