Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie moge uwierzyc w to, że prawie półroczny synek może stać, dotychczas myslałam że półroczne dziecko to jeszcze lezy.( moze czasami siedzi)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ktoś tego synka tam postawił, bo dziecko w tym wieku nie stoi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co ciągnik, sprężarka do pompowania kółka w wózku dziecinnym?Nie ma to jak szukać wygód.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oświece was takie małe dziecko nawet biegac potrafi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Półtoraroczne dzieko potrafi nawet chodzić. Nie wiem, kiedy czytelnicy nauczą się czytać ze zrozumieniem po polsku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"prawie półtoraroczny synek" - czytajcie dokładnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GŁĄby! Przecież wyraźnie jest napisane "półtoraroczny" a nie półroczny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co tek krzyk!W pierwszej wersji było półroczne ale zostało poprawione!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mimo XXI wieku ciemnota gawiedzi jak za średniowiecza. Wiecie jak się rozwija źrebak, kot, szczeniak etc., ale nic nie wiecie o swoim rodzaju (nie)ludzkim. Niechybnie zginiemy, jak ongiś dinozaury. W ramach oświecenia: dziecko może już w wieku 11-12 m-cy chodzić, a w wieku 1,5 roku biega i nie można z dziecka "oka spuścić". Ale o tym przekonacie się w swoim czasie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro dopiero ruszył to jak mógł rozpędzony staranować bramę???? Trochę realizmu w wypowiedzi by Ci się przydało redaktorku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To straszne co się stało, współczuję rodzinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A rodzice się cieszą jak ich 8-12 letni synalkowie prowadzą ciągniki i inne urządzenia rolnicze, a z braku czasu (i nie tylko) nie czytają, nie słyszą i wykorzystują nieletnich. Karać powinni rodziców za bezmyślność i zaniedbanie. A dzieci do nauki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POTWIERDZAM ZE W ARTYKULE ZOSTAŁ POPRAWIONY WIEK DZIECKA Z PÓŁROCZNEGO NA PÓŁTORAROCZNE, GDYZ SAMA PIERWSZY RAZ CZYTAJAC PRZECIERALAM OCZY CZY DOBRZE WIDZE, ZE PÓŁROCZNE DZIECKO SOBIE TAM PODESZLO POD SAMOCHÓD.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko dlaczego policja podała te newsy dopiero dziś? Przecież to nie są jakieś sprawy tajne przez służbowe. Zwykle działają szybciej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za głąby piszą ten artykuł? jak 26 letnia kobieta mogla z 5 miesięcznym dzieckiem odrzucić je a sama zostać na drodze-ale bujdy piszecie nie wiecie sami jak to było i ściemniacie!!!!!!!!dziecko było w wózku i po wózku ciągnik przejechała a matka ratowała swojego 5 letniego synka!!!!!!!!!!!!!! jak mogła odrzucić dziecko a sama zostać przecież to nienormalne!!!!!!!! wiem jak było bo znam te osoby a tu tylko bajki pisza- NIE WIERZCIE GAZETOM!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam córeczke ktróra ma 1,5 roku. Nie zostawiam swojego dziecka bez opieki a tym bardziej jak wsiada sie do samochodu!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie kochani czytajdzie dokładniej to dziecko miała 1,5 roku a nie 6 miesiecy !!!!!!!!!!!!!!!!!! moja córka ma tylke samo co ten chłopczyk przejechany i nie zostawiam jej samej zeby jej sie cos stało nawet jak ide do wc to ja biore ze soba a jak wsiadam do samochodu to ja zapinam w fotelim!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś zostawił traktor na biegu, mały wsiadł, odpalił i ruszył. Efekt niedouczenia dzieciaka i tyle. Też w wieku 12 lat jezdziłem ciągnikiem, tak to jest jak pola dużo a czasu mało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może by ktoś uświadomił sobie tragedię a nie liczył wieku dzieci!!!! TAM GDZIE WY MACIE ROZUM BARDZO NIE ŁADNIE PACHNIE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni Panowie(Panie) redaktorzy. Pisze się Rachodoszcze więc wypaek wydarzył się w Rachodoszczach a nie Rachooszczy. Ja mam zawodówkę PKS-u i więcej od was wiem. No ale czego można wymagać od dziennikarzy (nie chcę nikogo obrazić) po bylejakim ogólniaku i zaocznym licencjacie z dziennikarstwa na Wyspie (nie wiem jak było wtym przypadku). Jak już coś piszecie sprawdźcie lepiej informacje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...