Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bandyci właśnie kładli się spać

Utworzony przez STYX, 16 maja 2008 r. o 15:10 Powrót do artykułu
I proponuję jeszcze urwać jajca ojcom coby na drugi raz takich deb***i nie płodzili !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do więzienia szmaciarzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego tak ostro krytykujecie wypowiedzi na ten temat moim zdaniem to nie jest wina chlopakow tylko ich rodzicow poniewaz jak sie dobrze wychowa od poczatku swoje dzieci to nie mysla o takich rzeczach wiec szkoda mi tych chlopcow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maniek napisał:
do więzienia szmaciarzy
nie tak ostro maniek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
I proponuję jeszcze urwać jajca ojcom coby na drugi raz takich deb***i nie płodzili !
nie badz taki madry i nie obrazaj innych bo kiedys moze to trafic na ciebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
nie badz taki madry i nie obrazaj innych bo kiedys moze to trafic na ciebie
Co może trafić na niego?? Bieda?? NIC NIE USPRAWIEDLIWIA TEGO CO ZROBILI CI MŁODZI LUDZIE. Sam mam 19 lat i wiem, że jak ktoś jest sprawny fizycznie, to zawsze znajdzie pracę lepiej bądź mniej płatną, ale PIENIĄDZE ZAROBI UCZCIWIE. Ciekawe co byście mówili gdyby tą aptekarką była np. wasza mama!! DO WIĘZIENIA. Jest wina musi być i kara. A pożywienia tam dostaną!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Gość' date='25.05.2008, 12:01' post='28685'] dlaczego tak ostro krytykujecie wypowiedzi na ten temat moim zdaniem to nie jest wina chlopakow tylko ich rodzicow poniewaz jak sie dobrze wychowa od poczatku swoje dzieci to nie mysla o takich rzeczach wiec szkoda mi tych chlopcow [/qV V NAPISZ W JAKIM JESTES WIEKU?ILE MASZ DZIECI ? I W JAKIM WIEKU SA TE TWOJE DZIECI? JESLI WOGLE SĄ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...