Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bereść: Ludzkie kości leżały przy drodze

Utworzony przez Lombi, 7 lipca 2010 r. o 15:08 Powrót do artykułu
Ciekawe, że tyle lat przeleżały zwłoki i dopiero teraz ktoś zauważył
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi się wydaje, że to jakiś poszukiwacz musiał wykopać, a że pewnie został przepłoszony i uciekł, to te fanty pozostały po nim. W Polsce plagą sa poszukiwacze skarbów. Nie mają litości dla ludzi zmarłych, żołnierzy. Dla klamry gotowi sa wykopać nieboszczyka nawet na cmentarzu. Tylko po to aby klamrę sprzedać za kilka złotych na aukcji internetowej albo na giełdzie staroci. Trzeba dążyć aby w Polsce prawo zostało zaostrzone , a sprawca takiego incydentu powinien iśc do więzienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że chociaż zorganizują mu pogrzeb i nagrobek. Może miał identyfikator i dałoby się go zidentyfikować? No cóż, żołnierz jest od tego żeby ginął, ale jego szczątkom należy się najwyższy szacunek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zachodniopomorskie- kilkudziesięciu żołnierzy odnalezionych, zgłoszonych i przeniesionych na cmentarz wojenny w Glinnej. Gdyby nie pewna grupa osób do dziś by leżeli w zapomnieniu. I jakoś nikt tego nie nagłaśnia, ale jeśli by można gdzie dokopać pasjonatom to ostatnio wykorzystuje się każdą okazję. Nie możemy brać odpowiedzialności za wszelkiego rodzaju idiotów, złodziei i hieny. W każdym środowisku trafi się taki, najbliższy przykład wśród kierowców to co, samych przepisowo jeżdżących w kraju mamy? Ale nikt nie występuje żeby zakazać jazdy autem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
INEZFDJ napisał:
Mi się wydaje, że to jakiś poszukiwacz musiał wykopać, a że pewnie został przepłoszony i uciekł, to te fanty pozostały po nim. W Polsce plagą sa poszukiwacze skarbów. Nie mają litości dla ludzi zmarłych, żołnierzy. Dla klamry gotowi sa wykopać nieboszczyka nawet na cmentarzu. Tylko po to aby klamrę sprzedać za kilka złotych na aukcji internetowej albo na giełdzie staroci. Trzeba dążyć aby w Polsce prawo zostało zaostrzone , a sprawca takiego incydentu powinien iśc do więzienia.
A mi się wydaje ze to jakiś historyk z Bożej łaski. który wykopał dziad jeden łuske i myślał że coś jeszcze wykopie, no i wykopał i się wystraszył i zbiegł. Zgłosił na policje co wykopał i chciał oczernić ludziska, które się na tym lepiej znają i wiedzą doskonale że trzeba mieć trochę godności i poszanowania dla ludzi żyjących jak i zmarłych. Ale widać że ten historyk z bożej łaski co dopiero nos zza książek wyciągnoł, jest za przeproszeniem śmieciożercą i nie powinno mu się dać ani komputer do ręki ani wykrywacz ani nic co pozwoli mu zwrócić uwage na siebie. Szkoda, żołnierza armii pruskiej powinni pochować na cmentarzu, gdzie tam odpoczną już jego kości, a dusza już od dawna odpoczywa, a hiena, która to zrobiła powinna się zastanowić czy sama nie chciałaby aby w przyszłości jego grób rozkopali a kości porozwalali obok drogi bądź traktu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grupa zwolenników zamykania ludzi w więzieniach za byle co , doprowadziła do sytuacji zastraszenia społeczeństwa polskiego.Przeciętny obywatel boi się zgłaszać przypadkowych znalezisk typu : zabytek archeologiczny , szczątki ludzkie , stary przedmiot czy niewypał.Każde zgłoszenie wiąże się z przesłuchaniem , rewizją w domu , głupim artykułem w prasie lub wstrzymaniem inwestycji , ( straty moralne i imaterialne ).W przypadku znalezienia np szczątków ludzkich na placu budowy najlepiej jest przenieść je w inne miejsce , lub komuś podrzucić. Czyli udać "głupa".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No teraw widzimy sposób działania pseudo poszukiwaczy. Wykopać i podrzucić, bo może Ktoś zapytać po coś kopał na cmentarzu albo na stanowisku archeologicznym. Typowe zachowanie poszukiwaczy z forum PS. Za niedługo jak nie zaostrzy się prawo i jak nie zaczną wsadzać do ciupy takich pseudo archeologów, to przekopią stanowiska, cmentarzyska i wszystko co się da. Kary za to są wciąż za niskie. Forum poszukiwaczy skarbów jest wskazówką dla tych działających nielegalnie bez pozwolenia WKZ. Tam są zabytki wyceniane , a poszukiwacze są instruowani co mówić jak ich dopadnie wymiar sprawiedliwości. To forum powinno się zamknąć i to jak najszybciej dla dobra polskiej nauki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Superstefan napisał:
No teraw widzimy sposób działania pseudo poszukiwaczy. Wykopać i podrzucić, bo może Ktoś zapytać po coś kopał na cmentarzu albo na stanowisku archeologicznym. Typowe zachowanie poszukiwaczy z forum PS. Za niedługo jak nie zaostrzy się prawo i jak nie zaczną wsadzać do ciupy takich pseudo archeologów, to przekopią stanowiska, cmentarzyska i wszystko co się da. Kary za to są wciąż za niskie. Forum poszukiwaczy skarbów jest wskazówką dla tych działających nielegalnie bez pozwolenia WKZ. Tam są zabytki wyceniane , a poszukiwacze są instruowani co mówić jak ich dopadnie wymiar sprawiedliwości. To forum powinno się zamknąć i to jak najszybciej dla dobra polskiej nauki.
