Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Cały Zamość upstrzony psimi odchodami

Utworzony przez obserwator, 26 lutego 2010 r. o 18:31 Powrót do artykułu
W Lublinie jest tak samo.Nigdy chyba nie oduczy się chamstwa niektórych właścicieli psów.Nic sobie nie robią nawet jak ktoś patrzy.Wraz z soplami zniknęli stażnicy.Zostały psie g...a.Tak jest na ul.Chopina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dotyczy to wielu innych miejsc . Mieszkam w Hrubieszowie całe miasto -osrane-przez pieski.Powinno się wprowadzić nakaz sprzątania po pupilach.Karać tych co tego nie robią.Jakby płacili to napewno by posprzątali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ze straży miejskiej zrobili ''drogówkę'' a porządkami w[Grodzie Psiej kupy] nie ma kto się zająć-do psiej kupy taka robota!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MIESZKAM NA SKRAJU MIASTA TEZ JEST W ODCHODACH ALE CHYBA TO NIE PSICH ALE DWUNOGICH,NIE RAZ TAK NA GUMOFILCU PRZYNIOSE DO DOMU TO NIE WIEM CO TO TAK SMIERDZI,ZE STARA TO SIE KŁUCE ZE ONA SIE NIE MYJE,A ONA TWIERDZI ZE TO JA SIE NIE MYJE,AZ TU SASIAD ROZCZYGA TEN SPOR,BO MOWI MI ZE STARA TO SIE MYJE,PRZED I PO.A TO ZE SMIERDZI W CHAŁUPIE TO TO ŁAJNO NA GUMOFILCACH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nakaz noszenia na spacerze dowodu wpłaty podatku od psa (nawet 500 zł rocznie) - za brak 500 zł kary - na sprzatanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam przy bulwarach nad Łabuńką. W bliku. Tam się nie da przejść. Wszędzie odchody. I po tym biegają dzieci. Litości! Czy na tych panów ze smyczami nie ma siły!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeflancowane chamstwo do miasta i psie gowno przeszkadza , a gnój pod oknem nie przeszkadzał , ciekawe że nie ma głosów ludzi żyjących w symbiozie z natura i szanująych każde zycie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja zyje w symbiozie z przyroda ale nie musze zyc w symbiozie z psimi gownami.dobrze to jesty ukazane w filmie Dzien swira, kazdy powinien pojsc i nasrac pod oknem wlasciciela pieseczka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oburzony napisał:
Nakaz noszenia na spacerze dowodu wpłaty podatku od psa (nawet 500 zł rocznie) - za brak 500 zł kary - na sprzatanie.
A wiesz co? A ja mam gdzieś twój pomysł z podatkiem od psów. Chyba że tych z bloków. Ja mam dom własny i ogrodzenie, tam biega mój pies i faktycznie zawalił odchodami całe obejście. Ale te psie g... są na mojej posesji, pies nigdy nie chodził ani luzacko, ani na smyczy po okolicy. To dlaczego ja mam płacić podatek, za to że mój własny pies załatwia się na podwórku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U nas w Lublinie jest tak samo-nieraz na chodniku w nocy jakiś piesek"narobi"-a ktoś inny w to wejdzie i robi"pieczątki"na chodniku. Albo : pieski"robią"na trawnikach-a chwilę później dzieci się tam bawią...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marek 408 napisał:
U nas w Lublinie jest tak samo-nieraz na chodniku w nocy jakiś piesek"narobi"-a ktoś inny w to wejdzie i robi"pieczątki"na chodniku. Albo : pieski"robią"na trawnikach-a chwilę później dzieci się tam bawią...
A w Porażu jak pies sołtysa narobił na skwerku to śmierdziało dwa miesiące. Podobno sołtys karmił go piwem i ogórkami kiszonymi z beczki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak siedzi się cały czas w domu na du.ie w internecie to tego problemu nie widać. Polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://roztocze.net/forum_rol/viewtopic.ph...asc&start=0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale faktycznie,że pies w bloku/w mieście naprawdę się męczy-bo przeraża go miejski hałas i tłum. U nas w Lublinie to też ludzie mają fioła-albo 2 duże wilczury,które przesiadują na balkonie i leją na balkon tym,którzy niżej mieszkają ,a gdy mają "cieczkę"to szmatami ich obwiązują lub kilka razy widziałem gdy dziewczynka przestraszonego pitbula ciągnęła na smyczy. Lubię psy-ale nie cierpię,gdy ktoś je tak poniewiera-no bo jak to nazwać jeśli nie poniewieranie i wprowadzanie psów w stresy???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem psów nie powinno być miastach (może poza niektórymi wyjątkami np. do ochrony) Poza tymi wyjątkami to psy powinny być ZOO-ach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://trojmiasto.gazeta.pl/trojmiasto/1,3..._psia_kupa.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a napisał:
Mieszkam przy bulwarach nad Łabuńką. W bliku. Tam się nie da przejść. Wszędzie odchody. I po tym biegają dzieci. Litości! Czy na tych panów ze smyczami nie ma siły!
TO PRAWDA,PRZESTALIŚMY TAM CHODZIC NA SPACERY Z DZIECKIEM ,BO AZ WYMIOTOWAC SIE CHCE.NIE MAM NIC PRZECIWKO PSOM,ALE ICH WLASCICIELOM,PO TO SA KOSZE NA PSIE ODCHODY ZEBY KURCZE SPRZATAC.ALBO NIECH IDA NA ŁĄKI Z TYMI PSAMI.OKROPNOSC,A PRZECIEZ WISZA INFORMACJE ZE GROZI MANDAT ZA TE GOWIENKA.JAKBY DLA PRZYKLADU PARE OSOB BY DOSTALO TO I MOZE TO COS DALO,ALE WĄTPIĘ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oburzony napisał:
Nakaz noszenia na spacerze dowodu wpłaty podatku od psa (nawet 500 zł rocznie) - za brak 500 zł kary - na sprzatanie.
Ale tylko od psa wyprowadzanego na spacer. Ja za swojego nie mam zamiaru płacić żadnego podatku, bo moja suka nigdy nie łaziła po ulicy, dożywotnio biega po obejściu za ogrodzeniem. Mogą to poświadczyć sąsiedzi. Zapaskudziła przez zimę cały teren posesji i jak śnieg stopniał, to powyłaziły " klocki " na wierzch i sprzątam teraz ten bałagan. Więc za co mam płacić ten podatek, za to, że pies mój oddycha i szczeka na moim terenie? Jest zaszczepiony, tabliczka wisi na płocie, a z podatkiem to urzędnicy niech stukają nie do mnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...