Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

BMW wbiło się w dom

Utworzony przez qazwsx, 13 marca 2008 r. o 14:47 Powrót do artykułu
mówcie,ze on był cwaniakiem jak tak by było to nie miał by żadnych kolegów,koleżanek a tak nie było miał ich wielu na jaego pogrzebie było bardzo dużo ludzi.Gdyby był taki jak wy tu wypisujecie to jego koledzy by po nim nie rozpaczali a jakbyście zobaczylli na pogrzebie niebyło osoby która by nie płakałA. [ DLACZEGO LUDZIE Są TACY ZE PO śMIERćI NIE POZWOLą MU SPOCZYWAć W SPOKOJU ?????????!!!!!!!!! a.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedzielska to nie tor wyścigowy Czego zginął bo jechał za szybko jak by jechał 60 to by na pewno nie ściął słupa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ze było duzo ludzi to nic nie znaczy! np. byliscie na pogrzebie Magdy Matwij? tez było dużo ludzi. ale połowa z nic to była tak tylko aby sie pokazać. sam widzałem jak "koleznaki" smiały sie na pogrzebie. a starsi ludzie poszli tylko obgadac i posmiac sie!! nie powiem jacy starsi ludzie. bo nie wypada mowic. ale ta osoba powinna siedziec przy trumnie a nie na dworze rozmawiac z innymi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znajoma i pograzona w zalu i reszta ktora w jakis sposob obrazila te dziewczyny podajcie swoje imina bo posadzane sa niewinne osoby o grozby w kierunku tych dziewczyn.przykro mi ze jestem posadzana o cos czego nie zrobilam... dlatego prosze aby te osoby przyznaly sie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sywlus nie martw sie nie jestes sama ja tez zostalam o to posadzona!!! grozono mi nawet za to ze pisalam te posty i podpisywalam sie jako znajoma ...;/ skoro mieliscie odwage pisac takie rzeczy i sadzic ludzi ze zabijecie ich to miejcie odwage sie teraz przyznac!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pogrążona w zalu znajoma napisał:
moim zdaniem po wiekszej czesci to wina dziewczyn które nie wiedza po której stronie sie chodzi ...................gdyby niue one tej tragedi by nie bylo.............................................ludze zeby bronic te dziewczyny gadaja rozne głupoty na temat andrzeja................to wszystko nie prawda nie wierzmy im!!!!!! one powinny poniesc kare..................... a dom sie odbuduje - nic sie nie stało!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wyrazy wspólczus=ciwa dla rodzieny i dla przyjacieli anrdzeja!@!!! [*]{*}
A Ty znajoma pomyśl tylko co Ty piszesz. Jeżeli dziewczyny mają ponieść karę (za czyn którego nie popełniły) to powiedz mi czy to Andrzejowi przywróci życie?Wy tu jesteście nie potrzebnie.Jak macie pisać na forum takie głupoty to lepiej będzie, jak sprawdzicie czy was nie ma gdzieś daleko. Ja nie posądzam nikogo za ten czyn.Całą prawdę o zdarzeniu wiedział tylko Andrzej-Paweł i dziewczyny obserwujące to zdarzenie.Czy dziewczyny mogły nakłamać policji? Odpowiedź jest prosta-nie.A jeżeli tak to my nie wiemy o tym i to zostanie na zawsze w ich sumieniu. Widziałam dzisiaj jedną z tych dziewczyn modlącą się przy grobie Andrzeja.Czy to ma nic nie znaczyć? Ja niewiem czy one w ogóle przestały mysleć o tym zdarzeniu przynajmniej na sekundę. Jak przez te ostatnie dni radzą sobie w szkole?Czują się winne, a wcale tak nie powinno być. Do trzech dziewczyn:Weście się w garść.Andrzej żył,ale zmarł. Nic mu życia nie przywróci.Jeżeli chcecie pomoc rodzinie Andrzeja najlepiej będzie jak pomodlicie się za niego. Do iwonki:Nie pisz głupot żeby dziewczyny się nie użalały nad sobą,gdyż myślicie że one nic nie przeżywają? Przecież znały napewno Andrzeja.To każdego z nas kolega.Jego rodzina też musi wiele przeżywać.Zbliżają się święta-dla rodziny Andrzeja są one najgorsze w całym życiu. Nie osadzajcie dziewczyn,bo wiele przeżywają.Wystarczy,że widziały całe zdarzenie.Rodzina Pawła też jest w zmartwieniu,bo to przecież ich syn. Nigdy nie zapomniemy o Tobie Andrzej! Paweł-Niemczuk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zginał nasz kolega a wy wszyscy osądzacie te dziewczyny.Wy też mogłybyście się znaleźć na ich miejscu.Niewiem jak to było-nie byłam przy zdarzeniu,a Andrzej...??? Życia nie odzyska Więc przestańcie pisać o tych dziewczynach i pomódlmy się lepiej wszyscy za Andrzeja-Pawła
Ostatnio edytowany 18 marca 2008 r. o 11:11
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qazwsx napisał:
ze było duzo ludzi to nic nie znaczy! np. byliscie na pogrzebie Magdy Matwij? tez było dużo ludzi. ale połowa z nic to była tak tylko aby sie pokazać. sam widzałem jak "koleznaki" smiały sie na pogrzebie. a starsi ludzie poszli tylko obgadac i posmiac sie!! nie powiem jacy starsi ludzie. bo nie wypada mowic. ale ta osoba powinna siedziec przy trumnie a nie na dworze rozmawiac z innymi
no ale jakby był taki jak wy tu wypisujecie to by chyba nikt nie przyszedł??? a pozatym on był spoko gość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koniec Pisania na tym forum!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dom? samochod? to tylko rzeczy.... zginal chlopak nie wazne z czyjej winy... zbinal i juz nigdy nie nie powie czesc.... wiec nie wypisujcie tutaj kto zawinil... przez kogo... dlaczego... za co i po co.... czasu nie cofniecie gadaniem..... pomyslcie jak czuja sie te dziewczyny ktore to widzialy .... jak czuje sie ta pani ktora tam mieszkala..... i pomyslcie ze ten ktory zginal juz nigdy niczego nie poczuje......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WSPÓŁCZUJE JEGO RODZINIE!BYŁAM JEGO PRZYJACIÓŁKĄ I WIEM ZE NIGDY NIKOMU NIE ZROBIŁ NIC ZŁEGO!A !Andrzej zawsze zostanie w naszej pamięci!!!!!!!
