Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

BMW wbiło się w dom

Utworzony przez qazwsx, 13 marca 2008 r. o 14:47 Powrót do artykułu
jest tam ograniczenie do 50 km/h a licznik sie podobno zatrzymał na 100km/h. to juz druga osoba która zgineła w ciagu miesiąca jaką znałem. wczesniej była magda m. lat 16. teraz andrzej n. lat 19. jakies fatum nad naszą okolicą. jeszcze ten facet na płoskim. ale lipa
Ostatnio edytowany 18 marca 2008 r. o 11:28
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie ten artykuł jest śmieszny!!Zginął młody chłopak a wy tu piszecie o chałupie !!!!heh straszne baba i tak dostanie odszkodowanie wiec nie przeżywajcie a chłopakowi nowego życia już nikt nie wróci.Wcale mnie nie dziwi że tak mało o wypadku skoro ciekawscy gapie stali i uniemożliwiali udzielenia pierwszej pomocy.Mogło to nawet zaważyć o życiu chłopaka!!Na karetkę ze Szczebrzeszyna (gdzie jest jakieś 11 km) Andrzej czekał aż 15 minut w samochodzie, to zdecydowanie za długo ale widocznie służba zdrowia miała za" dużo "zgłoszeń . to takie czcze gadanie już nic nie da.Wkurza mnie fakt ze stare ploty na niczym sie nie znają a najwięcej miały do powiedzenia i uniemożliwiły udzielenia tej pieprz**** pomocy chłopakowi!!!a poza tym tak to rzeczywiście straszne ze biedna pani Janina sie przestraszyła bo chłopak który umarł uderzył w jej CHAŁUPE!! Jedynie to współczuje jego biednej matce która patrzyła na śmierć swojego syna. sanitariusze go reanimowali a nie stwierdzili odrazu zgon wiec to tez jest niedopowiedziane.Nikt go nie powinien oceniać bo nikt nie jest doskonaly a liczy sie każde życie!!!
Ostatnio edytowany 18 marca 2008 r. o 11:28
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cwaniak nie cwaniak ale człowiek ciekawe jakby to ciebie spotkalo co jezdzisz przepisowo ?? bo watpie w to !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO PIERWSZE TO Andrzej miał 18 lat a nie 20 jak tu wypisują!!!!!! nie dowiedzą sie dobrze tylko pisza co usłyszął. wiem bo to ziomek mój był...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qazwsx napisał:
znałem go. ale był troche cwaniak z niego. i teraz ma. a zresztą jest tam ograniczenie do 50 km/h a licznik sie podobno zatrzymał na 100km/h. to juz druga osoba która zgineła w ciagu miesiąca jaką znałem. wczesniej była magda m. lat 16. teraz andrzej n. lat 19. jakies fatum nad naszą okolicą. jeszcze ten facet na płoskim. ale lipa
Kolejny małolat szpanował w spawanej beemie.Zobaczył dziewczyny,chciał się popisać i wjechał w chałupę.Szkoda kobity,która straciła dach nad głową.Dobrze że to już wiosna nadchodzi.Najgorsze wtym,że święta się zbliżają a kobita nie będziemiała gdzie mieszkać. P.S.Czy już odnalazła buty?Jakiego radia słuchała?Czy to przypadkiem nie było rydzyjko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najszczersze kondolencje dla rodziny, kolegów i bliskich. ps: Andrzej - nigdy o Tobie nie zapomnę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Kolejny małolat szpanował w spawanej beemie.Zobaczył dziewczyny,chciał się popisać i wjechał w chałupę.Szkoda kobity,która straciła dach nad głową.Dobrze że to już wiosna nadchodzi.Najgorsze wtym,że święta się zbliżają a kobita nie będziemiała gdzie mieszkać. P.S.Czy już odnalazła buty?Jakiego radia słuchała?Czy to przypadkiem nie było rydzyjko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale to zycie