Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Były pracownik zamojskiej komendy policji: Ukarać komendanta!

Utworzony przez to jest chore, 11 grudnia 2009 r. o 13:40 Powrót do artykułu
tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pracowałem z Wiazykiem kilka mie ięcy i wcale nie jest czubkiem ani faszystą. Koleszka pozytywnie zakręcony, dużo o polityce gadał i miał rację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właśnie odwiedzałem profil Wiatrzyka na naszej klasie i jedyna fotka jaką mogłem obejrzeć to ta z terminatorem, reszta jest zablokowana i dostępna tylko dla znajomych a szkoda, ale opis profilu mi się podoba, nie wygląda na osobę psychiczną, raczej pomocną (opis pod profilem), domyślam się, że komentarze tutaj piszą osoby które przez wiatrzyka mogą dostać po tyłkach - np komendant. I zgadzam się z przedmówcą, jego fotki to nic w porównaniu do niektórych kont na naszej klasie, są tam nawet nastoletnie prostytutki i agencje towarzyskie i to jest rażące, podobnie jak roznegliżowane 13 latki... Dla ciekawych polecam profil Marcina Czerechowicz -a dla porównania (w grupie znajomych wiatrzyka). Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P.S. Skoro komendant prokurator itp widział te zdjęcia dlaczego nie skorzystał z opcji zgłoś nadużycie???????????????????????????????????????? chyba, że nie widział....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oooo... już nawet wiatrzykowi na forum grożą ciekawe co jeszcze zrobią, i jakie głupoty przyklepią, zamojska klika też ma zwierzchników. porażka i wstyd na całą polskę, przekupni urzędnicy, zawiśli sędziowie i prokóratorzy, korumpa pełną gembą, pewnie będą go obrzucać gównem, aż skończą im się paragrafy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a i zdjęcia jakie by ku*** nie były są tu najmniej istotne i groźne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ktos moze wkoncu cos z tym zrobic? nie ma jakiegos organu kontroli nad ta banda? beda dalej bezczelnie marnotrawic nasze pieniadze?!? zenujace....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie zakończą, bo wynik będą mieli, a i nadwyżki w budżecie muszą jakoś likwidować, bo na przyszły rok im obetną. A szpitale pieniędzy jak nie miały tak nie mają...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że ten idiota wiatrzyk już sam sobie komentarze piszę! ale jak go znam to do niego podobne! Typowy baran!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie taki z niego baran skoro pieskom tak dosrał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalny bezstronny czytelnik nie komentuje z taką nienawiścią i wrogością. Za co mój poprzednik tak krytykuje i wyzywa Wiatrzyka? Zapewne mocno podenerwowany ten Pan musi być... może sam komendant, może jego żona lub substytut... Ale przecież wszyscy kochamy Policję i wiemy, że to sami porządni ludzie opócz Wiatrzyka (hahahaha ha) A piekło zamarzło Nikt nie zasługuje na takie obelgi publicznie, hamstwo i pustka. Dziwi mnie, że administrator publikuje takie komentarze. Dno i pozdrawiam Pana Krzysia. -Katarzyna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja to pisałem baranie, nie Wiatrzyk, a jutro będę się do ciebie uśmiechał i mówił dzieńdobry na korytarzu, śmiejąc się za plecami, taki komentarz pełny nienawiści i niemocy mógł dodać jedynie komediant lub jego zastępca, ale nie ten drongal, bo już jest na wylocie za mobbing, albo ten drugi czarny, co w ciągu trzech lat z człowieka i kolegi stał się pulpetem i i daktyloskopie pracownikom żony robił, prędzej ten zastępca domowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak mocne wiatrzyk ma argumenty i dowody, żeby tyle czasu dowodzić swojej niewinności??? chłop sam jeden przeciwko armii urzędasów, którzy tylko czyhają na każde potknięcie... ciekawe jaki będzie finał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tam u Was znowu jakaś afera tym razem z pizzą ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...