Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

BMW wbiło się w dom

Utworzony przez qazwsx, 13 marca 2008 r. o 14:47 Powrót do artykułu
CI CO PISZą O PAWLE ZE TO BYł CWANIAK TO IDIOCI JAK MACIE TAK PISAC TO NAPISZCIE CO ZWAS ZA TYPY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy pisze: - Ludzi dajcie spokuj - Ludzi przestancie - Skończcie juz A kto zwróci mu życie? DLACZEGO JEDEN CZLOWIEK OCZERNIA DRUGIEGO... DLAZEGO NAWET PO SMIERCI TACY BESZCZELNI LUDZIE MAJA CZELNOSC wysmiewac sie i wypisywac jakies klamstwa i oszczerstwa.... A gdyby to wam sie przydarzylo? Gdyby ktos z waszej rodziny zgina? aLbo wy? ( Oczywiscie wam tego nie zycze) ALE TO CO WYPISUJECIE NA TYM FORUM WCALE NIE JEST SMIESZNE... JEST SMUTNE, PRZYKRE A ZARAZEM ZALOSE... nIECH KAZDY ZASTANOWI SIE NAD SWOIM ZYCIEM BO NIGDY NIE WIEMY KIEDY SIE SKONCZY... Andrzej [*] P.J.D. [*] na ZAWSZE W SERCACH ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieliscie juz nie pisac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pomyslcie jak zareaguje rodzina [*] Andrzeja jak to przeczyta! Zrozumcie ze my naprawde chcemy juz zapomniec jak on zginal! i niech kazdy swoja opinie zachowa dla siebie!!!!!!!!! [*] Andrzej [*] Zawsze Bedziemy O Tobie Pamietać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE ZNALEM ANDRZEJA,NIE BYLEM JEGO KOLEGA,NAWET NIE WIEM GDZIE LEZA TE NIEDZIELISKA, BO MIESZKAM NA DRUGIM KONCU POLSKI.W OGOLE TO NIE BEDE SIE UDZIELAL NA TYM FORUM,BO I POZIOM WYPOWIEDZI I WIEK NIE ODPOWIEDNI.CHCE TYLKO POWIEDZIEC,ZE ZNAM JEDNEGO Z JEGO BRACI.POZNALEM GO ZA GRANICA.NA TO FORUM TRAFILEM BEZ PROBLEMU(MOJA PASJA TO KOMPUTERY).O SMIERCI JEGO MLODSZEGO BRATA DOWIEDZIALEM SIE PRZEZ WSPOLNYCH ZNAJOMYCH.I ZMIERZAJAC DO SETNA MOJEJ WYPOWIEDZI,OSTRZEGAM WSZYSTKICH KTORZY ZLE PISZA O JEGO ZMARLYM BRACIE.SZANUJE TEGO CZLOWIEKA,BO MI POMOGL W ZYCIU BEZINTERESOWNIE JAK I WIELU INNYM,ALE WIEM JAKI POTRAFI BYC BEZWZGLEDNY,WOBEC TYCH KTORZY PROBUJA INGEROWAC W JEGO ZYCIE PRYWATNE. NA ZAKONCZENIE CHCE PODKRESLIC,ZE ABSOLUTNIE NIKOGO NIE ZASTRASZAM,ALE USWIADAMIAM KAZDEGO,NIE UGNIATAJ ZIEMI ZMARLEGO,BO ONA CI SIE LEKKA STANIE. PS;JAK DOBRZE ZE NIE MIESZKAM WSROD TAKICH LUDZI! ZEGNAM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głupie ludzie nie piszcie na ten temat co myśli teraz jego rodzina jak to czyta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BYŁ KOLEGĄ Z KLASY MOJEGO BRATA. BARDZO MI PRZYKRO, TO WIELKA STRATA. [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SWIATELKO PAMIECI DLA ANDRZEJA ,PAWLA ,W PIERWSZA ROCZNICE SMIERCI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qazwsx napisał:
ze było duzo ludzi to nic nie znaczy! np. byliscie na pogrzebie Magdy Matwij? tez było dużo ludzi. ale połowa z nic to była tak tylko aby sie pokazać. sam widzałem jak "koleznaki" smiały sie na pogrzebie. a starsi ludzie poszli tylko obgadac i posmiac sie!! nie powiem jacy starsi ludzie. bo nie wypada mowic. ale ta osoba powinna siedziec przy trumnie a nie na dworze rozmawiac z innymi