Nie jestem poszukiwaczem , ale jak ktoś kopie za odznakami ,guzikami , bagnetami to nie zostawia tego na wierzchu w prezencie archeologom. O podrzucaniu pisałem , ponieważ znam sporo przypadków złego traktowania obywateli przez zfanatyzowanych świrów o charakterze faszystowskim ,wspieranych przez chcących się wykazać urzędników i dziennikarzy. Epoka budowy obozów koncentracyjnych i cenzury już nie powróci ,może nadszedł czas postawić na demokrację i jasne przychylne ludziom ustawy ?.Pozdrawiam - tamten.( nie mogę znależć forum PS ????).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO POWODZIACH I ULEWACH RÓŻNE RZECZY Z ZIEMI WYCHODZĄ. UPS ! JAKIE TO OCZYWISTE...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"To forum powinno się zamknąć i to jak najszybciej dla dobra polskiej nauki. " A ja radze oddac sie w rece zakladu psychiatrycznego, tez dla dobra nauki. Takiego przykladu schizofremi maniakalno przesladowczej chyba zadne podrecznik jeszcze nie opisal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I. Pisze tu komentarze osobnik z gatunku Homo nie Sapiens, podszywajacy sie pod inne osoby a zbiegly raczej z zamknietego zakladu. II. Co do pogrzebu tego zolnierza ... poczeka dlugo na godny pochowek lub skonczy na smietniku znajac Polskie realia i uszanowanie dla historii bo od trrzech lat bezskutecznie zglaszam do roznych organizacji prosbe o exchumacje i "ludzki" pochowek znalezionych przypadkiem w lesie szczatkow zolnierza. Jedyny odzew z Polskiej strony to prosba o podeslanie im niesmiertelnika. A co z reszta? "Niech sobie zostanie tam gdzie jest". Ja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szedł sobie i przez przypadek potknoł się o zwłoki żołnierza? Śmieszna sprawa. Pewnie najpierw go wykopał, zabrał co metalowe i zgłosił że coś wystaje z ziemi. Znamy takie przypadki. Co do demokracji, to chyba nie rozumiecie znaczenia tego słowa. demokracja nie oznacza, że każdy kto ma zamiłowania do krojenia ludzi może zostać chirurgiem amatorem i w stodole kroić sobie ludzi. Nie kazdy może zostać amatorem- archeologiem. System angielski nigdy nie zostanie wprowadzony w Polsce. {Prędzej zostanie zlikwidowane siedlisko wszelkiego zła w postaci forum PS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zauwaz tylko ile metalu zostawil... i jak tu sie ma Twoja teoria do rzeczywistosci? Oczywiscie... zostawil bo go pogoniles:) . Prosze, lykaj w.g. wskazan i zalecej lekarza te kolorowe tabletki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwloki wykopali poszukiwacze (poszukiwacz) ograbili z cennych rzeczy a reszte sploszeni zostawili. Poszukiwacze szukajacy militariow to hieny o ktorych duzo sie pisze w prasie. Powinno sie ten proceder ukrocic i to szybko nowelizujac ustawe o ochronie zabytkow w taki sposob by nie wolno bylo wcale prowadzic poszukiwan amatorskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie jak pisze fjd. Hieny cmentarne i dzicy poszukiwacze to jedno. Na forum poszukiwaczy boją się ujawnić swoich nazwisk, bo zostana złapani przez policję. Gdyby mieli czyste sumienie, to by się tam podpisywali z imienia i nazwiska a nie jakieś superstefany czy inne lipki. Czy nie ma na nich sposobu aby ich wyłapać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam za moje poprzednie wypowiedzi. Spowodowane one byly nie regularnym zazywanie tabletek, ktore przypisal mi moj psychiatra. Jestem nie wyzytym seksualnie nastolatkiem. Uwielbiam meskich arecholgow i te ich mocne ramiona spocone