Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

19-latek uciekł na dach przed policją

Utworzony przez Mcin, 5 listopada 2012 r. o 18:01 Powrót do artykułu
haha, dobrze tej idiotce co wypadła z okna szkoda że sobie ręki nie połamała. Tak się interesuje sprawami innych, niech teraz ma swoje problemy. Poprawila mi normalnie humor
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka szkoda, mogł skoczyć byłoby o jedną patologię mniej a tak pójdzie siedzieć i jeszcze trzeba będzie to coś utrzymywać w pierdlu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kilkanaście godzin na dachu jednego z bloków przy ul. Peowiaków spędził Przemysław. W. " Nie kilkanaście tylko kilka godzin, jest to różnica, "Z pomocy tego ostatniego musiała skorzystać jedna z mieszkanek bloku, która obserwując działania policji wypadła z okna." Nie jedna z mieszkanek tego bloku, tylko z innego bloku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta Pani która wypadła tak naprawdę to myslała że jest helikopterem policyjnym i kierowała akcją pościgową albo była megaodlotowo ciekawska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilka godzin pismaki jak zwykle muszą coś przekręcić inaczej nie umią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże ludzie jacy wy jesteście chorzy... Nie wiecie a sie wypowiadacie! Co chodzi o tą dziewczynę to ona nie jest jakaś ciekawska! Tylko bardzo chora i nie mówię tu o chorobach psychicznych i albo wypadła, albo chciała pokazać temu deb***owi jak się skacze, ale nie ciekawie z nią...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże ludzie jacy wy jesteście chorzy... Nie wiecie a sie wypowiadacie! Co chodzi o tą dziewczynę to ona nie jest jakaś ciekawska! Tylko bardzo chora i nie mówię tu o chorobach psychicznych i albo wypadła, albo chciała pokazać temu deb***owi jak się skacze, ale nie ciekawie z nią...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamojska policja to kupa cwaniaczków...Nic nie robia .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jaka szkoda, mogł skoczyć byłoby o jedną patologię mniej a tak pójdzie siedzieć i jeszcze trzeba będzie to coś utrzymywać w pierdlu.
Nie znales go wiec zamknij morde smieciu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahaha wariat ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawość = I stopień do piekła(w tym przypadku-do szpitala)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponoc był negocjator a potrzebny był tylko snajper.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepsze to ciele co oknem wyleciało :DDDDD a mówi się że jakby głupota miała skrzydła to wielu ludzi poczęłoby fruwać jak gołebice, a tu jeb taki zonk , aż normalnie chciałbym to zobaczyć )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepsze to ciele co oknem wyleciało :DDDDD a mówi się że jakby głupota miała skrzydła to wielu ludzi poczęłoby fruwać jak gołebice, a tu jeb taki zonk , aż normalnie chciałbym to zobaczyć )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK CO DO CZEGO ZOSTAL USZKODZONY JEDEN SAMOCHOD SKODA POLICYJNA A NIE JAK PISZE REDAKTOR KILKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
iron napisał:
najlepsze to ciele co oknem wyleciało :DDDDD a mówi się że jakby głupota miała skrzydła to wielu ludzi poczęłoby fruwać jak gołebice, a tu jeb taki zonk , aż normalnie chciałbym to zobaczyć )
śmieszne to z ciebie ciele ###### przez okno nie przegapisz jeśli bawi cię ludzka krzywda? to abyśusmiał sie na śmierć dodam ze ta osoba jest niepełnosprawna frajerze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie spędził na dachu kilkanaście godzin a jedynie 5. Jak również nie uszkodził kilku samochodów a tylko jeden - skodę policyjną. Nie wiem skąd redaktorzy biorą tak wyolbrzymione informację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmmm. Jak osoba niepełnosprawna, to już głupia być nie może? - to dyskryminacja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po Pierwsze ten chlopak ma na imie Przemek ksywka bolek znam go bo jestem z tego bloku co wylecjala ta niepelnosprawda ma na imie diana wylecila bo sie pszestraszyla bo jej mama weszla do domku z policiol zeby wpuscic na dach policie a tak zwane psy wzilea zlecialaz shoduw jej mama a ta niepelnosprawda lecila jak lalka tyle mam do powiedzienia na ten teat i oni go zwineli na\\ie z adillerke tylko ze bil swojol matke i takie ruzne jestem z bloku 26 a on mial skakac z 24 spora ruznica asiezial na dachu 5 30 min widzilem n awet jak jego oiciec sie czolga i wiem tylo tyle ze zadzwonila jego matka na psy bo on byl poszukiwnay pzes police pzes dobre pale lat od 3 do 5 lat bolek dlaczeog nie skoczyles xd bylo by fainie pszybnajmiej nie siedzial bys w celi z ku*** kolconem psem je***ym perderastol dzienkuje jest jais moze filmik jego?? i siedzial na boska pzes tyle czasu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziewczyna która wypadła ma raka z przerzutami jest bardzo chora jezdzi na wózku podobno kilka razy próbowała popełnic samobójstwo ale ją odratowywali matka ją cały czas pilnowała do czasu az wyszła zobaczyć co sie dzieje i ta wykorzystala moment żeby sie zabić- tak slyszałam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...