Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bez wody, na słońcu, przywiązane krótkim sznurkiem. Kto porzucił psy?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 maja 2016 r. o 12:45 Powrót do artykułu
Fajne psinki! mam nadzieję, że znajdą dobry dom!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S k ......u znajda cie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni teraz znaleźć właściciela psów który je porzucił i przywiązać w tym samym miejscu, zostawić na krótkim sznurku bez wody i jedzenia. Czekać aż zdechnie!Mam nadzieje że Policja go znajdzie a Sąd wymierzy taką karę że odczuje to bardzo mocno!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rewolwerowiec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabić skur.......syna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pieski i kotki przerabiam na pyszny smalec !! palce lizać !! niebo w gębie !! pieski i kotki przerabiam na pyszny smalec !! palce lizać !! niebo w gębie !! pieski i kotki przerabiam na pyszny smalec !! palce lizać !! niebo w gębie !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedny hyclu leczenie nic nie dało dawaj jeszcze raz, a jak zgubiłeś adres przypomnę ci go: Szpital Tworkowski czyli Mazowieckie Specjalistyczne Centrum Zdrowia Psychiatrycznego im. prof. Jana Mazurkiewicza ul. Partyzantów 2/4, 05-802 Pruszków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zabić takiego h.ja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odpad ludzki to zrobil, takie cos trzeba utylizowac zanim znowu skrzywdzi jakas istote.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przerob sie sam idioto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...