Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będzie obwodnica Hrubieszowa

Utworzony przez andrzej sosna, 12 kwietnia 2011 r. o 11:52 Powrót do artykułu
Obwodnica Hrubieszowa?! To jakieś żarty! Wioska się wyludnia a władze robią obwodnice? naprawdę nie mają co z pieniędzmi robić. Lepiej niech te pieniądze wydadzą na remont drogi w Terebiniu. Bo ludzie nie mogą dojechać do Pandarozy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żeby droga w terebinu niewiadomo jak była zniszczona ja do Pandarozy zawsze dojade :D:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
andrzej sosna napisał:
Obwodnica Hrubieszowa?! To jakieś żarty! Wioska się wyludnia a władze robią obwodnice? naprawdę nie mają co z pieniędzmi robić. Lepiej niech te pieniądze wydadzą na remont drogi w Terebiniu. Bo ludzie nie mogą dojechać do Pandarozy!
ciekawe co powiesz jak przejście graniczne wybudują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieję, że tym razem rozstrzygną przetarg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkam tu od niedawna, siła wyższa, ale mam nadzieję, ze niebawem stąd prysnę, bo tu masakra jest- dosłownie. Osada się wyludnia, pracy nie ma perspektyw żadnych, a oni szaleją z obwodnicami- lepiej niech by jakieś nowe stanowiska pracy ludziom wykształconym dali! po co oni obwodnice tu robią, skoro jeździć już niedługo nie będzie miał kto po tej wiosce? Pan K. się cieszy, że obwodnica będzie? niech lepiej zajmie się tym, co się dzieje np. z młodzieżą która gnije po studiach i nie ma nawet nigdzie na staż wstępu, bo nie ma ani znajomości ani układów z ludźmi tam pracującymi- masakra./ Zresztą widać na tym zdjęciu- tu tylko obwodnicy brakuje heheh - Adam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...