od machania lopata dla tego tak ciagle sie im podlizuje. Lubie ich piescic moim meskim jezykiem, i zadne Pan Domin w skorze i lancuchu nie moze rownac sie z takim archeo. Od dzisiaj obiecuje zazywac tabletki regularnie by objawy mojej schizofremi ustapily. Moja schizofremia to wynik dlugotrwalego napromieniowania z mojej krotkofalowki. Swoja droga wiecie jaka mam wielka antene nie jeden by chcial miec taka. Pozdrawiam Ruslanek/celt/bratus lub SQ cos tam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inez, przechodzisz sama siebie. Braki w języku polskim, pisanie z błędami ortograficznymi charakterezuje ciebie nie tylko na tym forum ale i na forum poszukiwaczy skarbów. Naprawdę dziwne, że to wszystko tolerują moderatorzy czy administrator forum. Niestety, ale braki są na etapie szkoły podstawowej. Zamiast chodzić i kopać po polach czy lasach, trzeba było się uczyć i nie chodzić na wagary. Niestety, teraz reprezentujesz poziom rynsztokowy, jaki tu w Polsce można spotkać pod budką z piwem, czy knajpie najgorszej kategorii. Możesz jeszcze nadrobic swoją wiedzę i umiejętności zapisując się do szkoły dla dorosłych. Jak już nabędziesz ogłady i umiejętności pisania w języku polskim, a nie pisania bełkotem, jak to czynisz, to porozmawiamy. Obrażanie kogoś, wyzywanie od chorych i straszenie psychiatrą jest nie na miejscu. Popraw się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pink Floyd Mother http://www.youtube.com/watch?v=wBkTUzKAiXQ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój drogi rusłanku. juz na jednym forum miałam przyjemność z tobą pisać, jakieś 5 dni temu. i zaręczam ci, że tu piszę po raz pierwszy. Myślałam, że choć tyci zrozumiałeś o co mi chodziło. ale po próbach skłócenia nas, po przez podszywanie się pod nasze nicki widzę, że nic do ciebie nie dotarło. Wstyd mi za ciebie, za twoje podejście do życia, brak obycia, bezczelność, ograniczenie, brak wiedzy, wulgarność, kłamliwość,oszustwo, poszywanie się pod innych, tanie chwyty, itd. Pamiętaj kto mieczem wojuje od miecza ginie. Miej to na uwadze. Nie życzę sobie abyś jeszcze raz w jakiejkolwiek wypowiedzi oczerniał mnie tak, pomawiał, niszczył moje dobre imię oraz używał mojego nick'a. Nie masz żadnych podstaw do tego ani prawa. Nie uważam się za wybitną osobę. Ale nie należę do osób reprezentujących poziom rynsztokowy. I nie wiesz jaki poziom wykształcenia mam, ale przypuszczam, ze o wiele wyższy niż ty, bo potrafię się zachować. Nie masz żadnych racjonalnych argumentów. Piszesz w kółko jedno i to samo, do tego w taki sam sposób. Mając swoje zdanie na dany temat trzeba umieć rozmawiać aby móc je przekazać. Ty jesteś na tyle ograniczony że nawet nie potrafisz podać racjonalnych argumentów. Polemika z tobą to jak kopanie się z koniem (z szacunkiem dla tych pięknych zwierząt, bo nie posiadasz nawet w 10 % ich mądrości). Jesteś dla mnie dnem. Wręcz nikim. Próbowałam z tobą rozmawiać. A ty mnie dalej oczerniasz. Brak mi słów na to co robisz. Powtórzę jeszcze raz... Odczep się ode mnie, raz na zawsze. P.S. jesteś na tyle tępym człowiekiem, że nie widzisz, że pod naszym nick'iem są dwie osoby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No kurna. Ja se szukam ruszne piniądze i sprzedaje. jak trza to se je wycenie na forum PS albo tam dam ogłoszenie. No bo co niemożna? Do muzeum nic nie daje bo forsy nie dają a pić się chce. Czasem trafi się jakis fajny fant to se go na giełdzie przedam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...