Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wg.mnie ten cwaniakowaty policjancik powinien za to beknac-to nie ukraina(itp.) probuja siac postrach zamiast wzbudzac szacunek(oczywiscie nie wszyscy)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedziesz z nimi chlopaku!!!!!!!!!tak z nimi trzeba !!!!A.C.A.B
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo! Niech się w końcu nauczą że nie wszystko im wolno. Mam nadzieję że pan milicjant zostanie surowo ukarany za takie odzywki! Co pan komendant na to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja ma byś skuteczna a nie bawić się w Wersal. Często by porozumieć się z niejednym osobnikiem trzeba się zniżyć do jego poziomu mowy i rozumowania bo inaczej to będzie gadka gęsi z prosięciem. To są przecież podstawy psychologii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie ktoś nagrał poziom inteligencji panów policjantów z Biłgoraja. Najlepsze jest to, że Pani rzecznik policji kiedy nie słyszała jeszcze nagrania wszystkiemu zaprzeczyła. Dopiero kiedy w mediach pojawiło się nagranie, rzecznik zmieniła zdanie i powiedziała że sprawa jest wyjaśniana... Moja rada- wszyscy policjanci z Biłgoraja wraz z komendantem podajcie się do dymisji. Tylko wtedy wyjdziecie z tego z twarzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest wszędzie dzielni policjanci ,chamscy,i po szkołach a zachowują się jakby kurs skończyli i na ulice a komendant przeprosi a oni dalej beda robić swoje w lublinie nie lepiej krowy powinni paść a nie mieć do czynienia z ludzmi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo dla policjantów!! z takimi leszczami jak ten dziennikarzyna tak trzeba!! Szukał sensacji i tyle Nachlał się a póxniej wypełniającego swoje obowiązki policjanta traktuje z pogardą!! Wstydź się pijaku!! Po głosie idzie poznać że nachlany Dziennikarze powiinni dawać dobry przykład społeczeństwu a ten zachował się jak żul z bramy dresiarz, blokers!! Zasłanaia się gazetą, że opisze A co ty chłopcze immunitet masz jakiś?? Wstydź się za siebie Przemysl to i przeprosblicznie tych funkcjonariuszy Tylko w ten sposób wyjdziesz z honorem z tej sytuacji Pozdro dla Panów policantów Więcej takich z jajami to żyłoby sie nam bezpieczniej!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to prawda policja mysli ze jest ponad prawem mozna sie otym przekonac wszedzie . zobacza ze wyglądasz na mlodo odrazu mandat za byle co w dodatku odzywają sie po chamsku myślą ze są nie wiadomo kim "Co to Za państwo policyjne " ktoś wkońcu wymierzy im sprawiedliwość to jest nie uniknione za dużo sobie pozwalqają mam ich dosyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma się co dziwić ! Tam jest jeszcze leniwa, niekompetentna milicja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest jakaś masakra, najgorsze jest to że niektórzy na tym forum popierają zachowanie policji... albo komentarze te piszę po prostu policja. Szkoda słów na nich. Powinni wszyscy odejść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chce przypomnieć wszystkim, że policjanci również płacą podatki. A tak nawiasem mówiąc to na policjanta można nawet nasrać i nic bo on od tego a jakiś młody co pewnie mamie jeszcze za mleko nie zapłacił a juz nachlał sie piwska jeszcze podskakuje. Media niech sie lepiej zajmą tym co naprawde dzieje sie w policji, że nie ma czym pisać, nie płacą należności, nie ma wolnych sobót i niedziel, że policjanci sami kupują to co firma powinna zapewnić...a szkoda gadać. Nie każdy ma wujka i szybko awansuje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wina leży po środku ten gość napewno nie wypił jednego piwa język mu się tak plątał, a policjantteż zachował się niewłaściwie a co na to komenda wojewódzka w takim wypadku po wyjściu z komendy albo jeszcze przy tym funkcjjonariuszu należało wykręcić numer 815320101 i poprośić z oficerem