Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No i się zepsuł pan ładny ;) po co było latać ze śrutem i odbierać życie dla zabawy? Nie ty będziesz jadł... ciebie będą jedli (c) poranek kojota ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myśliwi i na pewno trzezwi i miejsce pod Tomaszowem bub Zamościem a to były DYNIAKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowy Minister Środowiska Szyszko też jest myśliwym, teraz dopiero zaczną się polowania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nowy Minister Środowiska Szyszko też jest myśliwym, teraz dopiero zaczną się polowania" Cieszę się. Podobno właśnie dla tego chcą te polowania "likwidować". Przykro mi to koniec pijaństwa i lewego odstrzału, a także zabijania domowych zwierząt. Tak to koniec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej panowie i panie! a ja mam pomysł! może byśmy tak na znak protestu zaczęli się opiekować bezdomnymi pieskami i kociakami! Wtedy beda nas pokazywac w telewizji, zdobedziemy sympatię społeczeństwa i będziemy tak jak mówił dzis Prezydent w sejmie miłoscią zdobywać szacunek! nie mówmy o nikim źle, i niech ci, co mają na bakier z moralnoscią sami sie wstydz! Myslę, że nas ekologów jest wiecej i stac nas na pokazanie, jak należy to robić! Niech sie od nas uczą! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myśliwi i na pewno trzezwi i miejsce pod Tomaszowem bub Zamościem a to były DYNIAKA
  Walnij się w DYNIAKA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...