Ostatnio edytowany 18 marca 2008 r. o 11:13
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe co ty byś zrobiła gdyby nagle w twój dom coś walneło zaczełoby wszystko spadac ze ścian i jak by sie komin zawalił ?? wiesz zastanowiłabys sie troche zanim cokolwiek tu napiszesz
Ostatnio edytowany 18 marca 2008 r. o 11:13
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co wy chcecie od tej starszej pani ona przezyla koszmar.moim zdaniem to masz za malo rozumu aby co kolwiek pisac na temat tej starszej Pani.szok normalnie szok jak mozemy krzywdzic inne osoby.zblizaja sie swieta a tutaj takie slowa zastanowmy sie pozdrawiam wszystkich,oprocz tych co pisza glupoty ludzie w jakim wy swiecie zyjecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dość że piszecie na tematy sobie nie znane, jak ślepy o kolorach, to do tego nawet nie piszecie po polsku. Nikt was nie uczył NETYKIETY? Nie zawsze da się zrozumieć co gość chciał powiedzieć. Przeczytajcie swoje "posty" zanim zaczniecie kogoś oceniać. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skończcie juz ten temat!!!! nie obrazajcie ludzi!! andrzej zginął przez swoją głupote. nie pomyślał ze moze sie coś stać. jakie będą konsekwencje. zabrakło mu wyobraźni!! jak jeżdze po niedzieliskach to jest max 80km/h bo ludzi jest dużo na drodze siedzą na ławkach i dzieci sie bawią.
Ostatnio edytowany 18 marca 2008 r. o 11:14
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK MOŻESZ TAK PISAĆ O TAK DOBRYM CZŁOWIEKU JAKIM BYŁ ŚWIĘTEJ PAMIĘCI ANDRZEJ I JESTEM PEWNA ŻE GO NIE ZNAŁAŚ!NIGDY NIE SZPANOWAŁ SAMOCHODEM I BYŁ KOCHANY!A CWANIAKIEM TO JESTEŚ TY!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qazwsx napisał:
skończcie juz ten temat!!!! nie obrazajcie ludzi!! andrzej niemczuk zginął przez swoją głupote. nie pomyślał ze moze sie coś stać. jakie będą konsekwencje. zabrakło mu wyobraźni!! nie jest wina tych dziewczyn. podobno szły po dobrej stronie i jak usłyszały ze jedzie jakiś wariat (z daleka było słychac ryk silnika) to zeszły na pobocze! jak jeżdze po niedzieliskach to jest max 80km/h bo ludzi jest dużo na drodze siedzą na ławkach i dzieci sie bawią.
Ty mówisz ze Św.Pamięci Andrzej jechał jak wariat a ty nie jeździsz skoro piszesz że jeździsz 80km/h a ograniczenie jest do 50km/h
Ostatnio edytowany 18 marca 2008 r. o 11:15
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lol napisał:
KROWĄ TO TY JESTEŚ !!!!! jak można wogóle tak nazywac starsza osobe?? co ?? a może powieesz jeszcze że to jej wina bo sobie akurat tu gdzie ma dom postawiła ?? ciekawe co ty byś zrobiła gdyby nagle w twój dom coś walneło zaczełoby wszystko spadac ze ścian i jak by sie komin zawalił ?? wiesz zastanowiłabys sie troche zanim cokolwiek tu napiszesz
ZNAM JA I JEJ CAŁĄ RODZINE A NIE POMYŚLAŁAŚ O TYM ŻE ONA JEST NIE NORMALNA SKORO JAK REANIMOWALI ŚW.PAMIĘCI ANDRZEJA WYBIEGŁA I ZACZĘŁA KRZYCZEĆ ŻE ŚCIANY MALOWAŁA CO JEST NIE PRAWDĄ!TO JEST DLA ŚMIESZNE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Monika11m~ napisał:
Ty mówisz ze Św.Pamięci Andrzej jechał jak wariat a ty nie jeździsz skoro piszesz że jeździsz 80km/h a ograniczenie jest do 50km/h
ja jade max 80km/h jak nic nie ma!!!!! a nie 160km/h !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! przeciez on zapieprzał az miło!! przeciez jak walnął w betonowy słup to go ściął(a w słupie było jeszcze metalowe zbrojenie!!) i przeleciał nad rowem!! bo naniedzieliskach rowy sa po obu stronach drogi! to ile on jechał?? 55km/h?? chyba nie!! jedyny winny to on!! ktoś kazał mu tyle jechać?? nie!!! a dziewczyny zeszły z drogi jak jechał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Monika11m~ napisał:
WYBIEGŁA I ZACZĘŁA KRZYCZEĆ ŻE ŚCIANY MALOWAŁA CO JEST NIE PRAWDĄ!
akurat malowała sciany dwa tygodnie temu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...