Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Były pracownik policji: Nie nawoływałem do nienawiści

Utworzony przez Chłop Polski, 8 czerwca 2009 r. o 17:02 Powrót do artykułu
Szkoda cię chłopie,no ale cóż takie mamy czasy,można bezkarnie opluwać Prezydenta RP,a nie można pobawić się historią-Nie rozumię dlaczego usunięto cie z policji ? Nie martw się wrócisz do niej,bo taka władza jak obecna szybko się nam znudzi,postaramy się o taką,która bardziej będzie rozumiała prawdziwych Polaków niż "spadochroniarzy"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! Uwierzył chłopak, że ma kolegów w POLICJI myślał, że pracując z nimi jest swój pewnie klepali go po plecach i mówili jesteś super gość a w POLICJI jest tak my Policjanci i reszta chołoty czyli CYWILE. Nawet w kontaktach służbowych w relacjach Policjant - Pracownik Cywilny Policji można to zobaczyć a ci co pracowali w tej firemce i odeszli wiedzą jak jest w POLICJI. Najlepszy w tej formacji jest ten, który jeden na drugiego donosi przełożonym POLICJANT na POLICJANTA, CYWIL na CYWILA albo POLICJANT na CYWILA lub CYWIL na POLICJANTA a jak ktoś stoi z boku tego BAGNA POLICYJNEGO (bo nie chce się zeszmacić) to i tak go wciągną w ten smród bo jak to może być aby ktoś stał z boku jak inni się paplają między sobą. No cóż kolega(dzy) pewnie POLICJANT(ci) (wg. mniemania poszkodowanego pracując tam tak uważał) sprzedała go sama POLICJA. Komendant z Zamościa ma przestępstwo wykryte (złapali przestępce na gorącym uczynku) poszła statystyka na drukach STP-1,2,3 do KWP w Lublinie ktoś wziął niezłą nagrodę i pewnie ją opili tj. POLICJANCI za swój wielki sukces. Chłopak myślał, że jak będzie z nimi trzymał to będzie OKI no cóż na dwóch jeden zawsze donosi albo na trzech zawsze dwóch donosi. Koleś powinien olać POLICJE znaleźć inną robotę zapomnieć o tym. To jest dla niego nauczka na przyszłość, dobra szkoła życia i sam powinien sobie odpowiedzieć co i jak. W POLICJI NIE MA KOLEGÓW chłopak nie słuchał starych Policjantów pracujących w tej formacji i nie wziął paru ich maksym do życia pracując w POLICJI i wyszedł na tym jak wyszedł a jak się słucha i podchodzi z szacunkiem do starych Policjantów, którzy są jeszcze w służbie w Policji z SB, UB ZOMO lub MILICJI to można się dużoo nauczyć. Nie ważne czy to Lubelski Garnizon czy inny wszędzie ten sam brud. Tylko dlaczego my mamy podatnicy utrzymywać i płacić POLICJANTOM emerytury po 15 latach a co oni są lepsi od nas NIE TO MY CYWILE jesteśmy lepsi. Dla pokrzywdzonego byłego Pracownika Cywilnego z Policji moja taka rada olej ich bądź nie pokonany i rób wszystko tak aby ci już nie mogli oni dokopać bo to ty masz chodzić z głową podniesioną do góry a nie POLICJANT. I nie wierz tak Naszej - Klasie i zastanów się nad swoim życiem chłopie trzymaj się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komendant, który osobiście podejmował niezgodne z prawem decyzje powinien osobiście zapłacic za te decyzję to wtedy 100 razy by się zastanowił nad tym co robi!!!! Dopóki nie zmieni sie chore prawo to tak będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i weź tu zostań w polsce - nienawiść do popier***onych instytucji państwowych trzeba jawnie propagować. jestem z tobą chłopie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I ty gówniarzu śmiesz jeszcze pokazywać swój wizerunek w gazecie? Skoro nie rozumiesz jaki popełniłeś błąd, to świadczy, że czapeczka - jak byłeś niemowlakiem -- musiała ci uciskać zwoje mózgowe. Ja jestem zwolennikiem prostych, ale skutecznych metod. Najchęy\tniej bym ci po prostu wp...Bo tylko takie "argumenty" trałiłyby do twojego zakutego łba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
I ty gówniarzu śmiesz jeszcze pokazywać swój wizerunek w gazecie? Skoro nie rozumiesz jaki popełniłeś błąd, to świadczy, że czapeczka - jak byłeś niemowlakiem -- musiała ci uciskać zwoje mózgowe. Ja jestem zwolennikiem prostych, ale skutecznych metod. Najchęy\tniej bym ci po prostu wp...Bo tylko takie "argumenty" trałiłyby do twojego zakutego łba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też nie rozumiem jaki błąd popełnił. Był nietuzinkowy? nie pasował do szty sztywniaków z komendy? A Panu "hojrakowi" proponuje osobiście odwiedzić Krzysztofa i mu wpier***ić Pozdrawiam Krzyś, walcz z tym przewlekle chorym systemem, buzia :*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wszedłem