Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Carrefour rezygnuje z foliowych siatek

Utworzony przez wjk, 23 maja 2008 r. o 12:02 Powrót do artykułu
TERAZ JUŻ TYLKO WYSTARCZY ABY WYMALOWAĆ W ŚRODKU TAKICH TOREB- OCZYWIŚCIE FARBAMI EKOLOGICZNYMI- CHLEB, MASŁO ITD. I BĘDZIEMY DODATKOWO ZDROWSI!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Carrefour rezygnuje z foliowych siatek" Czy można zrezygnować z czegoś czego klientom nie dawano?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja rezygnuje z zakupów w Carrefour są inne markety a z resztą są sklepy PSS a tam mam Kartę Stałego klienta i dają zniżkę 4% od zakupów prócz Alkoholu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe ile Cerfour zarobi na zaprzestaniu wydawania foliowych torebek , podejrzewam że tylko w skali naszego kraju jest to kwota olbrzymia , nowe opakowania beda wydawac za opłatą - to sie nazywa biznes i dodatkowo podszyty rzekoma troska o srodowisko - szczyt bezczelności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Foliowe siatki straszą jeszcze w wielu lubelskich hipermarketach, najwyższy czas z tym skończyć. Jestem biednym studentem, ale jakos umiem wygospodarować kawałek materiału, w którym umieszczę zakupiony spożywczy towar. Jeżeli ktos ma problem z koszykiem na zakupy lub innym wielorazowym tworzywem, proponuję torbę z szarych komórek, na pewno się niektórym tu zgromadzonym przyda. Ewentualnie sweter, lub sukienka - też może posłużyć za ekologiczną torbę, no chyba, że ktoś jest tak bardzo ubogi, że aż chodzi do hipermarketu po zakupy nago.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja pierd..taką ekologię za 10 zl !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...