Bazar, fruwające woreczki foliowe i prywatne, często nielegalne parkingi - zmora mieszkańców Mokrego!!! Nie wiem, czy władze lotniska, Wójt Gminy Mokre i in. zarabiający na "hangar", zastanawiali się jakim uciążeniem jest mieszkanie w pobliżu giełdy. My mieszkańcy mamy problemy w niedzielę z dojechaniem do własnego domu. Czasami trzeba stać 1 godzinę w kolejce, by dotrzeć do siebie. Pod oknami powstają często nielegalne parkingi, gdzie nie ma "wychodków", przyjezdni załatwiają się w krzakach, gdzie się da. Często z okien mojego domu widzę takie osoby załatwiające potrzeby fizjologiczne pod krzaczkami lub pod płotem, żenada! Hałas trzaskających drzwi samochodów pod oknami w niedzielę z rana na nielegalnych parkingach,też nie należą do przyjemności, gdzie w niedzielę po tygodniu pracy chciałoby się mieć wreszcie spokój i ciszę!!! Pytam, gdzie są władze, kto zadba o nas mieszkańców? Proszę o zlikwidowanie parkingów w pobliżu domów, gdyż jest to bardzo uciążliwe, nie wspomnę o spalinach z setek przewijających się przez te parkingi samochodów. Jak ma być giełda niech będzie, ale błagam, polikwidujcie dodatkowe, często nielegalne parkingi, które sięgają nawet na łąki. Nie wspomnę o tych pod oknami. chce aeroklub zarobić na parkingu, niech zarabia ale dlaczego męczy się mieszkańcy wydawaniem zezwoleń na parkingi w pobliży zabudowań???? Mam nadzieję, że jak najszybciej powstanie lotnisko i wreszcie bazar zniknie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz