Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gość jednak przesadził z tym pobiciem. To nie było obrona tylko samosąd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sędzia Kopańko jest mądry bo sam mieszka w lepszej dzielnicy i nikt za młodu mu ryja nie oklepał za free.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajne prawo mamy,chyba się przekwalifikuję na złodzieja,po co mam za...ać za 1400 miesięcznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze zrobił , nie wchodzi się na cudzą własność aby kraść. NIby kapitalizm niby demokracja ale jest złodziejo demokracja w wydaniu PO , dawniej AWS, i UD oraz KLD. Kradł więc należy ukarać przykładnie, niech drugi raz nie robi tego inny i boi się kary. Zmiana ustroju doprowadziła do złodziejstwa i bezrobocia to efekty przemian . Czy należy dążyć do wzorców amerykańskich gdzie 2% społeczeństwa siedzi w więzieniach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo złodzieja trzeba zabić, zakopać, żeby nikt nie znalazł i dopiero wtedy nic nikomu więcej nie ukradnie i nie oskarży poszkodowanego o napaść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, powinien wypłoszyć złodzieja.. Złodziej wróciłby ponownie za kilka dni na szaber a właściciel znów według prawa powinien go spłoszyć ( i w kółko taka zabawka w kotka i myszke).. tyle że teraz złodziej nieźle by sie wku***ł, że właściciel kolejny raz nie daje sie okraść i krzyżuje mu plany blokując zarobek czego następstwem mogłaby być scena kolejnego przybycia sfrustrowanego złodzieja w towarzystwie pomagierów i w najlepszym przypadku obity ryj właściciela posesji.. A pozniej przeczytalibyśmy w dzienniku wschodnim - pobity i okradziony właściciel posesji wylądował w szpitalu, złodzieje złapani przez policje... i wypuszczeni przez głąba zwanego sędzią miłego dnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękne polskie prawo szok dla mnie dobrze zrobił. Ja bym mu łapy obciął jak bym zobaczył ze mi sie do garazu wpier... gnój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wniosek z powyższego artykułu nasuwa się taki , że niektórzy sędziowie stają w obronie złodziei , a nie osób faktycznie pokrzywdzonych. Nic więc dziwnego ,że dzieje się wokół tyle zła. Mam pytanie; jakie 5 tys. zadośćuczynienia ma zapłacić właściciel garażu złodziejowi , który nie pierwszy raz włamuje się do jego garażu ? Za to ,że bronił swojej własności i spuścił mu manto ??? SŁUSZNIE ZROBIŁ. Sędzia tłumaczy ,że trzeba było złodzieja unieszkodliwić i wezwać policję... Śmiech na sali... Policja przyjedzie zabierze złodzieja , a prokurator każe go wypuścić, bo w końcu nic takiego nie zrobił ( nie zdążył ukraść) i dalej właściciel posesji i złodziej będą się bawili w ciuciubabkę. Podobną sytuację miałem na własnej posesji, dlatego wiem , co piszę. To jest karygodne ,żeby sędziowie bronili nie tych , których faktycznie powinni. To , że złodziej oberwał- ryzyko ,,zawodowe". Gdyby nie włazł tam , gdzie go nie proszą , byłby cały i zdrowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaro napisał:
Gość jednak przesadził z tym pobiciem. To nie było obrona tylko samosąd
Mamy takich sędziów , którzy zmuszają ludzi do samosądów. Gdyby faktycznie karali przestępców , tak , jak na to zasługują nie byłoby podobnych sytuacji ( samosądów ).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrok odstrasza potencjalnych właścicieli, którzy będą bronić swojego mienia. ZŁODZIEJE cieszcie się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrok pic na wodę, chodzi o to żeby kolesiom prawnikom dać zarobić. Sąd wyższej instancji albo uniewinni, albo jeszcze złagodzi karę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i to jest kur.wa skandal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SKANDAL ,SKANDAL JESZCZE RAZ SKANDAL- brak slow na drugi raz trzeba takiego zodzieja zabic i zakopac w dole z wapnem,wtedy nie bedzie poje***ych wyrokow dla poszkodowanych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak by goscia okradali pierwszy raz to fakt - moznaby powiedziec ze za mocno zareagował...ale skoro chcieli go okrasc drugi raz, to gosc mial prawo sie wkurzyc i złodzieja sprac na kwasne jabłko... nie szkoda mi go, tymabrdziej ze wczesniej innych tez okradali....spotkała go za to kara....jakby kazdy zlodziej dostał taki wpier.....to szybko mielibysmy bezpieczne ulice....daje 99,9 ze ten gówniarz juz nikogo nie okradnie nie miałby pęknietej sledziony jakby pozadnych ludzi nie okradał - proste....nie wiem czemu broniacy sie dostał rok wiezienia....pojdzie siedziec dlatego ze jakis tłumok chciał go okrasc. - parodia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdaniem Sądu nie ma ludzi niewinnych tylko są niewłaściwie przesłuchani. Jak złodziej dopierze sie do garażu Pana Sędziego tez będzie taki wyrok?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Usunąć p******go sędziego z palestry. Jak ktoś bez mojej zgody narusza moją właśność, to dobrowolnie rezygnuje ze swoich praw ludzkich. Sędzia mógł uznacz przekroczenie obrony koniecznej i odstąpić od wymierzenia wyroku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nadaje sie do TV ,zapewne jakiś program interwencyjny napewno sie tym zajmie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo policjant,sędzia ,ku.. i złodziej na jednym jadą wozie!!! Porypane prawo,porypani sędziowie!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bandziory mają więcej praw niż poszkodowani, w tym porypanym kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
5 tys. powinien zapłacić gościowi Minister Sprawiedliwości.Skutecznie zmniejszył przestępczość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...