Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Włodawa na łamach światowych mediów. New York Times pisze o liście burmistrza

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 lutego 2020 r. o 21:39 Powrót do artykułu
Już raz to napisałem i powtórzę - ten Pan nie jest kućmołem jakich pełno na naszym CIEMNYM WSCHODZIE .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po niektórych komentarzach widać, że jednak burmistrz nie do końca miał rację i tępaków we Włodawie również nie brakuje. Jak zresztą w całym tym zapleśniałym narodzie, który swoją ojczyznę przehandlował za pińcetplus z putinowskimi namiestnikami pod wodzą stetryczałego, żoliborskiego kotofila
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem lepiej iść z postępem jak cofać się do zamierzchłych czasów. Przeraża mnie myśl co się będzie działo gdy na niebach miejscowości "?wolnych od lgbt?" pojawią się tęcze ? Czy w ruch pójdą widły,kosy,siekiery,cepy w celu ich likwidacji?Wiosna zbliża się dużymi krokami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wow szacunek, nie spodziewałem się, że w takiej dziurze zabitej dechami jest ktoś z głową na karku!! Brawo Panie Burmistrzu!!! Tępić i powstrzymać tą powszechną ciemnotę !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super Panie Burmistrzu ! Pozdrawiam !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tacy nowocześni a jak trzeba argumentów to POniżają Tych co mają odminne od nich zdanie. W dodatku obrażać innych POzwala mośkowy moderator. Czy te obozy co mieli Francuzi to czasem szkopy Im tam zorganizowali. Jakoś nie mają pretensji żabojady do szkopów tylko..... do Polaków odrębnych Ich ideologii. Polacy nie wchodzili szkopom w.... Tak jak Ci z Vichy. I stąd te anse do Tych co walą w LGTB. Walą i będą walić. Bo tak chcą i w nosie mają świat; mośków, szkopów i żabojadów. Pierwsza nie wytrzymała POstępowej ideologi W. Brytania i wspólnymi siłami wyszła z tego kołchozu żabojado-szkopskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyci - uważaj bo z tej nienawiści do innych zaleje cię żółć. Kiedyś pewien pisarz powiedział, że żółć to najbardziej polskie z polskich słów. I od razu, w kontekście nienawistnej wypowiedzi Tyciego - nasuwa się pytanie: czy żółć to takie polskie z polskich tylko z powodu samych polskich znaków, z których się składa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sodomia i Gomoria
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedyś miałem laskę z Włodawy, naprawdę była gościnna )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ten burmistrz ma żonę. Bo z wyglądu to on mi wygląda że może mieć męża. I ten kwiatek w klapie marynarki. Pedalstwo w natarciu. Ale natura i tak wygra z dewiacjami. W starożytnym Rzymie także pedalstwo zatryumfowało ale na krótko, podobnie jest teraz, pedały pieją bo mają media.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziadostwo komuchoPOstkomusze doprowadzone przez nich do tego stanu, dziura bez perspektyw zarządzana od lat przez czerwono rózowa klike nadrabia zboctwem lewackim. Wstyd, do roboty komuchy
 Szkoda, że Twój szczątkowy mózg pozwala Ci tylko na obrażanie i znieważanie innych! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że stowarzyszenie pedałów rp ma dzisiaj dyżur przy tym artykule. :):):):)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale wstyd dla Włodawy ten gość, pewnie będzie się ślinił publicznie jak przyjedzie zdrajca Biedroń, co pluł i judził na Polskę w Parlamencie UE
 Plują na Polskę tylko PiSiory, bo niszczą ją pod każdym względem i tylko czekać, jak wykorzysta to Rosja! Tylko w instytucjach unijnych nadzieja na utrzymanie pozycji Polski w gronie normalnych, nowoczesnych, demokratycznych i wolnych państw. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No proszę..gratulacje Panie burmistrzu.Teraz to wypadałoby bardziej zadbać o nasze miasto żeby goście z zachodu się nie zdziwili,że takie normalne miasto a takie biedne,zaniedbane,jakby gospodarza nie miało.Do pracy trzebaby się wziąść..no my wszyscy proszę Pana.
 Tak, tak, tylko nie "wziąść", a "wziąć"! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strefy wolne od LGBT, to jednocześnie strefy wolne od rozumu, tolerancji, miłości bliźniego, i elementarnej wiedzy o człowieku, że nie wspomnę już o znajomości Ewangelii, przerażające w tej całej kompromitującej nas Polaków hecy jest to, że rozniecana jest przez hierarchów kościoła katolickiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten polski jeniusz o jednym zaPOmniał. Przecież Komu jak Komu ale winien także POdziękować temu miastu żabojadów, którym nie POdobał się stojący w centrum miasta pomnik naszego Papieża. No cóż zajętą miał łepetynę pedałami to nie zwracał uwagi na taką błahostkę.
 Ty kutwo, kulfonie itp... Żal, że masz tak ograniczony umysł (jeszcze to durne pisanie zbitek liter p i o wielkimi literami!). Nie wiem, czy jesteś jeszcze w wieku prokreacyjnym, ale ciekawi mnie, co zrobiłbyś, gdyby urodziło Ci się dziecko, które miałoby problem z tożsamością płci? Zabiłbyś? A w kwestii papieża - szefa i poplecznika pedofili - mnie też razi jego gloryfikowanie i nie chciałbym w pobliżu jego pomnika... Vide: pomnik prałata Jankowskiego w Gdańsku! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
- Szybki kredyt między osobami od 2000 € - Czas trwania spłaty według wyboru kredytobiorcy - W dowolnym momencie możesz dokonać częściowej lub pełnej przedpłaty - Brak dowodu używania w przypadku pracy, zakupu samochodu lub innego sprzętu - Zatwierdzona instytucja kredytowa przez organ kontroli ostrożnościowej - Pojedynczy kontakt do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę - Płatność szybkiego kredytu w ciągu 48 godzin po ostatecznej akceptacji pliku - Prosta, jasna i odpowiedzialna obsługa SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, ABY UZYSKAĆ ​​WIĘCEJ INFORMACJI Kontaktowy adres e-mail: rainteauolivier1@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
- Szybki kredyt między osobami od 2000 € - Czas trwania spłaty według wyboru kredytobiorcy - W dowolnym momencie możesz dokonać częściowej lub pełnej przedpłaty - Brak dowodu używania w przypadku pracy, zakupu samochodu lub innego sprzętu - Zatwierdzona instytucja kredytowa przez organ kontroli ostrożnościowej - Pojedynczy kontakt do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę - Płatność szybkiego kredytu w ciągu 48 godzin po ostatecznej akceptacji pliku - Prosta, jasna i odpowiedzialna obsługa SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, ABY UZYSKAĆ ​​WIĘCEJ INFORMACJI Kontaktowy adres e-mail: rainteauolivier1@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stefan Kisielewski w "Dziennikach" pisał: "Pocieszam się tylko, że ta stara k…a Francja odcierpi jeszcze za naszą krzywdę, zawsze nas zdradzała i sprzedawała!"  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EUROWEEK pamiętacie? Zapomnieliście, kto się przytulał do waszych córek ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...