Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kolejna tragedia:alkohol,samochód,śmierć.Młodość musi się wyszumieć ,ale nie tak.3m-ce temu zginął mój sąsiad lat 18. Kolejna tragedia:samochód,alkohol,młodość i śmierć.3 m-ce temu zginął moj sąsiad lat 18,był pasażerem.Kierowca po alkoholu żyje i jest właśnie sądzony.Kiedyś to od kul ginęła młodzież.a teraz bezmyślność zbiera swoje żniwo.Młodość musi sie wyszmieć,ale nie TAK!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja to bym takiego zabiła,bo sama straciłam troje znajomych przez taką samą głupotę kierowcy i wiem co czuje rodzina,znajomi.....A ten gnój odsiedzi,albo i nie swoje i dalej będzie zagrożeniem dla innych....Gówniarz jeden,nie wbili mu do tej pustej głowy,że po alkoholu się nie jeździ?!Teraz jest masa takich wypadków,czy młodzieży wogule to nie daje nic do myślenia???Strach wychodzić z domu,bo niewiadomo kiedy nam ktoś pijany odbierze życie.....Tragedia....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://demotywatory.pl/szukaj?q=gaz+do+dechy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...