dyżurnym, następnie powiadomić go o zaistniałej sprawie, bo komendant będzie bronił tego policjanta,ukręcą łeb sprawie. A tak szczeże mam szacunek do biłgorajskiej policji, dyżurni z pełną kulturą nie to co w moim mieście żę trzeba odrazu dzwonić do wojewódzkiej aby przyjechali na interwencję. Pozdrowienia dla Biłgorajskiej policj, nie wszyscy tam są tacy zli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smażak to naczynie w którym się smaży np.Patelnia.Do Garów moja droga Pani rzecznik ,do garów! a nie pleść androny prze dziennikarzami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie siła was rospiera zapraszam na Tarnawę na Rampe tam byście się wykazali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak słysze tego irytującego pajaca to tęsknie za komuną. Pan się znalazł - obszarnik pewnie Po takich Panach to sie kiedyś na konia wsiadało. A piesek tez niezbyt rozsadny bo powienien go posadzic na 48 i wjebac mandat za utrudnianie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając to ciężko jest stanąć po którejś ze stron. Wersja policjantów czy studenta jest prawdziwa? Aczkolwiek skłaniam się za policją. Wśród studentów też są lepsze cwaniaki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram napisał:
brawo dla policjantów!! z takimi leszczami jak ten dziennikarzyna tak trzeba!! Szukał sensacji i tyle Nachlał się a póxniej wypełniającego swoje obowiązki policjanta traktuje z pogardą!! Wstydź się pijaku!! Po głosie idzie poznać że nachlany Dziennikarze powiinni dawać dobry przykład społeczeństwu a ten zachował się jak żul z bramy dresiarz, blokers!! Zasłanaia się gazetą, że opisze A co ty chłopcze immunitet masz jakiś?? Wstydź się za siebie Przemysl to i przeprosblicznie tych funkcjonariuszy Tylko w ten sposób wyjdziesz z honorem z tej sytuacji Pozdro dla Panów policantów Więcej takich z jajami to żyłoby sie nam bezpieczniej!!
To jakiś dowcip co piszesz .... jak wy je (P/Milicjanci??) jeździcie po pijaku i chlejecie w knajpach do upadłego i nikt do was nie podejdzie uspokoić bo strach wielkich Panów to jest ok?? a ten chłopaczyna nie może być pijany?? Zastanów się ....Policjant ma określone obowiązki do wykonania w przypadku np. agresywności tekaiego klienta ale to na pewno nie jest to co robił ten Policjant o akcencie Kargula albo Pawlaka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policjanci mają jakieś takie durne wyobrażenie, ze jak ktoś po piwku, to można go zgnoic. Parę lat temu też miałem podobną sytuację na V komisariacie w lublinie. "PAN"policjant dał mi do podpisania jakieś oświadczenie, a gdy zacząłem wykreslac puste miejsca na formularzu (nie chciałem,żeby ktoś mi potem coś dopisał), to się strasznie zdenerwował i zaczal puszczać k..., a na koniec kazał sp... (szkoda, ze nie kazda komorka miala wtedy dyktafon). I niech mi nikt nie pisze, ze pewnie go sprowokowalem, bo nic takiego nie miało miejsca. Policja tego wieczora zarobiła u mnie dużego minusa :[
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal sluchac takiego pajaca, mleko pod nosem i kaze sie panem tytulowac. Slychac na nagraniu, ze ten "pan" student (pwenie I rok na jakiejs prywatnej uczelni) sam prowokował udajac intelektualiste, mowiac jak sie "Adam" pisze. Ludzie czasy się zmienily, wiekszosc policjantow ma wyzsze wyksztalcenie, niejednokrotnie skonczone dwa fakultety, a w społeczenstwie nadal pokutuje stereotyp niedouczonego policjanta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety nasza policja jest jaka jest i nic tego nie zmieni po prostu niektórzy nie nadaja się do takiej pracy ale każdy człowiek zasługuje na szacunek i tu zwrot "pan " jest jak najbardziej pożądany nieważne czy jest to krawaciaż czy pijak z ulicy. Miałem do czynienia z policją, nawet tm pracowałem jakiś czas więc jestem w stanie uwierzyć w to nagranie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...