Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Były urzędnik zgwałcił 2-letniego chłopca

Utworzony przez qnick, 2 lutego 2009 r. o 15:41 Powrót do artykułu
To dziecko miało TYLKO DWA LATA !!! I to jest surowe polskie prawo dla pedofili. K....wa mać przecież za coś takiego to 50 lat powiniem dostać i kastracja mechaniczna (genitalia na pniak+ siekiera). A składowi sędziowskiemu gratuluję pobłażliwości bo przeciez to pewnie niska szkodliwość na tym DWULATKU !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obciąć mu h...ja niech już nigdy nikogo nie skrzywdzi! Od roku molestował dziecko....A NIECH GO ZA KARĘ W PIERDLU GRZEJĄ DUPSKO OD RANA DO WIECZORA AŻ ZDECHNIE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZGADZAM SIĘ Z MOIMI POPRZEDNIKAMI! SKORO NASZE PRAWO CHRONI TAKICH ZWYRODNIALCÓW TO CZAS WYKONAĆ SAMOSĄD!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czemu taka mała kara dla pedofila ?. Takiego faceta trzeba unieszkodliwić np. zrobić z niego eunucha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nie wierz nigdy kobiecie, dobra rade Ci dam Nic gorszego na swiecie nie przytrafia sie nam." z repertuaru Budki Suflera. Nie wierze,nie wierze,nie wierze.Wiem jedno kazda podla kobieta moze w ten sposob zapudlowac faceta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qnick napisał:
To dziecko miało TYLKO DWA LATA !!! I to jest surowe polskie prawo dla pedofili. K....wa mać przecież za coś takiego to 50 lat powiniem dostać i kastracja mechaniczna (genitalia na pniak+ siekiera). A składowi sędziowskiemu gratuluję pobłażliwości bo przeciez to pewnie niska szkodliwość na tym DWULATKU !!!
A skad ty wiesz ,ze to byla prawda?Oskarzyc jest bardzo latwo ,udowodnic swoja niewinnosc czasami jest to wrecz niemozliwe.Zycie zna takie przypadki. Jesli fatycznie tak bylo jak zeznala kobieta facet ten zasluguje na surowa kare,jednak jesli to nie jest prawda co wowczas?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sumie cala jakas dziwna.Facet przez rok molestowal dziecko wiec to dziecko mialo 1 rok gdy zaczol je molestowac.Czyz to mozliwe?Nie umie sobie wyobrazic tej calej sytuacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kazdego zboczenca zwyrodnialca do paki na zawsze i wykastrowac kazdego kto tknal dzieci czy nieletnich , bez wyjatkow takich zboczencow nikt w swiecie nie potrcebuja ................................koniec z nimi raz na zawsze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
baba napisał:
kazdego zboczenca zwyrodnialca do paki na zawsze i wykastrowac kazdego kto tknal dzieci czy nieletnich , bez wyjatkow takich zboczencow nikt w swiecie nie potrcebuja ................................koniec z nimi raz na zawsze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
O, nie! Ktoś się podszył pod moim nickiem. Baba to ja jestem, a mój sąsiad Moma to potwierdzi. Ale uważam, że wszystkich którzy naruszają godność drugiej osoby powinno się karać i capów też. Howgh!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...