Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

18-latka zjadła kanapkę ze szpilkami

Utworzony przez gośka, 20 maja 2009 r. o 19:02 Powrót do artykułu
Strach pomyśleć jakie te szpilki mogły zrobić spustoszenie. Dobrze, że tak się skończyło. Ja kiedyś trafiłam na drzazgę w bułce. Ale jej nie zjadłam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja dziękuje. A miałem jeść kolację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drzazga to nic ja połknąbym agrafkę :/ gdyby nie spostrzegawczośc siostry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niechby gryzła kanapkę, a nie połykała całe kęsy - wtedy poczułaby szpilki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dziwie jej się ja na przerwie też w pośpiechu jem :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy łyka tev kanapki jak kaczka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe no kazdy łyka w pospiechu znam tego Tadka oj Tadeuszu wez wywal tych piekarzy stawiam ze to mogly byc kobiety, ktore pracowaly i mialy szpilki to spadly na kanapke nie zauwazajac co w niej jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ktoś z Was oglądał Salo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trudna sprawa do udowodnienia-ale jaka musiała być kanalia aby takie coś zrobić. Druga sprawa-proszę zwrócić uwagę na tytuł artykułu"................zjadła kanapkę ze szpilkami i żyje" Panie(i) autor,mam wrażenie że gdyby zmarła co nie daj Boże to dla ciebie byłaby większa sensacja .Wrzucając szpilki i opatrując artykuł takim tytułem świadczy jedakowo o autorach czynu,bo jedno i drugie mocno kole
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja ją znam chodzimy do jednej szkoły i ona teraz wymyśla, że to klasa jej podrzuciła te szpilki a co jest kompletną bzdurą ;D ma pare zagrożeń i wogóle nie jest lubiana przez nauczycieli jak i przez uczniów wiec zrobiła to dla poklasku i udało jej się błyskawicznie poprawia zagrożenia i każdy małgosiu jak się czujesz bedzie dobrze i taką litość wzbudza...;DD inni z jej klasy to kują aby poprawić zagrożenia a ona hop siup zjadła szpilki i ma ;DD i nawet sławę dzięki temu zdobyła ;DD ale żal mi jej, grubas taki to się nie dziwie że nawet szpilki zjadła ;DDD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje mi się, ze jeśli to nie głupi kawał, to dziewczyna rzeczywiście mogła zrobić to sama z sobie tylko znanych powodów. Współczuje temu producentowi kanapek antyreklamy z powodu czyjejś głupoty. Ludziom z zewnątrz wydaje się, że przy produkcji gastronomicznej można pozwolić sobie na niechlujstwo, ale jeśli komuś zależny na kliencie to stara się ze wszystkich sił, aby zapobiec nawet podejrzeniom, bo klienta można stracić tylko raz!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...