Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

19-latek utopił się w stawie w Zwierzyńcu

Utworzony przez Zwierz, 10 maja 2013 r. o 14:41 Powrót do artykułu
Jak to jest możliwe? Ten staw przy brzegu jest płytki. Musiał wypłynąc, a nie po prostu zanurkować. Szkoda chłopaka, ale sprawa podejrzana. No chyba, że to znowy wysokie loty redaktorów dziennika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno ani on ani żadno z jego znajomych nie potrafiło pływać, a jego samego złapały skurcze. Nie mogę sobie wyobrazić sytuacji gdy stoję na brzegu i patrze jak topi się mój znajomy a ja sama nie mogę mu pomóc bo nie potrafię pływać..... Szkoda chłopaka, straszna tragedia dla rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno był skuty. Na trzeźwo na pewno by się nie popisywał przed dupami. Tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile piwek wypiło te towarzystwo razem z tym co się utopił?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jednego gówniarza mniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w du*ie byliscie i g*wno widzieliscie! zachowanie policji bylo nie do przyjecia! zeby koledze ktory nie umie plywac rozkazywac do wody wchodzic?! zeby drugi pozniej nie wyplyna!?!!! w tym kraju teraz na siebie samego trzeba liczyc! bo ani policja, ani straz nic nie zrobila. czekali, az minie odpowiedni czas na to by nie trzeba bylo nurka wzywac! to jest chore! i zeby policjant nie umial plywac! a wy drodzy obywatele potraficie tylko komentowac nic nie wiedzac! ciekawe jakbyscie wy sie pokazali w takiej sytuacji! jego znajomi zrobili wszystko co mogli! pieprzony kraj i jego po*ebane spoleczenstwo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak można być tak płytkim deb***em i pisac jednego gówniarza mniej ! troche szacunku do zmarłego . nie było Was tam ! gówno widzieliscie kto ile wypił ! banda deb***i .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A ile piwek wypiło te towarzystwo razem z tym co się utopił?
dla Twojej świadomości nic nie pili !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomogli mu koledzy w tym utopieniu na 100 /procent
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiecie jak było to nie gadajcie ! żadno z nich nie umiąło pływać a chłopak wołał o pomoc, oni sami nie wedzieli co robić i utopił się ! straż znalazła gona dnie :'( to straszne ! szczególnie jezeli sie słucha z ust jego siostry !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...