Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

3-letni Krystian odnaleziony cały i zdrowy

Utworzony przez :(, 16 września 2010 r. o 23:06 Powrót do artykułu
jak 3 letnie dziecko moze wracac samo?????????/czy to narmalne????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże 3 letnie dziecko samopas SZOK !!! Ale dzięki Bogu że odnalazł się cały i zdrowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dorośli ludzie i tacy nieodpowiedzialni.Zero wyobraźni,a później rozpacz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Qrwa to już nie pierwszy przypadek, a zwłaszcza w Biłgorajskim gdzie przez beztroskę ćwoków angażuje się dziesiątki a czasem setki ludzi do tego typu poszukiwań, czy za to ktoś ponosi konsekwencje? Panie Komendancie Powiatowy, ktoś kiedyś policzy te akcje, a sprawcy takich zaniedbań ponieśli konsekwencje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skończciee wieszać psy na rodzinie tego chłopca. Nie prawdą jest, że wracał on od dziadków! Nie wierzcie bezgranicznie we wszsytko co podają wam gazety, media itp. Wydaje mi się, że rodzina tego Chłopczyka dziś przeżyła już swoje. Na dodatek teraz Dziennikarskie Hieny będą szukać winnych i wyliczać im koszty akcji. Ludzie, trochę opamiętania w tym szaleństwie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie bądź śmieszny.Emocji i przeżyć rodzina dostarczyła sobie sama! Nikt rozsądny nie zostawia 3 latka samemu sobie. Ja nie chcę nikogo oskarżać ani obciążać kosztami.Mam tylko cichą nadzieję, że wyciągną z tego właściwe wnioski.To rodzice są odpowiedzialni za takie małe dziecko i na nich ciąży obowiązek zapewnienia właściwej opieki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zajebiści rodzice, 3 letniego chłopczyka samego od dziadków wypuscic zeby do domu sobie poszedł, on jeszcze nie umie dobrze mówić pewnie a co mowic zapamietac trase do domu, w skutek tego zabłądził. Niech nastapnym razem ojciec z matką pomyślą, że istnieje takie coś jak uprowadzenie dziecka przez jakiegos zboczenca albo psychola to wtedy osobiscie bedz do dziadkow zaprowadzać go i zabierac spowroteem do domu. ;/ ehhh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wierzycie w to co pisza media? Po pierwsze chłopczyk nie ma ojca!!! Po drugie to nie prawda, że wracał do domu. On sobie wyszedł z podwórka. A czy wy wypuszczając swoje dzieci na podwórko chodzicie za nimi krok w krok?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...