Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wójt gminy Włodawa i starosta włodawski chcą zmian w Okunince

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 lutego 2019 r. o 09:27 Powrót do artykułu
Tak super osrodek na wypoczynek dudnienie i glosna muzyka do 5 rano... Nic tylko odpoczywac. Wladze nic z tym nie robia, ciekawe dlaczego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na zdjęciu cisza i spokoj. W rzeczywistości każdy wie jak jest. Najlepszy wypad nad to jezioro jest właśnie poza sezonem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Watpliwa jakosc wypoczynku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak super osrodek na wypoczynek dudnienie i glosna muzyka do 5 rano... Nic tylko odpoczywac. Wladze nic z tym nie robia, ciekawe dlaczego?
 Słuchaj jak Ci nie pasuje muzyka i dudnnienie to jedź człowieku do Nałęczowa lub Ciechocinka a młodym i innym daj się bawić !!! To nie oddział geriatryczny gdzie każdy ma być cicho a w tle mają być słyszane tylko pierdy. Jest tyle innych miejsc cichych i tam jedź tam odpoczywaj. Bardzo dobrze że władze z tym nic nie robią bo okolica ma żyć a nie być umeieralnią. Lat 15-20 w Okunince to były imprezy teraz i tak jest spokojnie ale co ty możesz wiedzieć ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Okuninka to takie Zakopane Polski wschodniej. Tam się nie jeździ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bandytyzm ,pijaństwo, chamstwo ,łomot pseudo muzyki do białego rana , z roku na rok brudniejsza woda Okuninka skończyła się pod koniec lat 90-tych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłem nad tym Białym kilka nocy sierpniowych - spania nie ma do 5 rano - łomot i barachoła dudni jak w beczkę żeby jeszcze się ktoś tam bawił to mały problem pojechaliśmy zobaczyć a tam dwie pijane szmaty nogi jak drągi do spychania buraków z przyczepy i ledwo ciepłe to ja się pytam dla kogo to tak gra ? całe jezioro nie może spać przez taki bajzel wojta powinni za jaja powiesić albo kazać mu tam spać przez wakacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętam jak pierwszy raz przyjechałem z dziewczyną nad Okuninkę, bodajże 2006 rok. Zajechałem, zobaczyłem, i ... wykręciłem z piskiem opon. Pojechaliśmy nad J. Czarne koło Sosnowicy. Wtedy jeszcze nie było drogi asfaltowej lecz piachy. Cisza, spokój, prawie bez infrastruktury. Okuninka jest dla młodzieży, dresów i wszelkiej patologii, nie dla rodzin z dziećmi, zwykłych par. Głośna muza, chamstwo, spaliny, januszostwo. Ale, co kto lubi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Białe z tego słynie ze to inprezownia , chcecie odpocząć w spokoju to zapraszamy nad Piaseczno, Krasne , Zagłębocze , Łukcze, chcecie powędkować zapraszamy nad Rogóźno. Każdy znajdzie coś dla siebie, a nie pojechać tam gdzie wiadomo ze jest inprezownia i narzekać na muzykę....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchaj jak Ci nie pasuje muzyka i dudnnienie to jedź człowieku do Nałęczowa lub Ciechocinka a młodym i innym daj się bawić !!! To nie oddział geriatryczny gdzie każdy ma być cicho a w tle mają być słyszane tylko pierdy. Jest tyle innych miejsc cichych i tam jedź tam odpoczywaj. Bardzo dobrze że władze z tym nic nie robią bo okolica ma żyć a nie być umeieralnią. Lat 15-20 w Okunince to były imprezy teraz i tak jest spokojnie ale co ty możesz wiedzieć ... ,Pijane gnojki szukające rozróby to nie żadna młodzież tylko pospolici bandyci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokój jest ale po drugiej stronie jeziora nie tam gdzie knajpy i dyskoteki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Okuninka to zwyczajna zbieranina patologii okolicznych Sebiksów i Ukraińców zza wschodniej granicy. Byłem tam 12 lat temu i widząc po opiniach z 2015-2018 roku nic się nie zmieniło. Pewnie do dzisiaj nie ma tam ToiToi a patologia sika i sra do jeziora. Jak ktoś się lubi w moczu i w kale kąpać to polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja polecam Kaszuby. Piękne jeziora, mało ludzi. Cisza i spokój. Trochę od nas daleko, ale warto się wybrać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam nie przebywam od kilkunastu lat . Bo za wesoło jest. Nie widzę problemu pojechać gdzie indziej i tak czynię. Pamiętam J. Białe jak tylko Bocian tam był i Rusałka. Wtajemniczeni wiedzą o co chodzi. Ale to jest Laswegas i tak powinno być dla tych co tok lubią. Zobaczcie jaki syf a działki ceny z kosmosu. Czy coś tu nie rozumiem. Jak zwykle ktoś chce łapska położyć na kasie. PINIĄDZACH. Niby porządki zaprowadza . Śmieszne . POZDRAWIAM. Młodzi chcą się bawić. Policja niech przemawia do bandyckich pleców czarną gumą a grzeczni niech się wyszumią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
He, he. Patrzcie jak jeden facet z Piaseczna naparza cały dzień komentarze. Zamiast zająć się promocją i infrastrukturą pozostałych 60 jezior próbuje zohydzić Okuninkę. Nie tędy droga. Jezioro Białe i Okuninka są po prostu we wschodniej Polsce najlepsze i to od wielu lat. A to, że ludzie kochają Okuninkę i wybierają jako swoje ulubione miejsce na Lubelszczyźnie jednak o czymś świadczy, panowie z Ludwina :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jak otworzymy jeszcze dwie kopalnie, żeby wszyscy mogli palić węglem.. to się eldorado skończy i będziemy jeździć na wypoczynek do Niemiec gdzie powietrze będzie bez smogu ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspaniale miejsce spedzilismy juz tam 6 sezonow wakacyjnych;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspaniale miejsce spedzilismy juz tam 6 sezonow wakacyjne
Jeszcze was tam nie okradli ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...problem oczywiście jest do rozwiązania, ale czy włodarzom wystarczy determinacji w realizacji ambitnych planów i odwagi wejścia na kolizyjny kurs z miejscowym "biznesem"? Mnie jest to obojętne, ponieważ domek zbudowany jeszcze w końcu lat 70-tych ub. wieku sprzedałem z zadawalającym zyskiem i już tam nie jeżdżę od 14 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest taka że jak ludzie chcą w wakacje ciszy i spokoju to niech wybierają sanatorium uzdrowiskowe lub Mazury. Okuninka to nie jest ani uzdrowisko dla dziadków ani plac zabaw dla dzieci. Tu przyjeżdzają wyszaleć się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...