Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

26-latka zgwałcona na cmentarzu? Ksiądz do jej matki: Chore dziecko trzymaj w klatce

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 marca 2017 r. o 14:47 Powrót do artykułu
Tem ksiądz w normalnym kraju zostalby wytarzany w smole i w pierzu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kler to ciemnota i patologia po za wyjątkami kochają mamonę i nieróbstwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W koncu zaczynaja pokazywac swoje prawdziwe krogulcze oblicze. Moze w koncu ciemny narod przejrzy na oczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O jaką miejscowość chodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech Pani dokona wraz z rodziną dokona apostazji i usunie symbole religijne z nagrobków wszystkich bliskich. Ja tak zrobiłem. Ateista.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złoty gebels za ten tytuł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aaa no i jeszcze te tagi pod artykułem.... Miodne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno inteligencja jest dziedziczna. Może więc warto by się przyjrzeć sprawności umysłowej matki upośledzonej 26 latki, bo może nie załapała o co księdzu chodzi i opacznie zrozumiała jego słowa. Kiedyś nie były czasy takie jak teraz, nie było tylu psychologów i poradni psychologicznych, więc zdarzało się, że osoba z upośledzeniem umysłowym kończyła 7 czy 8 klas szkoły powszechnej nie mając przy tym żółtych papierów. Oczywiście nie wiem jak było bo nie jestem z tej parafii (przydałoby się nagranie z zajścia). Ze sprawnością intelektualną tej Pani też nie wiem jak jest. Upośledzenie umysłowe może mieć również inne przyczyny: okołoporodowe uszkodzenie mózgu, wypadek, choroba, wychowanie w patologicznym środowisku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezpodstawne zarzuty i oskarżenia pod adresem niewinnego człowieka dlatego tylko, że jest spowinowacony z miejscowym duszpasterzem powinny być karalne! Nie w zawieszeniu lub grzywnę, ale do odsiedzenia w najgorszych kazamatach! Takie bezrefleksyjne, grzeszne i upokarzające tezy pod adresem Kościoła może tylko wysuwać ktoś kupiony przez światowe Żydostwo lub KOD, co na jedno wychodzi. Nieznający całej sprawy i nie mieszkający w naszej gminie powinni milczeć i nie obrażać Pana Boga kłamstwem oraz gorszącymi parafian pomówieniami!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ozesz kur...jak by mi taki patafian taki tekst powiedzial...do konca zycia by jezdzil na wozku inwalidzkim...skopalbym s***syna przy ludziach na cmentarzu!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak na marginesie...do tego popapranca broniacego ksiedza i pieprzacego cos o KOD i Zydostwie...plujesz na wszystko i wszystkich...tacy jak Ty leza z krzyzem wszedzie gdzie moga,modla sie na kazdej mijanej krzyzowce...co drugi kto nie jest od Was to lewak albo Żyd...ale niech ci wreszcie zaswita w tej durnej lepetynie ze TY SIE MODLISZ DO ŻYDA!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To księdza się powinno zamknąć w klatce ze świniami razem z tym glazurnikiem. Teraz na księży holota sama idzie. Kuria powinna go wywalić na zbity pysk. Oczywiście ksiądz z imieniny nazwiska gwałciciela nie wymienił tylko poszkodowana. Wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co na to prokuratura?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No piękna manipulacja. Nagłówek zgwałcona na cmentarzu i zdjęcie księdza. Ja bym pozwał redakcję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejny raz Kościół pokazuje jak mu zależy na Wspólnocie. Wstyd, chociaż i to za mało dla takiego księdza, a potem się dziwią dlaczego ludzie się odwracają od kościoła...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba jasne że proboszcz to patologia Kk;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawać kasę księdzu i tyle. Ciemny lud nie ma nic do powiedzenia. Sąd powinien tego, pożal się Boże "księdza" zmusić do publicznych przeprosin. Tak się zachowuje ksiądz? To jakiś zdemoralizowany, spatologizowany prostak. Gdzie jest jego przełożony? Dokąd to wszystko zmierza? Opamiętania... zwłaszcza ze strony tego psudoksiędza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za ludzie do kosciola tam chodza? Obludnicy i zwykle chamy bez rozumu. Ksiadz powiedzial bydlo robi,wstyd dla wsi z takich parafian a nie tej kobiety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten ksiądz to dopiero patologia. W Wielkim Poście powinien się zachować jak chrześcijanin. To zgroza, jak można krzywdzić tak to dziecko. Jego należałoby zamknąć w klatce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieszą mnie komentarze zarzucające niewiarygodność autorce i bohaterce tego reportażu. Przecież nigdzie nie jest napisane o jaką miejscowość chodzi i o którą panią Zosię. Ale parafianie wiedzą dobrze, że pani Zosia kłamie, ksiądz proboszcz tak nie powiedział, pani Zosia nie chodzi do kościoła już kilka lat, a autorka jest nieobiektywna. wiemy bo wies chociaż nie mala to sie ludzi zna. a takich wariatow jak ta rodzina to wiecej nie ma. Goska sama latala do tego goscia i przesiadywala a teraz raptem gwalt. jasne. stara chce kase wydrzec.  a wiemy ze to o nich bo i w naszej gazecie pisza bo nie maja o czym. a co do ksiedza... nie lubie go. jak go znam to mogl tak powiedziec, jest jedno ale... nikt na mszy nie slyszal tylko pani Zofia. dziwne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...