Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
NIe jechał szybko ! WYjechał mu na pas seat zeby uniknąć zdezenia zjechał na pobocze . zuciło go i poleciał na drzewo....Władza zawsze potrafi szybko załatwić sprawę .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto dziecku dał prawo jazdy ?????? 18 lat to gówniarstwo i takiemu ciulowi taczka a nie auto !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co powiesz na to, że quadami mogą jeździć 13latkowie? Wprawdzie nie po drodze publicznej, ale i tak przecież mogą spowodowac przewrócenie pojazdu albo uderzyć w kogoś postronnego. To dopiero głupota z tymi quadami. Sprawę niszczenia środowiska przez quadowców pomijam, bo się w kieszeni nóż otwiera.,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja byłam tą pasażerką, nie doznałam urazu głowy. WIdzę, że tutaj jest całkiem inna wersja ywpadku. Kierowca uratował nam życie, bo uniknął zderzenia czołowego. Z naprzeciwka samochód ściął nam zakręt. Jak się nie wie jak bylo to się nie zmyśla!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Abi a Ty ile masz lat 13? Nie wiesz jak bylo to nie pie.dol
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...