jest beznadziejne:-// biedny chlopak:(( moje kondolencje dla rodziny:( a Ci co tam wypisuja glupoty na tego chlopaka to za grosz honoru nie maja nie umieją uszanowac pamieci Andrzeja:(9zastanowcie sie zanim cos napiszecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no pewnie... najważniejsze jest to, że babce sie "chalupa" rozwaliła...ludzie;/ dlaczego ktoś ocenia Pawła ( przypuszczam, że wcale go nie zna)... nie było Cie tam w chwili wypadku...nie zdawaj relacji i nie wypisuj tutaj durnych tekstow ze cwaniak... a co do tych dziewczyn to one też muszą przeżywać... prawdopodobnie otarły się o śmierć, ale nic nie jest porównywalne do cierpienia rodziny...przyjaciol..kolegów:(( na pewno wszystkim bedzie brakowac jego obecnosci...widocznie tak mialo byc;( Paweł...[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawura. Brawura. I jeszcze raz brawura. Nikt niewróci mu już życia. Niech ten wypadek będzie przestrogą dla innych, którzy jeżdzą jak im auto pozwala. Szkoda młodego życia, ale sam (prędkością) na jego długość zapracował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znałem go 6 lat. w gimnazjum był ok. ale potem sie zmienił. wycwaniaczył sie. zginął przez swoje cwaniactwo! kto normalny zapier***a 140 km/h po niedzieliskach?? fakt jest prosta i długa ale jest zawsze ... ludzi. i pies moze wyskoczyć. pytacie sie jak to mogło sie stac? powiem!! jechał ze 140 km/h albo i więcej bmw brata albo rodziców(niewiem czyje to było)! deszcz padał było mokro i wieczór! chciał wyminąć dzieci wjechał na kałuże albo złapał pobocze. nieszczescie gotowe. poślizg i crash!! jak dostał prawko to powinien dostosować sie do przepisów. błagam nie róbcie teraz z niego ofiary!! taka sama historia jak z marcinem zientarskim. tez jechał 200km/h na 50km/h i to on jest ofiarą. wina drogowców. prosze was nie badzcie śmieszni.
Ostatnio edytowany 18 marca 2008 r. o 12:29
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy tak na prawde mozecie mowic o Pawle skoro wy go nie znacie na tyle dobrze zeby go osądzać!!Nie wiem wogole po co ktoś pisze ze jest nieodpowiedzialny itp..!!!A jak on jechał to jeszcze nie padał deszcz,a szosa byla sucha!!!Znalam Pawła na tyle dobrze ze moge powiedziec ,ze byl SUPER kolegą,który jak niektórzy mówia,ze jechał pod wpływem alkoholu!!!W to juz na pewno nie uwierze!!!Za dobrze go znałam...Nikt nie może go oceniac a juz na pewno nikt obcy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie Oczym mowa,te barany ktorzy siedzą za kierownica w BM-kach,CALIBRACH lub jakichs innych troszke usportowionych autkach myslą ze te auta to sa zgumy lub z kauczuku,i ze jak on jedzie ulica to wszyscy musza mu ustąpić.A kiedy dojdzie do tragedii to wtedy wszyscy znajomi piszą głupoty jaki to dobry chłopiec był i nikt niepowinien go zle oceniac, zkonczcie pierdaczyc te farmazony.jak był taki madry i inteligetny to czemu nie myslał o innych,a gdyby uderzył w te dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!! to wtedy co byscie powiedzieli (znajomi).W Łecznej z soboty na niedziele tez madry 21-latek w słynnym BMW na zwezeniu jezdni zjechał na drugi pas i czołowo uderzył w VW touranem skutek tego taki dwie osoby z beemki nieżyja a 8 osób w szpitalu. Ico tu mozna mówic o przestrogach.W tej całej tragedii mozna tez mówic o szczesciu ,ze zginął sam niezrobił nikomu innemu krzywdy......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak...super gosc napwno by to sie nie stalo gdyby nie.... niech sie wroca do podstawowki...gdyby nie one to by tego nie bylo......i nie ma tu nic dorzeczy ze szybko jechal i naoewno nie jechal 170 jak pisali inni bo taki glupi nie byl !!!!!!!!!!...!!bedzie inna tragedia!!!!moze trzeba im zapewnic powrot do podstawowki??????zdalo ...pamiec andrzejowi[*][*][*][*][*][*][*]
