Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Carskie Koszary to nowy hotel w Zamościu. Jutro otwarcie

Utworzony przez Sławek, 5 sierpnia 2010 r. o 21:51 Powrót do artykułu
Ale foto to chyba projekt komputerowy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podoba mi się bardzo.Odwiedziłam ten nowy obiekt i jestem zachwycona. Bardzo gustowny wystrój, ciekawe rozwiązania, pokoje piękne i ładnie urządzone, restauracja ektra. Mimo że nie był jeszcze otwarty to miła Pani oprowadziła mnie po obiekcie. SUPER !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe moje koszary.13 kompania 6 maja 1998 roku :)Ciekawe co tam jest teraz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również odwiedziłam nowy Hotel. Potwierdzam opinie pani Kasi. Hotel jest naprawdę piękny. Sala restauracyjna cudownie urządzona, panie na recepcji niezwykle uprzejme, pokoje nowocześnie urzadzone a nazwa CARSKIE KOSZARY bardzo pasuje do całości. Juz wiem gdzie spędzę sylwestra ))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wizualizacja. Prosze zamiescic zdjecie. To juz nie bedzie tak pieknie. Plasajace w sobie tylko znanym rytmie okna na pietrze zgroza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mimo, ze wizualizacja ale obiekt w rzeczywistości jeszcze ładniej wygląda! bardzo stylowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
są plakaty na mieście że w piątek za tydzień organizują otwarcie z muzą i prezentami. trzeba tam pójść i zobaczyć w realu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś bawimy się w "CARSKICH KOSZARACH"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...