Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

18-letnia Angelika Żelazko przegrała walkę z rakiem

Utworzony przez Asia, 15 stycznia 2011 r. o 09:53 Powrót do artykułu
Serdeczne wyrazy współczucia dla rodziców. Żegnaj Agnieszka, powiedz tam w niebie jakich wspaniałych masz rodziców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
Serdeczne wyrazy współczucia dla rodziców. Żegnaj Agnieszka, powiedz tam w niebie jakich wspaniałych masz rodziców.
Oczywiście Angelika...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy trąbią o Andżelice a ile jest innych dzieci w takiej chorobie co ona i jakoś nikt o nich nie mówi? Mimo wszystko współczucia rodzinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy współczucia Rodzinie i Bliskim Angeliki ; ** [ * ] To jest tragedia , gdy Ktoś bliski odchodzi . ; ((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z całego serca współczuję rodzinie, zwłaszcza, że dziecko miało nie kilka miesięcy, gdzie łatwiej pogodzić sie ze śmiercią, lecz 18 lat. Zbyt długi i burzliwy okres, by móc tak łatwo teraz zapomnieć. Wyrazy współczucia. Każda śmierć jest tragedią dla kogoś innego. Nawet wśród zwierząt. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy współczucia rodzicom Angeliki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogrzeb Angeliki Żelazko odbędzie sie we wtorek 18 stycznia w kosciele pw. św. Jerzego w Biłgoraju. o godz. 11:30 różaniec w kościele a o 12:00 Msza sw. pogrzebowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
życie jest ciężkie i niesprawiedliwe,wyrazy współczucia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wierzyłam, że Ci się uda Andżeliko. Wspierałam Cię duchem, krwią, modlitwą i myślami. Mała, wielka istotko. Nie znałam Cię osobiście, ale i tak nauczyłaś mnie wiele. Dziękuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam to miałem i jeszcze żyję trzeba bardzo bardzo bardzo chcieć żyć i nie raz się udaje mi się udało bo byłem młody nie znałem życia pragnołem żyć bo wierzyłem w szczerą miłość w dobroć ludzi,ale już nie wierzę w nic bo wygrałem z chorobą a zniszczyli mnie ludzie mogłem odejść w tedy kiedy był mój czas a dziś odejdę poniżony ztarzany w błocie jak szmata,i jestem zły że dano mi poznać to życie,Myślałem że jest jak w bajkach w filmach za cierpienie dostaje się nagrodę, a naprawdę dostaje się pogardę,i brak zrozumienia,Szkoda że ona odeszła ale podobno tak już jest najlepsi ludzie odchodzą tak szybko,pa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, których kochamy, nie umierają, bo na zawsze pozostają w naszym sercu. Słowa Gokū
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...