Ostatnio edytowany 18 marca 2008 r. o 14:47
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurcze,to wogóle pisze takie głupoty,że Paweł był cwaniakiem i takie tam...!!!Nie znasz go człowieku to po co piszesz takie głupoty...!!!?!?? Ja pierdziele to jest wkurzajace...!!!Paweł na pewno nie jechał 170 km/h...Gdyby nie wymijał trzech 15 letnich dziewczyn,które zapewne nie szły samym bokiem to do takiej tragedii by nie doszło...Paweł wiedział jak należy sie zachować prowadzac auto!!!I niech mi nikt nie pisze ze cwaniakował bo miał BMW!!!bO TO NIE MA NIC DO RZECZY!!! lUDZIE NIE ZNACIE CHŁOPAKA TO NIE PISZCIE O NIM GŁUPOT PRZYNAJMNIEJ PO JEGO ŚMIERCI!!! Bo to jest przesada... Paweł.....zawsze bedziemy o Tobie pamietali i wspominali jaki byłeś...!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...
Ostatnio edytowany 18 marca 2008 r. o 12:31
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie z was barany!! jak pisałem wczesniej nie broncie go!! jak jachał powoli to dlaczego przeleciał nad rowem?? powinien sie tam zatrzynac a nie przeleciec nad nim!! poprostu predkość. jak to sie mowi "ile fabryka dala!" jak jechał powoli to dlaczego zginął? to bmw było jak słon wielkie! czyli bezpieczne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
18 letni chłopak ginie :-( Czymże jest więc życie? Ci co wypisują takie głupoty na biednego chłopca który już nigdy się nie uśmiechnie do nas powinni się trochę zastanowić nad swoim zachowaniem-egoiści Andrzej był super chłopakiem i zostanie w naszych sercach na zawsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale po co w ogóle takie dywagacje? proponuję zamknąć temat i nie obwiniać kolejnych osób, które nam ślina na język przyniesie. Nikt nikomu życia nie wróci. Więc lepiej weźmy różaniec do ręki i się pomódlmy za Pawła, a nie roztrząsamy tego, co do nas nie należy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qazwsx napisał:
znałem go 6 lat. w gimnazjum był ok. ale potem sie zmienił. wycwaniaczył sie. zginął przez swoje cwaniactwo! kto normalny zapier***a 140 km/h po niedzieliskach?? fakt jest prosta i długa ale jest zawsze wchuj ludzi. i pies moze wyskoczyć. pytacie sie jak to mogło sie stac? powiem!! jechał ze 140 km/h albo i więcej bmw brata albo rodziców(niewiem czyje to było)! deszcz padał było mokro i wieczór! chciał wyminąć dzieci wjechał na kałuże albo złapał pobocze. nieszczescie gotowe. poślizg i crash!! jak dostał prawko to powinien dostosować sie do przepisów. błagam nie róbcie teraz z niego ofiary!! taka sama historia jak z marcinem zientarskim. tez zapiepszał 200km/h na 50km/h i to on jest ofiarą. wina drogowców. prosze was nie badzcie śmieszni.
TY baranie nie znałeś chłopaka a takie głupoty wypisujesz Serca nie masz czy co!!!!!!!! Pomyśl sobie jakby to była twoja bliska osoba-czy tak samo byś pisał więc się nie popisuj Stała się wielka tragedia,więc uszanuj przynajmniej bliskich jego i nie ran ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...