...jak myslisz gnoju,ile ludzi bedzie na twoim pogrzebie??? tych prawdziwych,naturalnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już ROK Ale My Nadal Pamiętamy , a nasze serca przepełnia smutek [*] ;'(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To juz rok:(:( kurcze....jak ten czas szybko leci... zawsze pamietamy i Tobie Andrzejku:*:* zawsze i wszedzie:) Patrz tam na nas z gory [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi na przykład szkoda jest starszej kobiety-no bo szkoda! Ludzie-przestańcie"słodzić rzeczywistość" i chwalić chłopaka! Czemu boicie się"nazwać rzeczy po imieniu"??? Wniosek jest banalnie prosty-gdyby gościu był fajny,grzeczny,spokojny i jechał przepisowo-to by nie dokonał takich"akrobacji"i nie stracił życia-to proste! U nas w maju chłopaczki na wsi jechały starym Golfem ponad stówę-stracili panowanie nad autem i wpadli sąsiadowi do drewnianej chałupy-wypadło okno z futryną,naruszyli konstrukcję domu,wjechali do środka domu-strzaskali meble kuchenne-ale przeżyli,jedynie się porozbijali...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marek 408 napisał:
A mi na przykład szkoda jest starszej kobiety-no bo szkoda! Ludzie-przestańcie"słodzić rzeczywistość" i chwalić chłopaka! Czemu boicie się"nazwać rzeczy po imieniu"??? Wniosek jest banalnie prosty-gdyby gościu był fajny,grzeczny,spokojny i jechał przepisowo-to by nie dokonał takich"akrobacji"i nie stracił życia-to proste! U nas w maju chłopaczki na wsi jechały starym Golfem ponad stówę-stracili panowanie nad autem i wpadli sąsiadowi do drewnianej chałupy-wypadło okno z futryną,naruszyli konstrukcję domu,wjechali do środka domu-strzaskali meble kuchenne-ale przeżyli,jedynie się porozbijali...
HEJ cIOTO! PRZEDSTAW SIE,JEZELI MASZ JAJA,A POKAZE cI,JAK SIE NAZYWA RZECZY PO IMIENIU. I NIE WIESZAJ PSOW NAD ZMARLYM,JEZELI GO NIE ZNALES,BO I TOBIE ZIEMIA LEKKA SIE STAC MOZE.WKROTCE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Babki szkoda i jej domu zniszczonego...-a tu jednego pirata drogowego mniej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SWIATELKO PAMIECI DLA ANDRZEJA PAWLA W DRUGA ROCZNICE SMIERCI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To juz 2lata:( Kurcze... jak ten czas szybko leci...:( Brakuje nam Ciebie....!!!! Patrz tam na nas z gory:* NA ZAWSZE W NASZYCH SERDUSZKACH !!!!!!!:* [*][*][*] Pamiętamy.....:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niesprawiedliwie odszedles do lepszego swiata zostawiajac w smutku swoich najblizszych przyjaciol wszystkich innych ktorzy cie znali... niesprawiedliwie...ale wolales poswiecic wlasne zycie zeby ocalic czyjes.niewielu by tak zrobilo odwazylo sie majac sekunde tylko na wybor miedzy czyims a wlasnym zyciem. dlatego SWIATELKO PAMIECI DLA CIEBIE A.P.N za to co zrobiles
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SWIATELKO PAMIECI DLA PAWLA W 3 ROCZNICE TRAGICZNEJ SMIERCI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SWIATELKO PAMIECI DLA A P W 4 ROCZNICE SMIERCI.[*][*][*][*] NA ZAWSZE W SERCU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...