do komendy, Pan komendant wszedł do komendy. Ja zasiadłem do komputera, Pan Komendant zasiadł do komputera. Pan komendant napisał komentarz -to i ja napisze - popieram przedmówczynię - trzeba iść i mu wpier***ić, pasowało by wziąść paru podwładnych do pomocy ale raczej nikt nie zechce, nikt kto znał wiatrzyka nie pójdzie, może Pan Komendant spróbuje w sekcji kryminalnej, przecież tam pracują najciężej z całej komendy i nagrody dostają. Też nie bardzo... Wiatrzyk pracował w komendzie i zna kilka podpuch... Tak to jest Panie Komendancie, jak się wyniki na swoich robi czy cywil czy glina nieważne ale swój. Zwolnić z pracy to jedno mi nie przeszkadza komenda z wiatrzykiem czy bez, ale w taki sposób podpier... to drugie... Swoje brudy powinniśmy prać sami. Pies jak się boi to dużo wyszczeka, miejmy nadzieje że wiatrzyk się nie przestraszył, bo do mediów dotrą ciekawsze informacje odnośnie naszej jednostki. Złota pała dla Pana Komendanta za kreowanie wizerunku Komendy Miejskiej Policji w Zamościu. Teraz oprócz złośliwych docinek za Pańskimi plecami słyszę coś jeszcze. To jest tupot! tupot stópek w wyścigu na Pański stołek, niecierpliwie czekających na każde Pana potknięcie, swoisty przerost formy nad treścią. Kto jeszcze dołączy do Pana wrogów, Panie Komendancie? Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość swój napisał:
Ja wszedłem do komendy, Pan komendant wszedł do komendy. Ja zasiadłem do komputera, Pan Komendant zasiadł do komputera. Pan komendant napisał komentarz -to i ja napisze - popieram przedmówczynię - trzeba iść i mu wpier***ić, pasowało by wziąść paru podwładnych do pomocy ale raczej nikt nie zechce, nikt kto znał wiatrzyka nie pójdzie, może Pan Komendant spróbuje w sekcji kryminalnej, przecież tam pracują najciężej z całej komendy i nagrody dostają. Też nie bardzo... Wiatrzyk pracował w komendzie i zna kilka podpuch... Tak to jest Panie Komendancie, jak się wyniki na swoich robi czy cywil czy glina nieważne ale swój. Zwolnić z pracy to jedno mi nie przeszkadza komenda z wiatrzykiem czy bez, ale w taki sposób podpier... to drugie... Swoje brudy powinniśmy prać sami. Pies jak się boi to dużo wyszczeka, miejmy nadzieje że wiatrzyk się nie przestraszył, bo do mediów dotrą ciekawsze informacje odnośnie naszej jednostki. Złota pała dla Pana Komendanta za kreowanie wizerunku Komendy Miejskiej Policji w Zamościu. Teraz oprócz złośliwych docinek za Pańskimi plecami słyszę coś jeszcze. To jest tupot! tupot stópek w wyścigu na Pański stołek, niecierpliwie czekających na każde Pana potknięcie, swoisty przerost formy nad treścią. Kto jeszcze dołączy do Pana wrogów, Panie Komendancie? Pozdrawiam.
coś mi się zdaję, że jeszcze usłyszymy o wiatrzyku, albo o sprawach z nim związanych... powodzenia w tym zawistnym mieście życzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopie weź te 5 tysi daj prawnikom i dopier*** tym skorumpowanym bufonom. Może im powietrze troche z dup pozchodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe dobre.......dobre.... prawdziwy wizerunek sytuacji jaka panuje w służbach mundurowych (tych zrytych, gdzie jeden drugiemu wilkiem, gdzie od lat atmosfera się nie zmienia i nie zmieni dopóki jeden zryty łeb będzie manipulował resztą, a każdy kolejny nowy łeb będzie dawał się zryć i stawał takim samym zrytym łbem. Takie jednostki omija się łukiem). Żal mi Was panowie....i apel: nie pierzcie swoich brudów na forum! Brakuje Wam odwagi napluć w twarz złoczyńcom? A tak wogóle na tą całą cytuacje, to nasuwa się tylko jedno- Hańba! Hańba,że we własnym kraju tępi się Polaków za narodowe gesty. Wchodzi się w d... bez mydła tym, którzy dążą do cichego rozbioru pod przykrywką wspólnej Europy. Dobry pomysł z tym nieśmiertelnikiem hehehe Hmmm a może by tak stać się kolekcjonerem nieśmiertelników po wermachcie... ? toż nasza polska ziemia skrywa jeszcze wiele skarbów. PS. Ciekawe jaki mi & KK przyklepią za ten post. Nawoływanie do buntu? Znieważanie instytucji.....? To ja wam powiem panowie tak: wale to! i mam nadzieje,że jak to zwykle bywa, role się odwrócą i historia wam przyklepie &. Nasi synowie krzykną wam (nawet pośmiertnie) : DZIAŁANIE NA SZKODĘ NARODU POLSKIEGO!!! Będziecie nikim innym, jak potępionymi przez własny naród zdrajcami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lepiej bym tego nie ujęła...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...