Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Karuzela pomników, nowe budować stare burzyć " Chcemy odtworzyć pomnik współtwórcy naszej odrodzonej ojczyzny – mówi Tomasz Włodarczyk, jeden z członków obywatelskiego komitetu. – Jeżeli w tym celu zjednoczymy się ponad podziałami partyjnymi, za kilka lat mieszkańcy innych miast będą mogli brać z nas przykład." A może zamiast dawać przykład innym wziąć przykład od innych i zająć się pracą u podstaw dla dobra regonu, ludzi i ojczyzny, a nie tworzyć pomnikowe komitety od zabierania ludziom pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piłsudski był agentem niemieckim, austriackim i japońskim. W 1926 dokonał zamachu stanu na legalny rząd polski. To zdrajca! Won z nim!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już mamy wałęsę wygrywającego w toto lotka, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://wolnemedia.net/historia/prawda-o-pilsudskim/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdrajca narodu na pomniki. Niemiecki sługus. Tuskowi też będziemy stawiać pomniki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pomnik Pana Dudy kiedy stanie? Zamach juz byl...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdrajca narodu na pomniki. Niemiecki sługus. Tuskowi też będziemy stawiać pomniki?
  za 40-50 lat tak i wtedy będą mówić jaki to był wspaniały człowiek,po co uczą tej historii i męczą uczniów strasząc pałami za brak wiedzy  jak ona jest przekazywana  nieprawdziwym świetle. Ja mając obecnie 60 lat już jako dziecko wiedziałam o Katyniu, Charkowie, Miednoje a mnie w szkole tego nie uczono,mnie te wiadomości przekazywał śp. ojciec który doszedł w walce do Berlina i za to tylko dostał medal, żadnych pieniędzy, bo był bardzoooo uczciwy i nie umiał się po trupach  upominać o swoje, tak jak teraz, w naszym kraju żyje kombinator, oszust, kłamca itp. uczciwi tak jak mój ojciec klepią biedę. Mama z kolei jako 12 letnia dziewczyna w majtkach przenosiła tajną korespondencję AK i ok. 7 lat przeleżała z powodu choroby w łóżku. Także zastanawiam się po co moi rodzice walczyli, jak my jako dzieci po  ok. 40 latach pracy mamy najniższą krajową, wnuki wyjeżdżają za chlebem z kraju. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za czasu rzadu Marcina Zamoyskiego, mieszkancy woleli pomnik Dawida. I jest! Symbolizuje miasto wielonarodowosciowe. A jak. Brawo panie Marcinie. Zawsze podazac tam, gdzie najlatiejsza kasa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...