Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

26-latka zgwałcona na cmentarzu? Ksiądz do jej matki: Chore dziecko trzymaj w klatce

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 marca 2017 r. o 14:47 Powrót do artykułu
O chyba PANI AUTORKA artykulu to istny smieszek. Niech Pani uwierzy ze drugiej takiej Pani Zosii nie ma i to Pani autorka nic a nic o nich nie wie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Największa patolovia to kościół
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kler to takie same szumowiny jak pis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież kościół tak walczy o te chore nienarodzone do chwili aż przyjdą na świat i zainkasuje się pieniądze za chrzest. Hipokryci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czarni i wszystko jasne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podajcie adres tej parafii pojedziemy tam .............. sprawdzalność musi być a klecha poniesie karę adekwatną do czynu do śmieć nie ksiądz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" W Wielkim Poście cały Kościół tak bardzo poniewierać? Tak być nie może" -proszę księdza, ma ksiądz racje tylko niech to ksiądz powie stojąc przed lustrem i powie to innym księżom( pijakom, pedofilom..) Mnie jako osobie wierzącej i praktykującej jest wstyd , czuję się zgorszony postawą księdza. A kobiecie tak upokorzonej współczuję. Proszę Pani , proszę się nie poddawać.Głowa do góry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na wsi ani jednegi faceta nie ma? Na ambonie juz zeby powinny sie posypac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ejjj wiecie co należy tego klechę wychłostać publicznie, to by go nauczyło pokory .... przed wszystkimi wiernymi z tej wichury .... takie razy na gołą dupę, jak to kościół czynił w śerdnioweiczu, bo ten klecha chyba jeszcze myśli jak z tego okresu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie jest biskup zrobi coś z tym . czy będzie bronił tą gnidę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale co ma ksiadz wspolnegoz tym zgwalceniem to raz? Dwa co sie dziwicie przeciez tera zpo nim jeżdza bo jego parafia. Jakby cos takiego stalo sie na twoim prywatnym terenie, a nie tknąłbys dziewczyny to i tak by zrobili z czlowieka zwyrodnialca i tak samo jestz ksiedzem. Jak matka upilnowac chorego dziecka nie potrafi tylko nie wiem zostawia lub nie pilnuje odpowiednio to coż wina powinna byc psychola, a nie ksiedza. KSiądz tez czlowiek i nie mozna mu łba uciac za to, ze wlasne zdanie wyraza publicznie. Tot tak jak idzies zulica bad zjedziesz w lecie i stoi gromada mlodziezy i leca wiązanki, tez im lby uciac bo jakim prawem i gdzie rodzice??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie czemu tak wierzycie w ten artykul ,to klamstwo !! Jestem z tej miejscowosci, nie wiem czy 2% z tej calej wymyslonej historii to prawda...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Która to parafia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sqrwy syn,bo inaczej tego nazwać nie można.Dzisiaj koloratkowi są bezkarni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Ale co ma ksiadz wspolnegoz  tym zgwalceniem to raz? Dwa co sie dziwicie przeciez tera zpo nim jeżdza bo jego parafia. Jakby cos takiego stalo sie na twoim prywatnym terenie, a nie tknąłbys dziewczyny to i tak by zrobili z czlowieka zwyrodnialca i tak samo jestz  ksiedzem. Jak matka upilnowac chorego dziecka nie potrafi tylko nie wiem zostawia lub nie pilnuje odpowiednio to coż wina powinna byc psychola, a nie ksiedza. KSiądz tez czlowiek i nie mozna mu łba uciac za to, ze wlasne zdanie wyraza publicznie. Tot tak jak idzies zulica bad zjedziesz w lecie i stoi gromada mlodziezy i leca wiązanki, tez im lby uciac bo jakim prawem i gdzie rodzice??
--- tacy jak ty broniąc tego psełdo księdza, są takim samym ścierwem, jak można ofiarę gwałtu jeszcze napstować publicznie. ten facet powinien zostać ukarany tak samo jak uczynił to tej kobiecie. Ta parafia to jakaś patologia łącznie z wiernymi, ktorzy biorą tego tego typu zachowanie... to jest właśnie polska wieś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Ludzie czemu tak wierzycie w ten artykul ,to klamstwo !! Jestem z tej miejscowosci, nie wiem czy 2% z tej calej wymyslonej historii to prawda... 2% to ma chyba twoja inteligancja,  abo czytać ze zrozumieniem nie poterafisz chodzi o poniżenie drugiego człowieka z ambony to nie dopuszczalne ROZUMIESZ  TO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serce się kraje co ten kler wyprawia z ludźmi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dron napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Ludzie czemu tak wierzycie w ten artykul ,to klamstwo !! Jestem z tej miejscowosci, nie wiem czy 2% z tej calej wymyslonej historii to prawda...
---- 2% to ma chyba twoja inteligancja,  abo czytać ze zrozumieniem nie poterafisz chodzi o poniżenie drugiego człowieka z ambony to nie dopuszczalne ROZUMIESZ  TO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie ksiadz,to pan w sukience!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W kościele to jest patologia !!!!! Jakby ktokolwiek powiedział w mojej obecności ze dziecko niepełnosprawne trzeba trzymać w klatce to dostałby w twarz ! Szmat a zwykła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...