Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

17-latek brał sterydy, zmarł w drodze do szkoły

Utworzony przez STYX, 28 maja 2010 r. o 12:52 Powrót do artykułu
proste. niech zbadaja watrobe, bo jak bral "saa" doustnie, to watroba dostaje po du***, a jak sie kul igla, to niech obejrza jego d*** slady po igle szybko sie nie goja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miastowy napisał:
Te hamburczyku, z takimi tekstami to wypalaj do do świdnickiej prasy, a nie urujesz tu w naszej lubelskiej........... a zapomniałem, że wy tam przecież żadnej gazety nie macie na tym zadupiu.
pojedź do nich i tam zgrywaj bohatera a nie sie przez neta napinasz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeb** żydnik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
proste. niech zbadaja watrobe, bo jak bral "saa" doustnie, to watroba dostaje po du***, a jak sie kul igla, to niech obejrza jego d*** slady po igle szybko sie nie goja
Sorki ale co ty będziesz patologa uczył jak ma robić sekcję? Jeżeli brał saa w postaci doustnej to dodatkowe badania toksykologiczne powiny to wykazać. Przecież mógł też brać ph a takie gówno to mozna kupić na allegro bez problemu a to szkodzi jeszcze bardziej niż saa. Zamiast tak spekulować poczekajcie na wyniki sekcji, moze koleś wcale nie umarł od przedawkowania sterydów czy jak tam napisali suplementów tylko był na coś chory?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aaallleee Urrrrrrwałłłłłłłł!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
urwał mu się film i zmarł, ale wiecie ze ten mlodzieniec chcial byc drugim pudzianem ale niestety nie udalo mu sie, byl zbyt uparty zeby brac takie sterydy, o jednego mniej w Polsce, nie bede musial placic z tego podatku dla tego dziecka gdyby przezyl i leczylby sie gdzies kasa poszlaby w bloto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
weźcie się ogarnijcie.. znaliście go do cholery że takie głupoty co niektórzy piszecie?? k**** jak nie wiecie jak było na prawdę to się nie odzywajcie!! banda skończonych deb***i!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A h** was to obchodzi jak on zginą!! żerujcie tylko na ludzkiej krzywdzie i piszecie swoje opinie na necie jacy to wy mądrzy jesteście!! nikt nie jest święty!! przynajmniej do tej pory nie spotkałam świętego. jedyne co powinniście powiedzieć to wyrazy współczucia dla rodziny i przyjaciół... Łączmy się w bólu [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RK1 napisał:
No jasne suplementy i pewnie popijał piwem "bezalkoholowym" To chyba przy rodzicach. Szprycował się i tyle. Dostał anaboliki czy sterydy od "dobrego" kolegi i serce padło. Brał suplementy, żeby zwiększyć masę mięśni, a powinien zamiast tego mózgu użyć do myślenia to by jeszcze żył... Sport to zdrowie jak się myśli!
piszecie tak bo go nei znaliscie . a gdyby to wasz kumpel tam zmarł co wtedy ?! było by głupek idiota gowniarz watpie . a takie prasowe bajeczki wyssane z palca w d*** sobie wsadzcie ! Ja go znałam i wiem ze nie był zadnym głupkiem ktory mogł by sie szprycowac takim czyms ;/ . pomyslcie co piszecie bo dla was to wystukac kilka literek na klawiaturze a dla rodziny i bliskich niesamowity ból ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
urwał mu się film i zmarł, ale wiecie ze ten mlodzieniec chcial byc drugim pudzianem ale niestety nie udalo mu sie, byl zbyt uparty zeby brac takie sterydy, o jednego mniej w Polsce, nie bede musial placic z tego podatku dla tego dziecka gdyby przezyl i leczylby sie gdzies kasa poszlaby w bloto
Zamknij morde gosciu!! zal cie poprostu! zycze ci zebys byl w takiej sytuacji jak sa teraz jego bliscy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak możecie być tak bezduszni... Nie znałam go osobiście ale z widzenia. Miał bardzo dużo kolegów którzy teraz strasznie cierpią po jego śmierci. tragicznej smierci!! Biedny chłopak nie miał pojęcia jak zaczynał brac ten głupi "koks" że umrze w wieku 17 lat! Chcił byc po prostu lepszy chciał miec to coś. I nie powiem miał. Jeśli chciał to to brał. Może rzeczywiście myślał że to nie jest aż tak szkodliwe. Nie napisze tu tak jak wszyscy w opisach na nk. że będę tęsknić. Bo az tak go nie znałam ale naprawdę bardzo mi go szkoda. Współczuje rodzinie bo wiem co to znaczy smierć bliskiej osoby, Spoczywaj w Spokoju PAweł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co wy tu wypisujecie?! dobra może i brał coś i nie zdawał sobie sprawy że będą z tego takie konsekwencje.... ale nie znaliście go i nie mówcie o nim takich rzeczy... bez przesady! ja go znam od dzieciństwa i to był naprawdę fajny chłopak i teraz nie mogę uwierzyć, że już go nie ma wśród nas... a jak czytam wasze głupie komentarze to mi się słabo robi! Ludzie na podstawie jednego artykułu, który napisał jakiś dziennikarz który usłyszał od kogoś o tej sprawie z jakiegoś 'źrodła', nie możecie go oceniać!!! nawet nie wiecie co czuje w tej chwili jego rodzina, przyjaciele, znajomi.... a gdyby wam zmarł ktoś bliski z rodziny czy przyjaciół? też byście tak po nim jechali?! najwidoczniej jesteście mało dojrzali, żeby to zrozumieć!!! Tak musiało być... teraz jego już nie ma z nami ;( ale w naszych sercach pozostanie na zawsze... Paweł- zawsze będziemy o Tobie pamiętać... 'Kiedyś spotkamy się znowu, wtedy czas straci znaczenie...'
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiecie co jestem rodzona siostra Pawła i bardzo przykro to wszystko sie czyta. poki co jest tylko ogolne stwierdzenie z sekcji zwlok: ostra niewydolnosc ukladu krazenia. wiec dajcie spokoj z tymi waszymi glupimi gadkami, nie chce zeby moja matka pozniej znalazla takie cytaty jak tu wyzej w internecie albo zeby ktos jej powiedzial . niech moj komentarz bedzie ostatnim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak brał to znaczy że wiedział ja wiem i nie biore każdy kto myśli o tego rodzaju środkach to najpierw sie dowie co to jest a zaś przemyśli z 20 razy przed zarzyciem jeśli tak zrobił i wybrał że woli mięśnie i krutsze życie to był idiotą i deb***em choć te dwa słowa nie opisują go dokładnie ale nie moge znaleźć takich słów aby go opisać jeśli są takie słowa w słownictwie polskim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ci ktorzy sie tak odwaznie wypowiadaja na jego temat , nic nie wiedzac o nim , nie majac pojecia o sterydach i odzywkach , zapraszam na rozmowe na hosznie , wtedy i po was napewno beda dobre slowa mowic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już 3 miesiące;( Spoczywaj w Pokoju Paweł;([*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętamy![*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to po jakiego huja bił po 2 shooty dziennie idiota brał mete dla mnie to juz steryd nawet nie jest pier***enie napewno bił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biorą to biorą ja też biorę i co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...