Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zawsze będzie żył w moim sercu. Ale dlaczego to musiało spotkać akurat Jego?? On był najleprzym człowiekiem jakiego znałam... Miał swoje problemy, ale miał dobre serce i ufał ludziom... Dlaczego On?? Mimo wszystko nadal niemoge uwierzyć ze nie ma Go wśród nas... To jest jak koszmar... Nie piszcie prosze takich uwag na Jego temat...Bo widocznie nie znaliście Go... A mi serce pęka ze smutku po jego stracie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze będzie żył w moim sercu... To naprawde niesprawiedliwe... Piotrka nie ma już wśród nas, a ci mordercy żyja... Dlaczego oni Mu to zrobili?... Dlaczego Go zabili?...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za to co ci mordercy zrobili powinni dostać karę smierci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w zupełnosci sie z toba zgadzam.ludzie pisza głupoty na piotra temat.nie moge tego czytac.mimo swych problemów nigdy nie mozna było odczuc od niego jakiejkolwiek agresji.zawsze był uśmiechniety.zarazał tym innych.dlaczeo trafiło na niego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ya napisał:
pisałem wcześniej , patologia rodzi się na takich barakowych osiedlach , spadku komuny , kolejne pokolenia urodzone i wychowane w tym środowisku , dziedziczące bezrobocie , beznadzieję i praktycznie żadnych szans na wyjście z tego getta nie widzą w rabunku , napadzie a nawet zabójstwie niczego zdrożnego to nawet nobilituje sprawców w oczach środowiska ,Hrubieszów to mieścina bez szans dla młodych ludzi ,władza która wybierzemy za kilka tygodni musi uporać się z tymi problemami a przede wszystkim dążyć za wszelką cenę do likwidacji siedlisk patologii jakimi są osiedla barakowe i tworzyć warunki do powstawania firm likwidujących bezrobocie ale działać z efektem , bo postawienie zielonych tabliczek przy wjeżdzie do miasta niczego nie zalatwia poza dobrym samopoczuciem , to bulwersujące morderstwo to tragedia trojga ludzi , ofiary i sprawców dla których również kończy się normalne życie , tym bardziej jest to bolesne że są to młodzi ludzie ,myśle że w sumie nie tylko oni są winni
z tym że sprawcy nie mieli normalnego zycia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda sprawców?co ty piszesz człowieku.takich to zagazowac.izolowac od społeczeństwa.juz podobno odpowiadał jeden z nich za gwałt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodziłem w dziecinstwie razem z nim do szkoły muzycznej, ma lekcje umuzykalnienia, teorii muzyki. Usmiechnięty, pomocny, miły chłopak. Kilka lat później pożyczał mi bębny, kiedy jeszcze nie miałem swojego instrumentu, wpuszczał do swojej sali prób żeby mój zespół mógł ćwiczyć. Zawsze pomocny, bezproblemowy, zabawny. Co za bydło to zrobiło.. nie mogę się otrząsnąć po tej wiadomości. Przejrzałem kilka portali społecznościowych w poszukiwaniu tych zwyrodnialców i udało mi się znaleźć jednego z nich. Poziom jego wypowiedzi, ich ton i sposób postrzegania świata przez pryzmat imprez i "muszę iść do szkoł na kacu" świadczy o tym, że to zwykły śmieć, odpad przemysłowy i zero moralne. Zdychajcie w pierdlu chociaż bardzo nie podoba mi się to, że będę musiał was utrzymywać do (oby) końca życia. Kara śmierci powinna być przywrócona dla takich bydląt!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patologia swoje robi,ale dopuszczenie sie takiego okrucieństwa niczego nie usprawiedliwi!!!zadanie alkoholu,morderstwo.nie moge!!!!dlaczego tam nikgo nie było?nie miał kto go uratowac?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tez mialam ta przyjemnosc poznac go.nie moge przejsc do porzadku dziennego z ta mysla co sie stalo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żadna patologia , alkohol nie usprawidliwia tak okrutnego morderstawa dzgali nożem po czym poderżneli mu gardło ciągneli alejkami zwłoki to nie jest normalne to wyrodne czyny ludzi pozbawionych uczuć i jakichkolwiek moralnych zachowań ja nie widze tu żadnej ich tragedi .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takich gnojków powinno się łapać i prować nowoczesne metody resocjalizacji tzw przypalanie nad ogniem, obcinanie kończyn..miażdżenie kolan.. na takich ludzi nie powinno być prawa !! taki człowiek się nie zmieni sam.. trzeba mu pomóc.. ok rozumiem zabicie człowieka fakt machnął go nożem niechcący w krtań i gościo nie żyje ale bez jaj aby dźgać ilekroć razy gardło podcinać i znęcać się nad człowiekiem który niczego nie zawinił.... takich to tylko mówię tortury i później na stosie spalić.. przez jednego kuta... cierpi tyle osób i cała rodzina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...