Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Betonowy schron straszy w centrum Zamościa

Utworzony przez ODZYSKANI, 19 stycznia 2010 r. o 10:56 Powrót do artykułu
A ci co chcą odzyskać działki niech zwrócą wypłacone odzkodowania w tamtym czasie, przeliczone na aktualne ceny. Cfane toto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A JA SIE NIE BOJE.MNIE JAKIŚ TAM SCHRON NIE PRZESTRASZY....NO CHYBA ŻE PO DOBRYM ZIELSKU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwię się, że trzeba było 30 lat żeby jakieś medium się tym bunkrem zainteresowało. A stoi to to w samym środku Zamościa na działce wartej miliony. Dom kultury ma pięknieć i się rozbudowywać akurat na przeciwko tej rudery. To dawno trzeba było zburzyć, sprzedać i posypać solą. A swoją drogą to nawet dobrze, że takie nowe, komunistyczne centrum nie powstało. To byłby taki budowlany koszmarek jak np bydynek po milicji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś to pamięta? Kiedyś, pod koniec lat siedemdziesiątych stał przy ul. Wiejskiej w Zamościu podobny budynek. Też nigdy nie powstał wyżej niż do poziomu parteru, a potem go rozwalili. Obok zgromadzono mnóstwo okien, drzwi, materiałów budowlanych i skrzyń. Cała dzielnica się tym podzieliła. Teraz jest tam osiedle mieszkaniowe. Co to właściwie miało być?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozwalić ten bunkier!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przenieść tam boksy handlowe spod Nadszańca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam wie ktoś coś o właścicielach kim oni są?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie tam jest byłem tam dużo bezdomnych chodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bywam tam codziennie, nic nie straszy fajna miejscówa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...