Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chcą odwołać radnego PiS

Utworzony przez anty-radny, 8 maja 2008 r. o 08:50 Powrót do artykułu
Książkowy przykład przyjecia na stanowisko nie fachowca tylko człowieka z polecenia. Zastanawia mnie tylko w takich ludzich brak wstydu, gdy wszyscy patrzą ci na ręce, a ty robisz dobrą mine do złej gry. To jest dla mnie naprawdę sztuka - gdy ktos ci pluje w oczy a ty mówisz że deszcz pada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radny Malec i tak jeszcze nie jest najgorszy. Na sesje przychodza tacy, którzy milczą zaklęci jak grób. Niby są, a jakby ich nie było. Kiliku z radnych od wielu miesięcy nie powiedziało na sesjach ani słowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś Malcowi zdrowie pozwoliło zakończyć paskudne dzieło jakim jest Dom weselny i komunijny pt.Brodway Rastaurant przy ul.Peowiaków, w budynku dawnego SDH. Nikt jakoś nie rusza tego tematu. Przecież taki "patriota" mógł nazwać po polsku swój lokal. np.. "bar zamojski" albo "lokal dla kumpli". Jakoś nikt nie śledzi wydatków tego pana, który pod płaszczykiem szczytnej fundacji "for eastern Poland" liże t... kolesiom z PiSu, fundując np. kampanię wyborczą. Wywalić go z tej RM, koniecznie, niech się weźmie do roboty i zobaczy jak uczciwie zarobić na chleb dla rodziny. A typ jest typowym przykładem, jak poprzedni układ robił wodę z mózgu ludziom, nic nie robiąc mozna nieźle życ, oby tylko mówic jednym głosem z liderami
Ostatnio edytowany 9 maja 2008 r. o 09:33
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie gadaja ze ta knajpa nie jest malca znaczy nie tego c... z pisu zbierznosc naziwk przypadkowo, malec z pisu ma ponoc ta knajpe kolo lublina Bide .........
Ostatnio edytowany 9 maja 2008 r. o 09:39
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...CO W ....) JAKI TAM CZARNY OLEK BIALY JAK MAKA A CZY DUZY OD KIEDY..... TO DUZO? KLINGA JAK KLINGA. CHLOPAK UMYTE NOGI MIAL ZAWSZE I SPOLOWE CZEGO CHCECIE ? ZAZDROSNE KANALIE
Ostatnio edytowany 9 maja 2008 r. o 09:38
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BZDURA WY KANALIE MALEC JEST MURZYNEM BRATEM RODZONYM BRADA PITA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MALEC JEST NADZIEJA BIALYCH ! WY MASONSKIE SZUBRAWCE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zadrosne bencwaly kumpl iudajecie w twarz sie USMIECHACIEmi szpileczki faryzeusze , w duspko wl;azicied michalowi a tu go pasiecie gdy nikt sie nei dowie zgnilki moralne tchorze!obyscie zyli jak najdlzuej falszywe bydlaki !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.....znowu na Michala pasiesz na chlebodawce swego niewdzieczny d...
Ostatnio edytowany 9 maja 2008 r. o 09:34
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwazam ze mamy do czynnienia z nagonka polityczna proba dyskredytacji mlodego czlowieka przez ludzi, ktorych frakcje chyla sie ku upadkowi czysta ludzka zawisc i podlosc dla mnei zenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, chciałam sie odnieść do bezpodstawnej nagonki na Pana Michała Malca. Tak sie składa, że miałam okazje poznać p. Michała i zoabczyc jak walczy o sprawy zwykłych nauczycieli jestem pełna podziau jaka determinacja sie wykazał walczac o szkole nr 7 w Zamościu. Zarzuty padajace na tym forum sa nie sprawiedliwe ublewam nad tym faktem. czytajac to widze jakie argumenty maja jego przeciwnicy ja sa one po prosty smieszne. Odniesienia i ataki na poziomie dresiarzy z bloków. Panie Michale prosba do pana prosze sie nie poddawac my nauczyciele jestesmy calym sercem z Panem jest Pan czlowiekeim o wysokiej kulturze osobistej i duzej inteligencji pech sprawil ze działa Pan w partii politycznej wysoce niepoprawnej. Redaktorzy nie zadali sobie trudu by porozmaiwac z nami nauczycielami o tym jak nam sie z Panem wspołpracuje ten fakt w duzej mierze swiadczy o tendencyjnosci tego artykułu mam nadzieje ze moj post zostanei zamieszczony. Pozdrawiam i prosze trzymac tak dalej !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam tego Pana .Tym bardziej jako orędownika SP 7 i naszego środowiska . O co w tym wszystkim chodzi ???????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyj...wszystkich PiS-owców !!! To radiomaryjowcy a tym samym zdrajcy Polski bo Platne Pachołki Watykanu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ODNOśNIE WASZEGO MALCA ZNAM GO OD DAWNA TO CWANIACZEK! CHCIAł SIE DOSTAć DO WłADZY ABY SIę NACHAPAć I SIę DOSTAł PRZEZ LUDZI KTóRZY MYśLELI MłODY COś ZROBI:)A TAK NAPRAWDę TO WSZYSTKO ZA NIEGO ROBILI JEGO KOLEDZY A ON ZBIJAł śNIETANKę!!! TERAZ WYGLąDA JAK KWAśNIEWSKI TEż MA TAKIE PYZY WIDAć U WłADZY:)))ON SIę TAK NADAje na radnego jak nadawał się na dyrektora czyli wcale LUDZIE PRZEJRZYJCIE WRESZCIE NA OCZY JAK BęDą TACY LUDZIE RADNYMI TO NIGDY ZAMOść NIE BęDZIE MIASTEM LUDZI MłODYCH KTóRZY BęDą CHCIELI SIę TU OSIEDLIć BO BęDą PERSPEKTYWY NA PRZYSZłOść I DOBRE POBORY!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...